What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here. You can win FREE Premium user status here.

2018_OUT_auto

Pillang

Active member
Elhúzódik kicsit a virágzás, biztos lesz valamennyi mag. Úgy vélem, egy szativább fenót melengetek, de az nem baj. Emlékszel még paraméterekre a tiedről? Mennyit virágzott? Mekkora volt?

what_can_there

Active member
Azt az nl-t blokkolnam, szerintem azon is lesz vagy 100 geza. Nalam a seedsmanes diesel auto lesz viszonylag nagy meretu, mar elhagyta a 40 centit de sehol egy elovirag, meg siman novesben lesz 2-3 hetig.

Pillang

Active member
Jack
picture.php

Ah
picture.php

Bb
picture.php

Pillang

Active member
Köszönöm a jó szavakat! Van pár, vagyis 4, ami nagyobb lett, mint egy alacsony fajta fotós. Szeretik a tápot, kivéve RH, ő rosszul bírja, de azért megbirkozik vele, muszáj neki, ugyanannyit kap. Szag az van...

Pillang

Active member
Azt az nl-t blokkolnam, szerintem azon is lesz vagy 100 geza. Nalam a seedsmanes diesel auto lesz viszonylag nagy meretu, mar elhagyta a 40 centit de sehol egy elovirag, meg siman novesben lesz 2-3 hetig.

Sour diesel haze? Ha igen, írj róla, az isten áldjon meg, nagyon kíváncsi vagyok erre a növényre!

Pillang

Active member
Égig érő northern lights
Ezek a nagyratörő növik mind akác mellett vannak. Rémlik, hogy az jó nekik. Tavaly is ott nőttek a nagyobbak, kezdek gyanakodni...

picture.php

what_can_there

Active member
Sour diesel haze? Ha igen, írj róla, az isten áldjon meg, nagyon kíváncsi vagyok erre a növényre!
Nem, ami nekem van, azt ugy hivjak, hogy Diesel Automatic Fem (RQS). Most mar az az erzesem, hogy tul nagy is lesz, kint is bent is elhagytak a fel metert es viragzasnak semmi nyoma. Az akaccal kapcsolatban jo a megerzesed mivel 'a gyökerein élő nitrogénkötő baktériumokkal (Rhizobium leguminosarum) képes megkötni a levegőből a létfontosságú nitrogént, javítja ezzel a talaj tápanyagszintjét' - wiki. Az nl-t le tudnad merni, hogy mekkora? Ugy nez ki mar nem fog tul sokat noni.

Pillang

Active member
120 magas kb, de nagyobb is lehetne, ha nem ferdén nőne. A seedsmant véletlenül írtad, vagy olyan is van?

Last edited:

Latest posts

Latest posts