What's new

2009 joint tour

papaja

Active member
Veteran
Hempstar x shaman

Hempstar x shaman

Dnes se sejdeme a budeme vzpomínat na prvního matkaře Hempstaru-2000 pheno v našem městě...Je to už 3 roky, co ho jeden k... zabil na silnici..A dnes jsem ulovil první semínko hempstar x shaman..Takže do nebe posílám Dík kamaráde..hemp je pořád nejsilnější dynamit, co jsem zatím stihl pěstovat..
picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
nazdar pajo toz tohohle krizence legendarniho hempstaru by sensi23 rad okusil kdyby bylo par kusu navic....
 

papaja

Active member
Veteran
sensi23
bude mi ctí..
posílám
born to ride-hempstar x shaman
freedom-super silver haze x shaman
sweet harmony-chronic x shaman
dnes vypadlo prvé semínko ssh x shaman
dnešní úlovek
sweet harmony-chronic-pheno kaspers,tgm.master x shaman
picture.php

freedom-ssh-sensi23pheno x shaman
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
když něco končí, něco nového zas začíná..

když něco končí, něco nového zas začíná..

Born to ride
hempstar x shaman
pokusný králíček
picture.php


Czech sativa
hashplant x early misty x shaman
další pokusný králíček
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
hurá vše už kvete

hurá vše už kvete

kromě indie malana dovezená z himalájí je provar-hermí a nekvete tohle už nechci v příští sezoně
příjemné pokoukání

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

sensi skunk, jan palach-aurora nl/kulu seeds/xthai haze skunk1/sam skunkman/-my cross from last year, super silver haze
picture.php

2 plants no name purple -egypt, bg, ?
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

:yeahthats
sensi skunk
picture.php

super silver haze
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
...

...

erdbeerxbl.taskent
picture.php

:yoinks:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

california orange bud x early misty
picture.php
:yoinks:
ak47 californiaorangebudxearlymisty
picture.php

ak47
picture.php

:yeahthats
kc36
picture.php

picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
pro SENSI23

pro SENSI23

snad prominete, že nejde o moje květiny..jde o odrůdu hempstar phen 2000
...
kytky byly zatemňovány venku tohle je 3 den pod sodíkem občas je tam makro z 600 w všechno je to v půlce květu časem dodám i plný květ-ale tak fotky ukazují možnosti!
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
a další konopné hvězdy pro selektora

a další konopné hvězdy pro selektora

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

co je hezké tak pěstitelé těchto rostlin v současnosti objevují tvůj phen super silver haze pane Sensi23...a jsou nadšeni!!!
23 den 12/12 150w
picture.php

57 den 12/12 mizerná 150w hu !!
picture.php

a nakonec můj hemp z roku 2005
picture.php

edit
za selekce zůstala 1 kytička mrdat horka -tahle varieta to nedala-nakonec jen 4 semínka-1 vyjelo z 10 u sensiho-heh 1 mi už taky roste chci z něj dál něco dělat..+ 2 zralý semínka..bída...je mi to líto ale co člověk nadělá-nic...za měsíc se stěhuju do 10 krát větších prostor..
přeju vám víc štěstí....
sensi skunk x shaman , sensi skunk xths1 x shaman, ws x shaman, white russian vypadají bez ztráty semínka..zato aurora x shaman, ssh x shaman to vůbec nedaly-semínka uschly!chronik přežilo tk 10, jacků 15, bílého hedvábí 14 , nejvíc je sensi skunk x shaman-takových 50, thajců je tak 70, bílých rusů i možná 100, ip 8 atd atd..
pořád jich tak 200-300 zbývá bohužel tenhle cross hemp x shaman se stává unikátem..mám1 kytičku a 2 semínla co nevyschly..na jednu stranu jsem štastný za takový srpen a září ale ve 40 se to moc dobře semínka dělat nedají..když jsem je sbíral byli všechny tvrdý jak..
nevadí..
 

sensi23

Active member
Veteran
zdarec papajo diky za krasne obrazky z te hempstarXshaman je paradni krasna rostlinka snad jah da a bude samice kdyz ne tak holt samec bude pouzit na jiny cross...kazdopadne preji at se dari a jeste jednou diky za namahu a pekne obrazky
 

papaja

Active member
Veteran
do jara rozjedu novou matkovnu..už mám vyhlídlou 200 w úsporku-stojí 1590 kč to je skoro zadarmo-číňani makaj jak protrhlý-matky -hempstar, ssh, ws , boggle gum x ? , nějaký ten kříženec na ven od exa a esbena a od sebe a chtěl bych indoor genetiky od peryho, radvy-potřebuju INDICI!!! plány velký , huba taky tak snad činy budou následovat..
jestliže šly semínka k tobě 2 dny -myslím, že by přežil i klon..až budu mít matku rozhodně bych to zkusil, pokud se ti hemp líbí..
ssh byl přeci taky uplně jinde než tady v čechách/co Ti budu povídat?
pro ilustraci
picture.php

díky a měj se..
p.
p.s. rád bych osazenstvu připomněl historický datum-28.9.2009 na svátek svatého Václava se v Praze otvírá konopná apatyka
viz thread v cz sekci
 
Top