What's new

2009 joint tour

papaja

Active member
Veteran
htc dc/erocdp x B3 -esbe

htc dc/erocdp x B3 -esbe

vzal jsem z ní klon a pokusím se ji ještě začlenit do projektu shaman and dancers
picture.php
:yeahthats
 

Dwarf Vingette

New member
Ahoj,

ten krizenec aurora borealis northern ligts x thai haze x skunk1 vypada fakt paradne, ja jsem ho ani nesazel myslim ze nedojde, nechavam si seminka az pod lampu:p....

at se dari..caf
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj dwarfe
aurora b.xths1 jsem pojmenoval Jan Palach na památku hořící oběti z roku 1969 snad něco venku předvede
koukal jsem do tvého vlákna na g.a co nevidim egypt x bg-zřejmě si chytl ruderální pheno egypt x bg-to pheno kvete už od jara a kvete 5 měsíců-jen je třeba vydržet klidně až do konce podzimu...být trpělivý je základ u tohohle phena , ale že je to podivnost těch 5 měsíců květu, tak to je bez debat..letos tohle pheno nemám..škoda
a další semínka budou
viz v mém podpisu
semínková šou pokračuje pod 150w
2 den 18/6 150w
počítám tak 7 den to přepnu na 12/12
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
mandala 1

mandala 1

navštívil jsem svého přítele a odstříhl si samčí kvítka z mandala 1 -zelený pheno gregys 2008
picture.php

:yoinks:
 

papaja

Active member
Veteran
peyotl

peyotl

žil v matkovně pod 70 w někdy od konce zimy teď se sluní spolu s tanečnicemi pod 150 w
picture.php

picture.php
 
Zdravím máš pěkné peyotly ale někde jsem četl že jejich vypěstování kdy produkují ty halucinogení alkaloidy(presne si to uz nepamatuju) trvá okolo 20 let...
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj hanzi
nehodlám je sníst alespoň tento rok ne...kamarád , od kterého mám kaktusy se trochu smál tvé větě o 20 letech říkal, že indiáni v mexiku konzumují už 4-leté..mimochodem jeden takový miniaturní už snědl a celou noc nespal..ale žádný velký výlet se nekonal-četl jsem, že je potřeba 100 g ..
šamaní projekt už má periodu 12/12 třetí den
dnes už tedy šaman a 13 tanečnic
shaman už nakvítá stačily 2 dny je to síla ta rychlost nákvětu samce poprvé mám tu čest sledovat celou dobu květu samce pod hps lampou a nestačím valit bulvy
picture.php

bojuji se sviluškou..omite..ale tak jde o semínka takže se ani nijak nevzrušuji..
picture.php
 

aero1

Member
super papajo :) ty svilušky sou kazdorocni muka.... (ja mam pudu plnou ,skrin plnou ,a zacinaj lezt aj na balkon) ale jak rikaš omnite jim dá


a jak zaleze slunce pujdu na pole zasadit tvoje kočky :)
sensi skunk x thai haze x skank 1
picture.php

pekny den panačku !
 

papaja

Active member
Veteran
super papajo :) ty svilušky sou kazdorocni muka.... (ja mam pudu plnou ,skrin plnou ,a zacinaj lezt aj na balkon) ale jak rikaš omnite jim dá


a jak zaleze slunce pujdu na pole zasadit tvoje kočky :)
sensi skunk x thai haze x skank 1
picture.php

pekny den panačku !
hu vypadá trochu jak slunečnice nádhera...už jsem testoval dvě různé ssxths1 a mohu říci, že jsou po matce pěkně medový a i stavbou těla jsou po matce no a paličky jsou trochu jiný než u ss
osobně mám křížence radši než původní matku, ale i ta nebyla vůbec špatná hm..

zdravim papajo moc peknej projekt....drzim pesti at vse dopadne jak ma...

děkuji ti moc za podporu ..těším mě to....je to jeden svět, kde žijeme
 

papaja

Active member
Veteran
SSH x ERD/Bl.Taskentki x ErdPurT

SSH x ERD/Bl.Taskentki x ErdPurT

konečně uschla zaokenní semenná banka super silver haze, již jsem opýlil ranným samcem ERD/Bl.Taskentki x ErdPurT...popravdě jsem zklamán-naprostá většina semínek byla nezralá -k opýlení došlo pozdě-
ale tak nakonec snad 8 semínek bude ok:laughing:
picture.php

picture.php

první veneček je doma..............................................:yeahthats
 

MagicHerb

New member
Ahoj,mohl by jsi prosím rozvést to s tím opylením.Hlavně by mě zajímalo to načasování opylení.Osobně jsem letos zkusil opylit Lowrydera Lowryderem a zatím se nic moc neděje a to už je skoro v plný zralosti.
DÍK
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj magická rostlino
5.5.2009 jsem z klonovny vzal super silver haze a rovnou jí začal zakrývat...13.6. už to bylo přes měsíc na květu jsem posypal rostlinu pylem z pole..
viz
http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=2426545&postcount=157
šlo o super silver haze po 75 dnech zakrývání už byla až přezrálá.. stále jsem čekal na semínka... jedno jsem vyzkoušel.. zdálo se ok.. tak jsem ji sklidil a bohužel většina byla zelených snad těch 8 bude v pořádku
zárodky semínek jsem objevil už 5-6 den po opýlení..
doporučuji opylovat tak 20-25 den
lowryder jede...je to letos hitovka tyhlety autoflowering variety..jak seš s ním spokojen?

shaman květ 7 den 12/12
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
děkuji ti moc za blahopřání
budu rád, když ti budu moci dát 3 semínka tohoto crossu
bude mi to ctí..a děkuji ještě jednou

čtenářům tohoto vlákna doporučuje konopí 9 z 10 mých přátel...
picture.php
 

MagicHerb

New member
Ten Lowrider je opravdu zajímavej model.Dávám ho prvně,takže je to spíš experiment.Je hodně rychlej.Od semínka do sklizně 85 dní venku.Stavba-malý bonsajky.Solidně pocukrovaný paličky vydávají silný zápach(omamná vůně)
-mínus:při tomhle počasí (vysoká vlhkost a déšť ) je náchylný na plíseň.
semínka jsou odtud:
http://choiceseeds.com/shop/choiceseeds_16_en/

Jinak budu sledovat tvůj project.
-RESPECT-
 

papaja

Active member
Veteran
I am going on a trip to photograph flowers

I am going on a trip to photograph flowers

tea on the way
Mint and mushrooms from southern Bohemia 2007
picture.php

Drink and go!

...
pěkný výlet
kytičky potřebují dusík ...při příští návštěvě fishmix s sebou
picture.php

picture.php

picture.php


je problém vůbec sem dát fotky většinu jsem musel vyřadit kvůli bezpečnosti

AHOJTE VŠECHNY HOLKY
 

Dwarf Vingette

New member
Ahoj pajo, vidim ze uz ti to pekne zacina nakvetat. Mohl by jsi pls napsat ktery kytis uz ti kvetou? Docela me to zajima:p...

Ohledne toho Egyptu x BG...myslim ,ze to neni ruderalis pheno, sice nakvetala uz od mala, ale od te doby co jsem ji zacinal zatemnovat, tak se kvet rapidne zrychlil a myslim, ze za par dnu, uz muzu sklizet.Pred par dny jsem zacal zalivat RIPENEM.Zatim me to kvete cca 50. den co to zatmivam a jeste tak 10-15 dnu ji necham....
Kazdopadne pokud to je ruderalis pheno, tak jsem to zkazil tim zatmivanim:-D a ted i tim ripenem, ale jsem nedockavy a hrozne se tesim az ochutnam:) ...


mej se Dwarf
 

Latest posts

Latest posts

Top