What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

1st Hempy round, 400w -RQS Bubble Kush + Special Queen #1

Lethal

Active member
Květ 3 (týden 11)

Květ 3 (týden 11)

Zdravím všechny,

máme tu další update tentokrát ze začátku třetího týdne květu.
Situace ve skříni je celkem stabilní a hezky se ukazuje jak se jednotlivé kytky trochu jinak vyvíjí.

Doufám, že trochu přibrzdí tento týden a přestanou tolik hnát. Prostor ještě je ale rád bych měl stále dost místa nad světlem pro lepší výměnu vzduchu nehledě na teploty.

Tak ať se daří!!!

Lethal :tiphat:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Vesnican

Active member
Servus Lethale!

Hlasim ze mise Bazalka, ke ktere jsi me inspiroval, byla zahajena :good:



Jinak Ti to krasne roste, radost pohledet :tiphat:
 

Lethal

Active member
Květ 4 (týden 12)

Květ 4 (týden 12)

Zdravím všechny přátele zeleného listu,

Přináším novinky z mojí malé hempy jungle. Konečně se snad zastavil růst, i když mi přijde že pravá strana stále trochu táhla byť o poznání pomaleji. Celkem tři kytky jsem musel podložit abych alespoň trochu smazal rozdíl ve stavbách jednotlivých kytek. Přes to že to jsou dva strainy tak se je to přesně 50:50 s výškou přičemž vyšší jsou dva kushe a jeden SQ. No tak jako tak je to radost. Od středy už jela zálivka s kompletní sadou hnojiv na květ (bloom+booster+PK) přičemž se držím Hesi tabulky s rozdílem, že hnojím podle množství na 10L ale zalévám cca 12,5L. Takhle mi to vychází na lehce přes 2l na každou z nádob.

Užijte si fotky a dejte mi vedět jestli vás napadne jak něco zlepšit.


Zdar Lethal :tiphat:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Lethal

Active member
Hi Bajcus,

I am glad you like it! Feel free to stop by my english mutation of the same grow which I have in sign. It will be updated tonight. Too bad that one can't update threads with pics on mobile phone reliably.

Anyway see you around.
Lethal:tiphat:
 
Top