What's new

12 x White Fire 600w kokos

spachal

Well-known member
Veteran
Zdar, to krouceni nahoru .. jsou listy jinak zdrave, nebo spise sussi, se zmenou barvy do az hneda? Pokud jsou zdrave (pripadne se to tyka jednoho nebo dvou listu), neresit, je to genetikou. Pokud jsou listy porusene (s tmavejsimi zilkami, podle fotek to neni moc poznat), zamer se na prilis vysokou teplotu a hlavne na deficit horciku (muze byt zpusobeni i pH pod 5.6). Rychla naprava je pak treba pomoci siranu horecnateho.
 

BruskaCZ

New member
Zdar
Listy jsou zdravé,sytě zelené je to jen u 4 kytek čili u jednoho phenotypu,u vrcholků mám 23-25st.což je oukej.Ph ani EC neměřím ,takže netuším.Děje se to jen u cca 2 - 3 listů z kytky z těch 4 a vždy na těch největších.Menší pětilístky jsou bez tohodle.Díky za info
 

spachal

Well-known member
Veteran
Vice informaci neposlu, dival jsem se jen, co by to mohlo zpusobovat, plus jake je reseni. Zbytek musis vyzkouset sam, ja jsem s timhle problem nikdy nemel :]
 

BruskaCZ

New member
Up 30tej den na květu,kytky jsou 30 cm nad roštem,který totálně zarostl,už začínám snižovat množství hnojiv.Od 44 týho dne planuju totál flush a 16 dní na vodě.Chci to mít lahodný bez hnojek :D

picture.php


FIRE OG pheno

picture.php


THE WHITE pheno

picture.php


picture.php
 

BruskaCZ

New member
Zvažuju jestli mám odstranit pár listů,doted jsem žádné nešmikal a přijde mi to dost na husto u toho roštu.Vím že jsou listy zásobárna živin,ale chci předejít plísni ať se to profoukne pořádně,co myslíte?
 

spachal

Well-known member
Veteran
Spodek klidne obrat, proste kam nejde svetlo, to pryc .. a ja osobne bych sundal i ty uplne spodni palicky, pod rostem, zbytecne ubiraji energii tem nahore :]
 

BruskaCZ

New member
Potřebuju nějaké spodky pro mojí ženu,jinak bych musel objetovat nugetky do fenixovek :D Nějaké listy padaj od spoda samy, uvidíme...
 

-GD-

Active member
Omlouvám se za OT, bude nějaký smoke report popř. foto výsledného produktu?
Díky.
 

Latest posts

Latest posts

Top