What's new

12 x White Fire 600w kokos

BruskaCZ

New member
Čaute Kucii

Zabrousil jsem mezi vás,a zrovinka rozjíždím něco na jarní pokuřování tak jsem si řekl že si nechám poradit at něco nezdrbu a úroda se vydaří.Dostalo se ke mě 12 řezů modelu White Fire a to 2 různé phenotypy.Nemám moc zkušeností tak budu moc rád jestli by mě někdo poradil co zlepšit.Díky:tiphat:
 

BruskaCZ

New member
Takhle vypadaly holky první den po převozu.Jsou v 11L květnících(3 jsou v menších o krapet) ,od spod vrstva hydrotonu a zbytek do vrchu kokos

picture.php
 

BruskaCZ

New member
Kdy myslíte ,že bych je měl přepnout? Všechny jsem zastřihnul jednou.Začal jsem přidávat diamond nectar do zálivky a dnes jsem přisypával Symbivit mikorhýzu ke kořenům.

picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
White Fire pokud najdeš to správný pheno, tak je to pecka!
Z poslední fotky bych tipoval, že vepředu je jný pheno než v druhý řadě. To v první vypadá na OG dominantní podle listů, takže se i nejspíš hodně potáhne - doufej, že mezi tim nebudou nějak významný rozdíly, ale i tak se to dá ukočírovat. Přepínal bych za pár dnů cca.
Malá připomínka, příjde mi, že máš zbytečně nízko tu lampu, podle fotek, ale třeba se mi to jen zdá. Jo a trochu bych si napnul tu folii, takhle to odráží bůh ví kam.

Tady pro inspiraci je White fire z light depu!

picture.php


Vítej a přeji hodně štěstí!
 

BruskaCZ

New member
Děkuji za uvítání :)

Tak jestli mi z toho vyroste alespon z poloviny taková nádhera co jsi tu hodil ty,tak se mám na co těšit.Klony su zo Slovenska ,ale dostal jsem info že se jeden druh hodně táhne po přepnutí.Lampu mám cca 40cm od špiček kytek a teplota u vrcholku je 25 st.Nechci moc zvedat lampu at jsou kytky pěkně hustý od spoda.Trefil jsi to správně v jedné řadě jsou kytky z širokýma listama,ty se moc nechcou větvit ani po zastřihnutí a ty druhý jednou krásně do vánočního stromečku.

Chtěl jsem se zeptat .moc nechápu to dávkování od Canny Cocco.píšou 40ml ačka a 40ml bečka na 10 litru vody což je jasný ,ale potom píšou takto hnojte rostliny až 3 x denně.Nechci at kytky hladoví a tím že nemám ec metr tak.... Já dávám tuto dávku co 3 dny,litr zálivky na každou kytku,je to málo?Kořeny už krásně lezou ven z květináčů,takže prokořeněný už by mohly bejt.Dík
 

Mightyka

Active member
Veteran
No tak to je přesně o čem mluvim, to co se moc nechce větvit, tak to je OG dominantní, na 90% jsem si jistej, že bude i lepší, co jsem měl White fire, tak White phena pro mě nic moc, spíš nic teda, naopak OG super!
40cm na 600W mi v růstu příjde zbytečně dole,a le pokud vypadaj v pohodě, tak snad OK.
Ty frekvece hnojeníí jsou závislý na velikosti kytky a květináče. kokos se nedá přelejt pokud máš už trochu narostlý kytky. Pak do nic můžeš rvát klidně 3x denně, i když s 11l květináči mi to osobně vychází na cca 2l obden, když už kytky nerostou. Doporučuju klidně 1x tejdně, později častějc, prolejt květináče pouze čistou vodou nebo vodou s enzimy.
 

BruskaCZ

New member
Tak těch pomalu větvících tam mám tak 4 ks a mělo to být 6 a 6 kousků z každého,uvidíme...

Nemám enzymy tak jsem prolil čistou vodou + silicon od grow technology.Budu jednou týdně prolívat takhle.Jsem u kytek denně takže není problém hnojit častěji menší dávky.
Jak to myslíš že ti to vychází na 2 L obden ? jako 2 litry namíchaných hnojiv jak to dávám na každou kytku obden ?
 

Mightyka

Active member
Veteran
Dokud se to pořádně nerozjede, tak je důležitý to moc nepřelejvat (ale neni ani dobrý to nechat uplně proschnout jako u hlíny). Až to bude větší kytka, tak snese hodně zálivky. Ano cca 2l zálivky (s hnojivem) na kytku obden, ale u kytek co už nerostou. Uvidíš podle teploty a vlhkosti jak ti moc budou chlastat.
U menších kytek je ideál pořádně prolejt a pak je na pár dní nechat dokud ten květináč nebude lehčí a pak znova.
 

BruskaCZ

New member
Cágo

Tak jedeme dále, takhle to ještě rostlo,dal jsem rákosy na výstuhy ke stonkům.Každopádně už začali více chlastat

picture.php


picture.php


picture.php
 
Top