What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Ooo, frumos, frumos, s-a ingrasat bud-u'... :good:
Vad c-ai acelasi talent ca mine la poze... categoria varza... :biggrin:
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Arta fotografiei nu e punctul meu forte.. :biggrin: :dance: Pana la urma e un jurnal facut la modul amator, ca sa treaca timpul "cu ceva ocupatie" pana se fac plantele mari. S-au cam facut. :yummy:



... Si cu mici exceptii toata perioada petrecuta aici (pe forum) a fost distractiva.
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Daca tot sunt pe final cu jurnalul, am zis sa pun si ceva amintiri. Outdoor.


3 Jack Herer Feminised

+ bonus
 

Attachments

  • 1_2019'.jpg
    1_2019'.jpg
    77 KB · Views: 59
  • 2_2019'.jpg
    2_2019'.jpg
    90.7 KB · Views: 47
  • 3_2019'.jpg
    3_2019'.jpg
    87.5 KB · Views: 51
  • 4_2019'.jpg
    4_2019'.jpg
    66.2 KB · Views: 48
  • 5_2019'.jpg
    5_2019'.jpg
    76.3 KB · Views: 53

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

t3020.gif





Dragi prieteni am ajuns la sfarsit cu thread-ul "10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR". O sa urc cateva poze in momentul in care materialul o sa fie uscat. Ne vedem la urmatorul grow.


PS:

Jason King, autorul cartii The Cannabible, scria ca fumatul de sativa il face "mai vorbaret, creativ, iar adesea foarte activ", pe cand indica il face sa se simta "greu si letargic". Pentru multi cultivatori, idealul este o planta cu puterea de euforie pe care o are sativa si caracteristicile de crestere pe care le are indica. Sa fumezi marijuana e la fel de usor ca si folosirea prezervativului, insa a invata cum sa apreciezi si sa controlezi starea de euforie e mult mai complicat. "Iarba e vesnica. Lasa-i sa arda campul. Putina ploaie o va face sa rasara din nou, verde si frumoasa. Dar nu uita __ iarba ar trebui sa te faca sa traiesti viata mai intens, nu sa devina viata ta."
t3004.gif
 

Attachments

  • Tangiematic.jpg
    Tangiematic.jpg
    89.4 KB · Views: 46

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

t15302.gif
Buna!



4 fete sunt inca la uscat, 4 inca "in picioare", iar cea din poze tocmai gata de fumat. 28 g (doar muguri, fara bete sau frunze). "Rezonabil" zic eu avand in vedere "lumina" care au avut-o...vedem zilele astea restul...


t4623.gif
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    57.2 KB · Views: 53
  • 2.jpg
    2.jpg
    38.8 KB · Views: 52
  • 3.jpg
    3.jpg
    56.9 KB · Views: 50
  • 4.jpg
    4.jpg
    61.4 KB · Views: 46
  • 5.jpg
    5.jpg
    42.2 KB · Views: 47
  • 6.jpg
    6.jpg
    31.7 KB · Views: 55
  • 7.jpg
    7.jpg
    65 KB · Views: 49
  • 8.jpg
    8.jpg
    57.5 KB · Views: 53
  • 9.jpg
    9.jpg
    58.8 KB · Views: 49
  • 10.jpg
    10.jpg
    50.9 KB · Views: 47

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Multumesc. Si eu sunt curioasa de cantitatea finala mai ales ca e primul indoor pe care il fac. Dar sa stii ca am avut un consum de 150-200 W, destul de mic. Led-ul a fost low budget (China), nu un produs premium. Am prieteni care cresc indoor si au instalatii de 2000-3000 W (LED, HPS sau CFL). O sa achizitionez in scurt timp 1-2 led-uri de calitate. Pana una alta astept sa finalizez acest proiect pentru a putea trece la urmatorul. Outdoor o sa fie pentru ca tot vine vremea frumoasa. Am deja semintele trebuie doar germinate.


happy0120.gif
 

Attachments

  • Mix_Seeds_Outdoor.jpg
    Mix_Seeds_Outdoor.jpg
    43.1 KB · Views: 45

Mr.ghostx

New member
succes afara :) eu am avut ceva probleme cu o capra anul trecut. in ciuda boschetiior foarte mari tot a ajuns acolo... oare ceva impotriva animalelor se gaseste?
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

O sa le pun in ghivece si le las la lumina naturala (soare) pe terasa. Am avut puse si pe camp insa, multe din ele, exact ca la tine le-au cam facut praf animalele. In plus daca le-as avea pe camp ar fi mai greu sa ma ocup de ele ori sa le ud. Asa, in curte, nu e problema. Am si un solar unde cresc legume, o sa le mai adapostesc acolo cand e vremea urata. Stiu din experienta anilor trecuti.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Anti animale cauti desisuri sau le creezi si le faci sa para natural. Si am mai auzit ca urina de pradator ar ajuta, dar nu am avut cum sa testez, ca nici cand am dat, nici cand nu am dat nu am avut daunatori. Si sincer sa fiu bataia de cap nu merita nici daca inseamna ca pierd o planta sau 2. E natura, pui dublul de plante fata de cat ai nevoie si speri sa recoltezi destul. De cele mai multe ori e mai mult decat destul.
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

O iarba putin aromata, de zi din punctul meu de vedere, acum depinde si de cat pui intr-un cui. Are un gust dulce, de mandarina maruntita in miere. 7 plante au dat fiecare intre 20-30 g ; alte 2 fiecare intre 30-40 g.



:<>: G_o_o_d s_t_u_f_f :<>:

Multa dragoste pentru toata lumea.


Chad.gif
 

Attachments

  • T A N G I E.jpg
    T A N G I E.jpg
    48.4 KB · Views: 43
Top