What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Guys stati chill. Ma gandesc ca daca m-am riscat sa am 9-10 plante in casa (ca fata), in tara la noi, nu "pe Occident" si am fost "in stare" sa am seminte, led, cort, nutrienti etc... sigur ma duce capul sa nu fac greseala de a le taia inainte "de termen".

Zic si eu :))).

Si pentru ca imi sunteti dragi va spun 2 motto-uri gen pe care ma bazez cand "lucrez la proiecte de genul"...

1. Goleste-ti punga in folosul mintii, iar mintea iti va umple punga cu aur.

2. Rade un joker, insista un broker, eu merg inainte afisand fata de poker.

#STAIACASA :smoke:

Pe mine m-a convins postul ăsta că e conștientă de mult...
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Facem sa fie bine, nu e panica.

Va pup! ... am scris pe pai, a nu se citi altceva :)))



default_stoned-smiley.gif
 

Attachments

  • JointanuBabanu.jpg
    JointanuBabanu.jpg
    56 KB · Views: 51

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

ce gay! cum sa tii scrumiera aia asa murdara? :joint:


Boss sunt femeie (asta ca sa iti raspund la partea cu "ce gay!") si ai putea sa ai mai mult bun simt. Nu cred ca e treaba ta cat de murdara e scrumiera mea... e a doua sau a treia oara cand comentezi "pe langa subiect".


Eu inteleg ca esti moderator "in online", dar nu ar strica sa fii putin mai respectuos cu persoanele care posteaza continut nou...


Daca te deranjeaza prezenta mea aici, ghinion, mai ai de asteptat cateva zile pana termin jurnalul. Apoi nu voi mai posta ca vad ca sunt forumisti (ca tine), care se uita cu dispret pe retina.


In final, daca tot iti place sa faci panarama sau bascalie iti spun un alt adevar care SIGUR te va face sa te simti mai bine: eu ca tine am vazut la sapa, tu ca mine ai vazut in reviste.


Iata raspunsul meu pe masura comentariului tau :moon:!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Lore nu te supăra e doar o glumă!
Nu are rost sa luam în serios , suntem aici să învățăm , să râdem , sa slivam după buzi plini de tricomi , sa schimbăm experiențe, și uneori sa ne și tachinăm!! Că dacă am fi toți serioși nu ar mai discuta nimeni pe acest forum!!
Hai fumuri ușoare!! O zi bună!
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Vasy2009sile crede-ma ca nu-s o persoana rigida si chiar imi place caterinca. Dar sa fie "eleganta" nu "bataie de joc". Asa...sa fim aroganti virtual, nu mi se pare "smecherie", dar na fiecare cu felul lui de a fi. O zi buna sa ai si tu!
 

cadavruslos

Well-known member
Frati si surori chill out ! E doar caterinca si trebuie tratata ca atare! Lore faza e ca poate multora nu le vine sa creada ca esti fata cu adv si de aceea te mai tachineaza cate un pic , u aratati caracterul ala de fata si dale peste nas cum ar faceo o doamna , rafinat cu tandrete si simpatie ! Va salut si fumuri usoare si un weeknd cat mai relaxt , ca si al meu , ma bucur de razele soarelui la o cafeluta si unu mic:huggg::joint:
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Frati si surori chill out ! E doar caterinca si trebuie tratata ca atare! Lore faza e ca poate multora nu le vine sa creada ca esti fata cu adv si de aceea te mai tachineaza cate un pic , u aratati caracterul ala de fata si dale peste nas cum ar faceo o doamna , rafinat cu tandrete si simpatie ! Va salut si fumuri usoare si un weeknd cat mai relaxt , ca si al meu , ma bucur de razele soarelui la o cafeluta si unu mic:huggg::joint:




Viata m-a facut sa fiu practica. Si cum sunt o fire pacifista, am curatat scrumiera. :tiphat:


Zi faina sa ai.
 

Attachments

  • Skz.jpg
    Skz.jpg
    24.1 KB · Views: 46

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Chiar am avut tendința să citesc altceva , noroc că ai specificat din prima!
Am o minte mai perversa așa!
:muahaha:
:joint:
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Thank you! :bandit::shooty:
Vedeti? Io v-am prevenit ca tampeshte... :biggrin:




Shtiu ce zici, dar e ok..le-ai zis tu, shtii tu..apropo pistolul e de la Praktiker sau l-ai primit cadou la vreo punga de pufarine, ceva?


Suntem in 2020 brother. Putina caterinca e de bun augur, plus ca tu o intelegi, stiu eu. Cu deosebita consideratie!
default_smileys-passing-joint.gif
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Sincera sa fiu, nu am. Rar fac poze "la fata". Doar la petreceri, intr-un cadru restrans. Adica petrec atunci cand un prieten a iesit de la Jilava si mai astept sa iasa unul ca sa fim toata brigada. Invidiosii sunt cu ochii pe noi, ca paparazzi, dar sunt mai slabi ca tigarile light in combinatii.


O sa mai postez saptamana viitoare poze noi cu fetele (pana la urma ele sunt "subiectul principal"). A zecea saptamana. Stai pe aproape, ca e foc, a facut sora ta o iarba bomba! Nu multa, dar calitate garantata. Pace acolo!
 

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

UPDATE. 10 saptamani.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    103.4 KB · Views: 51
  • 2.jpg
    2.jpg
    83.9 KB · Views: 44
  • 3.jpg
    3.jpg
    95.6 KB · Views: 40
  • 4.jpg
    4.jpg
    112.3 KB · Views: 40
  • 5.jpg
    5.jpg
    102.2 KB · Views: 39
  • 6.jpg
    6.jpg
    86.3 KB · Views: 43
  • 7.jpg
    7.jpg
    79.6 KB · Views: 46
  • 8.jpg
    8.jpg
    84.6 KB · Views: 41
  • 9.jpg
    9.jpg
    91.4 KB · Views: 43
  • 23.jpg
    23.jpg
    77.7 KB · Views: 40
Last edited:

loreniana4001

Active member
10 X Tangie'matic auto (Fast Buds) INDOOR

Enjoy!
default_wink.png
 

Attachments

  • 11.jpg
    11.jpg
    65.7 KB · Views: 43
  • 12.jpg
    12.jpg
    42.4 KB · Views: 44
  • 18.jpg
    18.jpg
    50.1 KB · Views: 48
  • 15.jpg
    15.jpg
    40.4 KB · Views: 48
  • 17.jpg
    17.jpg
    37.1 KB · Views: 48
  • 20.jpg
    20.jpg
    76.3 KB · Views: 41
  • 21.jpg
    21.jpg
    84.3 KB · Views: 39
  • 22.jpg
    22.jpg
    77.1 KB · Views: 41
Top