What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

chilum

Member
Siema:)

No i bez fot, bo się nie zmieniło specjalnie, oprócz tego, ze rosną ciągle i dostają nowych odrostów.
Są preflower`s, ale tylko one, włosków nie wypatrzyłem, no może gdzieś nieśmiało jakis sie pokazał.

No i łodygi robią się bordowe.

Ale...nie kwitną, a tu już wrzesień na karku.

Nic, trzeba czekać, cierpliwie.

Jutro ide je zasilić Platonem K.


pzdr dla Wszystkich


C
 

smark

New member
Sweet Edi, troche zakamuflowany ale urusł wieelki :)
W 10 l donicy :)


picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php





Klon z Bangi Haze x E-Rocet/Danish Passion] x Purpurea Ticinensis, całkiem duzy krzak, lecz zdjecie tylko takie mi wyszło wyrazne

picture.php






Big Bad John x Diesel Ryder, mojej produkcji. Łącznie 7 damek. Rosną bardzo równo, poza paroma sztukami pozniej wysadzonymi.


picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php





Tutaj coś co ma ponad 2 metry, zapomniałem co to takiego :) Troche mało słonca ma ale daje rade. Tylko takie foto...

picture.php


Oraz 4 klony z tego krzaka na in dla kumpla :)

picture.php





Oraz topki matki, z wyzej wymienionej Bangi haze x ......

picture.php

picture.php

picture.php



Oraz macro, telefon plus to szkiełko ze zdjecia od mikroskopu :)

picture.php
 

kaczy

Active member
Veteran
:tiphat:Siemano:rasta:

nareszcie można się rozkoszować własną trawą. To jeżdżenie na spoty ubakanym jest po prostu bezcenne. Dzisiaj ściąłem pierwsza roślinę. Była to Easy Sativa F3 z nasion które sam zrobiłem. Super krzak. Tego się po niej spodziewałem na tej miejscówce.Szczyty wcale nie takie luźne jak na sative i dlatego zdecydowałem się na cięcie. Delikatnie przedwcześnie bo zamierzałem ją ściąć za tydzień, ale ze względu na miejscowe ataki pleśni wolałem uratować 99% krzaka. Rekordzistka jeżeli chodzi o szybkość. Przez 9 lat uprawy nie spotkałem się żeby, ścinać dojrzałego w 90% krzaka już 29 sierpnia. Top klasa :joint: wcześniej było testowane także będzie kolorowo. Dzisiejsza przyjemnie upalona wycieczka na spoty w celu kolejnego oprysku (tamten niestety zmyły ulewy :badday:) wraz z dodatkiem 1ml PK 13/14 na 1L wody.



Na polankach znalazłem też damkę Bangi Haze x PurT. Piękne fioletowe barwy. Liście powoli tracą kolor i żółkną. Roślina tysiąca kolorów, wspaniałe geny. Co najważniejsze już kwitnie. Dostała resztki ze spryskiwacza, także mały kop PK powinien dopomóc. Widać szron na topkach także myślę że na początek października powinna być gotowa. Jeżeli pogoda dopisze potrzymam ją dłużej.



Pozdrawiam :rasta:
Do następnego

:wave:
:respect:
 

Yo-Ge

Active member
:tiphat:

LDV
, dzieki! Cierpliwosc przyda sie przede wszystkim:watchplant:

G13 Haze, dzien 87, 76 12/12.



Laughing Buddha, dzien 70 12/12 from seed. Pieknie pachnie, owocowo:yummy:





...twardziel, ktory co pare dni prosi o pinching. Skunk Haze, dzien 66 12/12 from seed.
Przed:


...i po:


Pozegnajmy krosidlo Lavender x Blueberry:
#1


#2




...material mial byc, ze mucha nie siada, a jednak - usiadla muszka jabolowka:noway:



Pozdrawiam:tiphat:
 

padkontrol

Member
Veteran
U mnie w tym roku outdoor to totalna guerilla. Narazie na wszystkich spotach byłem łącznie 4 razy. Podlewane biohumusem w ogromnym stężeniu :)

(Grapefruit x Victory) x Shamanka

picture.php


picture.php


picture.php



Carpatian X HashBerry\e-rocket x DanishPassion


picture.php




BHPT(melon) x BHPT



BH x BHPT



MMGG x BHPT



Bangi Haze x Guerilla Gold



EMMS



Pozdrowienia
Padkontrol :tiphat:
 

kaczy

Active member
Veteran
"You must spread some reputation around before giving it to padkontrol again."

Cie choroba, ale kozacki update :respect:. Tylko cztery razy, no to gratuluje jak na tak mało wizyt to wyglądają wyśmienicie. Nie narobiłeś się za dużo w tym roku. Ja w sumie też nie jeżdżę tak często jak w ubiegłych latach i mimo wszystko to samo rośnie. Od czasu do czasu zbiorę się z czymś mocniejszym (bardziej stężonym jak np Canna PK). Tak to dupą do góry z browarem w ręku czekam na tony roboty na jesień, wtedy dopiero zacznie się prawdziwa praca. Delikatnie upierdliwa i męcząca, ale na pewno z blantem w pysku i przyjemniejsza niż szykowanie miejscówek i latanie z osprzętem po pustych polach ;)

Żeby nie było to dodam mały kolorek. Nie ma postów bez zdjęć ;)



Pozdro dla wszystkich.
Dużo słońca :bow:
:thank you:

:joint:
 

dupeczka

Active member
Kaczy niemogłam się powstrzymać aby skomentować to co piszesz o tym swoim 9 letnim doświadczniu i o tych swoich dojrzałych roslinach łehehehe, z tego co widze na moje "niedoświadczone" oko brakuje im spokojnie z miesiąc albo dłuzej...i trzeba je było trzymac jeszcze na dworze a nieee ,a jak masz kawałek pleśni na krzaku to wytnij ognisko nozyczkami zeby sie nie rozprzestrzeniało...

Panowie nie śpieszcie sie ze zbiorami ! SŁONECZNA POGODA JESZCZE POWRÓCI !!!
 

kaczy

Active member
Veteran
Siema :tiphat:

dupeczka said:
Kaczy niemogłam się powstrzymać aby skomentować to co piszesz o tym swoim 9 letnim doświadczniu i o tych swoich dojrzałych roslinach łehehehe, z tego co widze na moje "niedoświadczone" oko brakuje im spokojnie z miesiąc albo dłuzej...i trzeba je było trzymac jeszcze na dworze a nieee ,a jak masz kawałek pleśni na krzaku to wytnij ognisko nozyczkami zeby sie nie rozprzestrzeniało...

@dupeczka :pointlaug Jak nie wiesz o co chodzi to w ogóle tu sie nie wypowiadaj. Te krzaki co pokazałem to zupełnie inna liga. Ja mówie o tym co już był gotowy. Był tak nabity, że nie dało się tej zarazy powstrzymać. Na Twoje niedoświadczone oko, Ci powiem, że takie wycinanie gówno daje bo pleśń i tak powraca w innych miejsach. I takim oto sposobem obrzynasz, obrzynasz, obrzynasz... Aż Ci chuj zostanie na tym krzaku. Wspaniały sposób :pointlaug

Musze Cię wyśmiać bo jesteś jakimś tanim leszczem co w ogóle nie ma pojęcia o co chodzi. Patrz i czytaj uważnie co jest napisane kurwa a potem komentuj:badday:.

Trochę bobków dla świętego spokoju.



Pozdro

:rasta:
:wave:
 

mistic

Member
Witam.

No to raz jeszcze, ciut bardziej kolorowo;

S.M dochodzi - topy luźne ale piękne:

picture.php

picture.php


Mały bobek na dole:

picture.php


Nie wiem cóż to za strain [dawno temu pomieszałem moż NL x W] ale pachnie przecudownie i będzie raczej mocny ....:

picture.php


Strasznie mnie zastanawia ta roślina. Ma fiol pheno jakby S.M. a jednak topy tak luźne, że ciężko je w ogóle nazwać topami, pachnie jak s.m. - może to po prostu jakieś dziwne geny się trafiły w tej pestce...:
picture.php


Widok ogólny:

picture.php

picture.php


...i na koniec:
...na jednym z innych krzaczków też jest fioletowe pheno, co mnie bardzo ucieszyło:

picture.php


pozdrawiam
 

Ilovedrive

Member
UPDATE

Witka pany

Panny są 2 dni przed ścięciem , ogólnie jestem zadowolony tak sobie z tego wszystkiego ,ale w sumie jak na pierwszy raz to może nie jest tak źle ..
PLanty przesuszone siedzą właśnie w ciemnicy i za 2 dni kosa!
Zaczęła się nowa generacja ..

ed x (mxob) ,
hm x wr
hm x tsb x bs
wr x af
ss x jb
Niestety z 19szt z ziemi wyszło tylko 12 :(

ale wcześniej skazani na ścięcie :

CHEESUS
picture.php
picture.php


G-BOMB
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


WRxAF który mi nie wyszedł ..
picture.php
picture.php


i BLUE CHEESE :
picture.php
picture.php



new generation :

picture.php
picture.php



tajemnicze panie z boku to :

z lewej Grejfrucik
picture.php


a z prawej Alpha D
picture.php


sory panowie za nieostrości zdjęć ale robiłem je serio na szybko i na odpierdol ;)
Zaczynam się już rozglądać za pestkami na wiosnę (in) i na razie na czele staje euforia na którą mam największą ochotkę ;p
pozdro !!!
 

GrowBoy

Active member
witajcie bracia i siostry :tiphat::laughing:
nowe fotki z 3 i ostatniego juz spota :)
to sobie ogladajcie a ja poginam na piweczko :dance013:
innym razem wezme jakis lepszy aparat i porobie lepsze foty, te na szybcika walnieta ale widac co trzeba :)
dzieki za mile slowa i pozdrawiam
peace :tiphat:

Stinky Pinky
picture.php

picture.php

picture.php


MxW
picture.php

picture.php


MxOB?
picture.php


And all
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


PEACE :tiphat:
 

kaczy

Active member
Veteran
Siema :tiphat: jesień nadchodzi to trzeba kolorować. Za jakiś czas nie będzie co pokazywać.







Pogoda kiepska ale jakoś do przodu bez większych problemów.
Pozdro

:wave:
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Kaczy to jakis szaman i czaruje te pomidorki ze one takie rosna :D ja jestem za tym aby Kaczy zrobil jakis spis swojej wiedzy i nam to udostepnil :) bo to co sie dzieje z jego krzakami to masakra.
 

Latest posts

Latest posts

Top