What's new

hobbiz hajdzsro

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
kemény ami megy.. mit turbozik nem tudom olaszoknál van ilyen, ámérikáiakná sok én már csak azt az egyet nem értem, hogy ennyit szarakodni azért hogy bannoljanak kb 1 órán belül miért éri meg :D
chromewalker D: ez öléggé dzsetszonos volt :D
 

hobbi ur

Well-known member
hehhhehe jól szétoffoljuk az öreg hugyos hobbi naplóját hehhhehe úgyis szarik rá (mármint ha szétoffolódik)
 

hobbi ur

Well-known member
na kitakarítottam a zállatokná és mindjárt beljebb tudtam menni a mélyebb bugyorba, 2x porszívózsák ürítés, 1 kisvagon szemét, gané stb. de átköltöztek végül, meg felkerült végre elek barátunk csodarefije, hálás köszönet talán épp jelenlévő barátomnak, aztán levelezés, kötözgetés, mára elég is talán
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nem akartam dzsekszont írni, az túl egyértelmű lett volna... abban mi a poén te omlószkex?
de csak küldd el a hsz sorszámát és kuka.
 

hobbi ur

Well-known member
virágzásra buzdítva (mittomén 4-5 napja)


a szoknyájuk alá fotózva


a lábuk közé fotózva



a kicsik neveldéje (került be havertól bogaras kqr is)



ez itt a hobbi szikret zsardennya. rohadt zsidó vagyok inkább így rekesztem le a fényt, nem tuti termesztősátorral. ló badzsit.
 
Last edited:

hobbi ur

Well-known member
ejj de király! :D

még ezek a kommentek! xdd

kqr-nek adjad a sanmite-ot ezerrel, verd vissza a támadást!

igyekszem őket egy mikroszkóp lencsével nyomon követni, de úgy nézem most a tripsz vonal erősíti a sorait, hamarosan le kell csapnom full organik mospilannal. hehhhhehehe
 
Én amit csinálnék, hogy ezeket a betegeseket tedd földbe vagy kókuszba, folyamatosan kezelgesd kártevők ellen és amikor jól megindulnak a növekedésben a friss hajtásaikat klónozd le és azok lesznek az igazán jó, kártevő mentesek. elfelejtik majd, hogy valaha is láttak atkák. lol

back to the vitality!
 

Latest posts

Latest posts

Top