What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

Kf már nem létezik, de valamiért nem lep meg a sztori.. Ez a kábulatoknak a mellékhatásai az életre, megkéne már végre tanulni hogy senkibe se szabad megbízni
 

Medicropper117

Active member
Vagy olvasd vegig a topikot...de kb 5-6 ember jott at zk-rol. Amugymeg valakinek megirta Sadmin h mi a picsa van vagy csak talalgattok? Mert amig Ő ki nem all ide es nem mondja h lexophattok addig ez csak ragalom es vad sincs h megerositse...
Nem vedek senkit es sajnalom azt aki esetleg karosodott de mindaddig ezek csak talalgatasok. Felesleges emiatt egymas torkanak esni meg qrvaanyazni
Sztem
 

iwantmorebuds

Active member
Ok! Amit tudok: vad kifizette zk működésének leendő 5 hónapját mielőtt lejárt volna erre ő lelépet a lével és most itt tartunk! Egyetem szintén buktán van gondolom azt is lenyulta! Ezért a frász ami kitört rajtam, hogy segnyalással vádoltok! Így már ők? Egyébként egy mezei kezdő vagyok se nem admin se nem KF tag!

Megeri lelepni egy domain araval? :D
 

Pioo

New member
Megeri lelepni egy domain araval? :D

Az arra fizetett pénzzel meg az egyetemre befizetett tagok pénzével? Szerinted? Akárhogy is van zk csöndben van Sadmin meg sehol! Ez azért elég szomorú vagy nem? És amúgy meg email cím elég hogy bajod legyen a törvénnyel és a dolgok hallatán valóban csak hallatán van miért aggódni! Aki lop az csal aki csal az hazudik aki hazudik az mindenre képes! :( Hol vagy Sadmin? Halljunk téged is! Hol van chrome akinek mindig volt egy fájdalmas szúrós bejegyzése? Ők személyesen is ismerték egymást az tuti! Óva intettek korábban most már sejtem miért!:(
 
Sad sunyi patkány volt én ezért léptem le de ezt mindenkinek megírtam max törölve lett. Összegyűjtött minden adatot régóta ez is bizos. Állítólag húzott be telefont is kint élő magyartól évekkel ezelött...szarban volt mert nem volt bevétel semmiből csak a pénzt vitte az oldal. Akartuk fizetni többen nem akarta de vad pénzét elfogadta...5x40font elvileg amit elkért az neki már visszahozza nagyrészt amit költött mert olcsóbb szerver volt elötte. Kb ennyi a történet szerintem 0ásan kiugrott itt figyelget ahogy elötte is patkány mód úgyse fog írni semmit.
Egyetemen az a 3 ember meg nem nagy bevétel volt mi ingyen csináltuk szóval be lehet itt fejezni én segítek benne ha kell. Vad bannolva lett de mailben ugyan ezt írta hogy lelépett a kutya. Mit akartok még tudni? :) Lehet itt újra kezdeni mindent nyugodtan nagyobb biztonságban.
 

iwantmorebuds

Active member
Az arra fizetett pénzzel meg az egyetemre befizetett tagok pénzével? Szerinted? Akárhogy is van zk csöndben van Sadmin meg sehol! Ez azért elég szomorú vagy nem? És amúgy meg email cím elég hogy bajod legyen a törvénnyel és a dolgok hallatán valóban csak hallatán van miért aggódni! Aki lop az csal aki csal az hazudik aki hazudik az mindenre képes! :( Hol vagy Sadmin? Halljunk téged is! Hol van chrome akinek mindig volt egy fájdalmas szúrós bejegyzése? Ők személyesen is ismerték egymást az tuti! Óva intettek korábban most már sejtem miért!:(

Sztem tulzasba viszed az uldozesi maniat :)
 
Sztem tulzasba viszed az uldozesi maniat :)
Igazad van. Meg van neki ip logja is nem csak mail címek de lehetne akár meta data is képekhez amiben gps koordináta is lehet...ha már para kell és valaki nem figyelt. De ez még én se feltételezem sadról mert embereket tönkre tenni meg pénzt lenyúlni v sunyi mód viselkedni két külön dolog. Gubacs (háhh sose mosod le xD) nyisd meg itt is a naplód. ;):tiphat:
 

iwantmorebuds

Active member
Igazad van. Meg van neki ip logja is nem csak mail címek de lehetne akár meta data is képekhez amiben gps koordináta is lehet...ha már para kell és valaki nem figyelt. De ez még én se feltételezem sadról mert embereket tönkre tenni meg pénzt lenyúlni v sunyi mód viselkedni két külön dolog. Gubacs (háhh sose mosod le xD) nyisd meg itt is a naplód. ;):tiphat:

Persze lehet sok mindent feltetelezni, de ez azert nem olyan egyszeru :D az az oldal egy keretrendszerte epult, nemkell fosni biztonsagos volt hacsak sad nem ertett hozza annyira h belepiszkaljon :) de akkor meg mar az eleje ota erre kellett volna h kimenjen a jatek
Gubaccsal nincs is baj az volt a baj h sokan moréztak inkabb :D
Megnyitom majd
 
Nemtudom mi itt a téma,de job ha a kerteszek ezen a forumon tevekenykednek,mivel ez SAFE.Itt Erdelyben is volt egy nagy forum,ami arusitott magokat etc + segitseget kaphatott az ember,hogyan is nevelje kis palantait . . . de vegul a DIICOT(hasonlo a TEK-hez gondolom)rajukmentek es az osszes adatot lemasoltak . . . es most sokan ulnek handzsárkéssel a valagukban , , , szoval mindenki legyen elovigyazatos bar mit is rendel interneten vagy mashol..
 

Solon

Well-known member
Szerbusztok!

Mi történt a zoldkerteszel? Valaki tud érdemben is nyilatkozni? Vagy érjem be azzal , amit itt a nethuszárok összehordtak? Kinyit még? Átmeneti a leállás? Ha igen, mikor várható?

Kalányos Rafaello voltam.

Peace.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
szia, drága rafikám. érdemben nyilatkozni senki nem tud.. most közeleg tél, WINTER IS COMING !!!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
neeem, most regeltem ezt a nicket a héten. kezdő hazudozó vagyok csak, remélem sokat tanulhatok majd tőletek. mert még sokszor füllentésen kapnak!!
 

DonJoo

Member
Szerintem pio tényleg chrome :D (halál ugyan az az írasmód) ki irna iyet másrol,hogy mindig volt egy ,fájdalmas,szúrós beszólása =)) :D beszartam ezen :D Amúgy felesleges találgatásokba bonyolódni,én személyszerint örülök annak,hogy többen jelezték,hogy élnek,nincs gond stb az a 4 btc amit kijelzett a zk,hogy annyi donate ment összesen,szerintem nem ok,hgy valaki átbasszon ennyi embert "csak úgy" persze öltek már kevesebbért is ;) Ha nem lesz zk,akkor remélem itt us kialakul egy jóféle társaság!
 
Szerbusztok!

Mi történt a zoldkerteszel? Valaki tud érdemben is nyilatkozni? Vagy érjem be azzal , amit itt a nethuszárok összehordtak? Kinyit még? Átmeneti a leállás? Ha igen, mikor várható?

Kalányos Rafaello voltam.

Peace.

Drága nethuszár barátunk számodra milyen információt kell szolgáltatni? :moon:Ha neked nem felelnek meg a fentiek járj utánna...:laughing:
 

Medicropper117

Active member
Minek eszitek egymást?! Értelmetlen szitkozodasok mennek csak. Zk volt, nincs. Remeljuk senki nem kerul bajba. Az meg h egyesek itt trollkodnak es mindenféle jelzokkel illetik azokat akikről seggfogalmuk nincs h kicsoda az mindennek a teteje (vagy inkabb a legalja)
 
Top