What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
hééj ta tvoje mextáze dělá hezkou plošinku na vrchu květenství, podobně jako kalimist. vidím, že textura květů bude extra jemná, jaké jsou vůně? předpokládám mango a citrony. s kořením a trochou kadidlového pižma.

Když jsi pouze přivoním k palici je cítit hodně koření,kadidlo,pussy podtón a jemný náznak sladkého manga.Pokud trochu protřu stonek nebo se jemně dotknu květu,tak jde cítit chvili koření a potom se hodně rozvine sladká vůně manga ta jako by převažuje v té kombinaci vůní...Uvidíme v následujících týdnech čekám,že se to ještě trochu promění.
Díky za velmi zajímavou genetiku.
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Velký respekt pane Highlander, moc se mi to libí! Zatmívání místo propalování zbytečných kW, hang in there fella :headbange



Ja si smutnou story jak mi padlí sundalo cca kilo palic super najetýho sweet cheesu prožil loni. Do kola pečlivě obírat. Pomalu každém střihu jsem ve schize nepitelnou 56% palenkou dezinfikoval nuzky i rukavice. Snad diky tomu jsem zachranil cast urody na druhe kytce.



Nemam predstavu jak mas ty kytky velke, ale co zkusit nejakym roztokem lihu potrit tu svini na dulezitych listech? (ted me asi mistni "how to grow" policie roztrha na kusy :biggrin:) Ja mel 2 monstr kytky, takze to bylo nereal..


Díky kolego.

Myslím, že slunce je nejlepší lampa a jsem nakonec rád,že mě osud zavál na malou vesnici,kde zatím můžu v klidu pěstit svých pár rostlin pro radost.
Vypěstovat si vlastni ovoce a zeleninu a být v kontaktu s přírodou...

Snažím se to prostrihavat,strikat a desinfikovat, na chvilku dobrý, ale budu muset brzo seknout core glue, tam už to začíná být neúnosný...Lehce se to projevuje na ecsd x bb a SD bx ty nejspíš o vikendu půjdou taky...Mextáze a MO x KB jsou bez padlí ty strikam preventivně, jak se to objevilo na ostatnich.Je to pěkný svinstvo.Nikdy předtím jsem se s tim na ganji nesetkal.Dosposud byla největším problémem šedivka.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
nemáš zač, a jj to se uvidí a bude to zábava to testovat. většina samic co mám má stavbu rostliny po oaxacan, tzn. vánoční stromeček, jen jeden phenotyp má dlouhé kolumbijské větve. a rychlost kvetení po oaxacan, vynechává to takové ty 3 týdny, kdy se tom hill haze rozhoduje ke kvetení a rovnou to hezky kvete. mám i jednu co voní uplně jak mextiza, ale na pozadí je haze.. hodně haze, uvidíme jestli oaxacan pořádně zvýraznil haze terpeny.. je to krása je pěstovat.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Pokus o detail:

Magnum opus x King banner: hroznej smradoch fakt extrém,obří šisky tvrdý jako kámen a byla rezistentní vůči padlí...smekám klobouk.Díky :tiphat:

picture.php
 

psalm69

Active member
Pokus o detail:

Magnum opus x King banner: hroznej smradoch fakt extrém,obří šisky tvrdý jako kámen a byla rezistentní vůči padlí...smekám klobouk.Díky :tiphat:

View Image

nadhera ,muzes udekat fotku cele rostliny .na pristi rok uz mam pripravene nove oprci ted uz jsem je smekal bez zatmivacky tak ti pak poslu na pristi rok jestli budes chtit
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
nadhera ,muzes udekat fotku cele rostliny .na pristi rok uz mam pripravene nove oprci ted uz jsem je smekal bez zatmivacky tak ti pak poslu na pristi rok jestli budes chtit

Omylem jsem promazal nejaky fotky, takze jedinou fotku "celé rostliny" mám někdy ze začátku květu...Rád něco zajimaveho zkusím.Budu informovat, jak dopadli ostatní, co jsou ciste out.
Jinak mám pyl s několika zajimavych samců,kdybys měl zájem....az,budešit 50postu napisem si PM,tak to doraz :biggrin: Tady je ta fotka ze začátku květu:

picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Chytil jsem blbý pheno no..měl jsem zasadit vic seeds,chtel jsem ale rozmanitou úrodu...Sem rád ,že ty jsi našel to co si hledal,snad to bude i v kouři ok :)
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hehe :D blbý jo? já právě hledám ty déle kvetoucí do hejzu. a taky sem nějaké takové phena dostal. jen, že sou tam i supr rychlovky. ale ty déle kvetoucí budou mít určo zajímavějí high co se multidimensionality týká :D tahle hejzovitá je můj favorit. ta bude tak 10 - 11 týdnů. pořád super rychlé oproti original haze...
picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Blbý ne to sem se špatně vyjádřil :biggrin: Jenom neni rychlý, ale to je jedno.Co se týče terpenú je to vic než dobrý.Velice rozmanitá škála vůní.Brzy budu koštovat už se těším :woohoo:
Ta 11 cti týdenní vypadá krutě.To bude odlet na jinou planetu :biggrin: Je tam velkej rozdíl v terpenech mezi to nejrychlejší a tou déle zrající?
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hezké nedělní ráno. velký rozdíl ne. ty rychlejší jsou do mextizy. takže se tam míchá medový citron/nádech pomerančů se sladkým kořením a pižmovitou vůní do játer a kadidla od mextizy a mango/citron a ostré koření od tom hill haze. kdežto ty déle kvetoucí sou méně pižmovité a více tom hill haze i když sladší medový citron(thh není sladká vubec) je tam cítit. ale haze se dycky vybarví až po naležení. třeba tu SI jsem ocenil až po 8 měsíčním naležení LOL ale tady budou stačit ty tři měsíce... samozřejmě se to dá pálit hned, ale efekt je pak lehčí, a celkově si přeju, aby byl efekt lehčí, hlavně euforický a povznášející. a ne aby to bylo dělo typu trainwreck x thh :D kde je ten euforický up up účinek modifikovaný přítomností nějakého afghanu a potom se mění v narkotický účinek jak je typické pro super silver haze třeba...
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Update venkovnich modelů

1)cheese x white garlic
Ještě par týdnu chce,ale měl by to stihnout...velmi zajimava vůně.Miluju cheese.

picture.php


picture.php


2) Jack 47 FV...idealni strain do nasich podmínek


picture.php


3)Ecsd x mextýza a třetí v pravo bangi haze
3metrovy keře, nádherná vůně,hafo orosený
Skoda ze zacaly kvést tak pozdě.

picture.php


4)Copalita x Flo
Jediná kytka co zůstala ve skleníku.Revegla. část sem ostříhal.Tedr si vesele kvete.Na,koncilistopadu bude hotová.Uvidíme je ve skleníku,tak treba jakes takes dojede.

picture.php
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
hezké nedělní ráno. velký rozdíl ne. ty rychlejší jsou do mextizy. takže se tam míchá medový citron/nádech pomerančů se sladkým kořením a pižmovitou vůní do játer a kadidla od mextizy a mango/citron a ostré koření od tom hill haze. kdežto ty déle kvetoucí sou méně pižmovité a více tom hill haze i když sladší medový citron(thh není sladká vubec) je tam cítit. ale haze se dycky vybarví až po naležení. třeba tu SI jsem ocenil až po 8 měsíčním naležení LOL ale tady budou stačit ty tři měsíce... samozřejmě se to dá pálit hned, ale efekt je pak lehčí, a celkově si přeju, aby byl efekt lehčí, hlavně euforický a povznášející. a ne aby to bylo dělo typu trainwreck x thh :D kde je ten euforický up up účinek modifikovaný přítomností nějakého afghanu a potom se mění v narkotický účinek jak je typické pro super silver haze třeba...

Ochutnal jsem Mextázi a kamaráde je to tam :biggrin: energickej stav bez dojezdu. chut manga a koření zůstává na jazyku ještě dobu po vaporizovani.Dlouho trvajici příjemný stav.

Takhle večer dávám vapik se ženou a říkám jí:
To je ta haze bez dojezu lehčí stav pohoda...
ona odpovídá:
Sem hrozně zhulená a brní mi nohy :biggrin:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hehe to je dobře, že ti chutná a vo tom to je :D bangi haze má pozdnější nájezd ale je celkem rychlá ke konci. na nějaký ten sativní výtřep pryskyřice bude ok :D
 
Top