What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Thread dla nowych :D

G

Guest

jak mam zmienić, to co mam koło swojego nicku, czyli wiecie chetnie pozyskam pestki bla bla... jakos teraz nie moge tego odnaleźć a szukałem killka razy,
Dzieki
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Hej zarzyc:

(u gory) User Menu > My Options > (po lewej) Edit Profile > Custom User Title

pozdr, kov
 

g1enek

Member
Elo, mam takie pytanie. Na jakiej zasadzie dziala seebay ? Czytalem ze wielu uzytkownikow dostalo nasiona od innych w celach testowych, gdzie mozna sie na takie cus zalapac :)
l o lek
 

Mariko

Member
Hej jestem nowy na forum, co by sie tu sie rozpisywac.. ogolnie slucham dobrego techna i trancu, w tym roku zalapalem sie na nasiona z MMM, ponoc to samosieja no ale tez kopie i bedzie to dobry trening hodowania, bo za rok bede sadzil juz na serio, wiec zdobede troche doswiadczenia, bo teorie znam dobrze :)
W razie pytan... pytac :p
 

ss_argus

Member
NKOTS said:
to moze jeszcze cos o BB Code - czyli jak formatowac pisany tekst

czyli zrobic np. TAAAKIE CUDA :)

albo jak zrobic hot linka czyli np. ODSYLACZ DO JAKIEGOS THREADA (tu dla przykladu jest odsylacz do Co w ogrodzie rosnie ci?

i wrzucic go chociazby do sygnaturki

wielu sie tu glowi - jak to sie robi?
a robi sie to tak :D

Otoz: kazde slowo (lub fraza), ktora ma sie charakteryzowac okreslonymi cechami, np. ma byc wytluszczone, musi znalezc sie pomiedzy dwoma nawiasami kwadratowymi: [] i [].
Wewnatrz tych nawiasow wpisuje sie "komende" ktora zmieni tekst znajdujacy sie miedzy nawiasami.

Ta defninicja chyba tlumacy co sie dzieje - a zeby sie tak stalo to trzeba znac owe "komendy".

Ponizej wklejam linka do listy podstawowych komend, dzieki ktorym wasz tekst bedzie wytluszczony albo pisany kursywa albo podkreslony albo czerwony albo wielki albo wszystko naraz.

OTO LISTA

A tu dla leniwych kilka komend - w pierwszym nawiasie znajduje sie spacja, ale jej nie nalezy pisac:

  • piszesz [b ]FAJA[ /b] - wychodzi FAJA
  • piszesz [u ]FAJA[/u ] - wychodzi FAJA
  • piszesz [ i]FAJA[/i] - wychodzi FAJA
  • piszesz [color=red ]FAJA[/color] - wychodzi FAJA
  • piszesz [ url=http://tweak.pl/forum/index.php?act=legends&CODE=bbcode&s=]KLIKNIJ FAJE[/url] - wychodzi KLIKNIJ FAJE

pozdro,
jak mi cos przyjdzie do glowy to dorzuce jeszcze :D


A czy da się zrobić hot linka do konkretnego posta w jakimś threadzie ? I jak to zrobić ?

Pozdr.
ss_argus

E: @tomato - dzięki stary, właśnie zrobiłem sobie linka do swojego poradnika :woohoo:

Pozdr.
ss_argus
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
A czy da się zrobić hot linka do konkretnego posta w jakimś threadzie ? I jak to zrobić ?
da sie :D zauwaz ze kazdy post jest numerowany. po najechanie na niego myszka wystarczy skopiowac adres i wkleic identycznie jak w przykladzie KLIKINIJ FAJE.

i tak odnosnik do twojego ostatniego posta bedzie wygladal tak:
[ url=http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=1089509&postcount=49]post #49[/url] - wychodzi post #49

oczywiscie aby link dzialal trzeba usunac spacje po pierwszym nawiasie kwadratowym.

pozdrawiam :rasta:
 
Last edited:

kempamc

Member
luaha:D Mariko :p
zapewniam ze Ty bedziesz czesto pytal:p zreszta kazdy w razie pytan pyta:D

potestuje sobie wklejanie linkow do postow tylko jeszcze nie wiem gdzie:D bo nie chce zamieszania na forum robic:D ehheh :chin:


WYPAS_A_JAk_zROBIC_DUZE_BO_NIE_ZNALAZLEM

:]:)
 

capta

Member
mam 2 wiadomosci PM, ale ze wzgledu >50 postów nie moge ich odczytać ;(
poradzicie cos?

pozdrawiam
 
G

Guest

capta said:
mam 2 wiadomosci PM, ale ze wzgledu >50 postów nie moge ich odczytać ;(
poradzicie cos?
Tak, zapomniec o PM i nie dobijac do 50 na sile.
 

tomato

Member
Veteran
capta, jak tak bardzo ci zalezy, to rob tak jak pisal szok:
nabij posty wazelinujac kolesiom jakie maja ładne planty na anglojezycznych forach. sprawdzone dziala.
pozdro
 
G

Guest

szok said:
nabij posty wazelinujac kolesiom jakie maja ładne planty na anglojezycznych forach
Jesli juz ktos ma zamiar uzywac tej techniki nabijania postow, to chociaz niech nie wali 20 postow w dzien i wysili sie komentujac cokolwiek, zeby mialo sens i cel.

Prozba:

Nie wysylajcie PM do uzytkownikow, ktorzy jeszcze nie maja 50 postow, zeby sie nie stresowali.
 
Last edited:
G

Guest

Ten wątek powinien nosić nazwę thread organizacyjno-techniczny.

Mój problem techniczny jest następujący:

Nie działają mi narzędzia, które znajdują się nad polem, w którym pisze się wiadomość/posta, zaznaczone na czerwono na obrazku:

14384bez_tytu_322_u.JPG


Do niedawna wszystko mi działało. Na Firefoxie nie chodzi, na IE też, na Operze działa, ale nie mam zamiaru jej używać. Jakieś rady?
 

tomato

Member
Veteran
Buffalo, usun wszystkie ciasteczka, moze to pomoze. jak nie, to pobierz nowa wersje przegladarki, a jak to nic nie da , to przesiadz sie na opere, bo naprawde warto !!!
 

tomato

Member
Veteran
zarzyc said:
jak sie kasuje zdjęcia z galerii ?
Dzieki
1.wybierasz zdjecie ktore chcesz usunac
2.klikasz na zielonym pasku w opcje "edit photo"
3.na samym dole zaznaczasz ptaszkiem ze chcesz je skasowac "If you want to delete this image completely, check this box"
4.klikasz w "submit changes" i ...czekasz az sie skasuje

pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top