What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam i zapraszam wszystkich ...
Dlugo nosilem sie z zamiarem otwarcia tego pokoju , teraz jest NAJLEPSZY moment by to zrobic ...
Zapraszam do wspolnej dysputy na rozne tematy , uwagi , pytania wszystko mile widziane , wszystko bendzie roslo w ziemi z duza iloscia perlitu , sionka wrzocam do odstanej wody na 5-8 godzin a potem na wcik i w ciemne miejsce i tak oto mamy....

11-09-2008 wykielkowalem 5x apollo11 x erdpurt i wstawilem je do starej zasluzonej szafki pod 5xclf , po kilku dniach wlaczylem 400w MH i zaczely im liscie zolknac i obsychac , widzac ze im nie slurzy to wylaczylem MH , trafil sie mi mutant i mam nadzieje ze wyrosnie na kobiete ktora da sie zapylic hehe
na zdjeciach jest jeszcze przed MH...


Tydzien pozniej wyskoczyly 2x early dog 2x diesel 2x ss x mkush


Wlanie w tym momencie na wczesniej przygotowanym gruncie ( sniadanko do lozka , kwiatki , prezencik , romantyczna kolacjia ....) dokonalem zakupow , kwota jaka byla przeznaczona na zakupy okazala sie niewystarczajaca hehe ale grunt byl dobrze przygotowany i ubity to moglem sobie pozwolic na male szalenstwo hehe
filtr 200m3/h

wentylator promieniowy 175m3/h
namiot 80cm x 80cm wysoki na 160cm
dokupilem kilka nawozow i pierdolek ....

Poskladalem wszystko do kupy i WoW dziala hehe za co chce serdecznie wszystkim co mi pomogli w zakupach i ogarnieciu tego wszystkiego PODZIEKOWAC :jump:
28-9-2008 wykielkowalem 4x kalinka , 4x ww x victory , 4x blue monshine x chem dog ,

wszystko stalo pod 400w MH i powiem wam ze to apollo11 juz popuscilo i zaczyna rosnac - dzisaj przelaczylem na 12/12 pod 250 HPS temp. stala 27^C

:laughing: hehe bez drutu to ja z domu nie wychodze hehehe drucik musi byc !


mutancik ..


jak widac rosliny mialy rozny weg. od 2 tygodni po 2 ,

Jeszcze cos doda-m
:bashhead:
z outa


passion juz sciety ,

ES jeszcze rosnie zywiczna bardzo

pozdrawiam

p.s. na dzien dobry fajna nuta z mila oprawa ....
http://www.youtube.com/watch?v=MfEzbTi47JA
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
melduje sie na pokladzie hehe :D
wuuuuu :woohoo: zapowiada sie konkretny topic ma dluuugie zimowe wieczory :smoke:
trzymam kciuki, a raczej kibicuje, bo co ty mozesz spieprzyc hehe ? :muahaha:
pozzdrawiam :rasta:
 
Last edited:
M

Mr.TopTop

Hejos Amigos,
w krainie przyjemności, wieki nie znają czasu, dla nas jedna droga jest,
wędrowcze powiedż jedno słowo - a posypie się grad, pozdro top - pieknie :)))))
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Heja heja, super Zielony ze zalozyles pokoj, powodzonka ci tam rzycze z malenstwami, bede stalym bywalcem

DO BOJU !!!
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

witam przyjacielu!:d Wkoncu! hehehe...No to ja rowniez zabieram popkorn:lurk: , podstawiam wygodny fotel, biore w rece lolka i jestem w pelni gotowy na szoł! hehehe... powodzonka zycze i napewno bedzie co ogladac! :dance:

No ladnie te a11 odbily i wodac ze to male potworki bez watpienia...:headbange

'Patrze do przodu jak beda dla Ciebie sie obracac' hehehe...pozazdroscic przestrzeni jak i wyposarzenia pro:smile:

:wave:
 

GrowBoy

Active member
Ziel-Zielona zycze powodzenia :D i braku klopotow z malutkimi :]
Juz widze te napuchniete topyyy.. mm... :D
pozdrawiam
 
T

thcfanatic

bedzie ciekawie jak kazdy bede obserwowal i sie uczyl
ciekawy mutant:) pozdro brat
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Dziekuje Panowie za mile slowo wy to wiecie jak dodac czlowiekowi otuchy , hehe malenstwa sobie rosna w doskonalym klimacie , a ja wczoraj wracajac z pracy wpadlem na Purple Power , fotek z tej miejscowki nie pokarze bo to zaraz przy ambonie hehe ludziska chodza , spacerki , z psem , do pracy .... wskoczylem w busz i wyskoczylem z buszu , akcjia zakonczona powodzeniem !
Jak wczesniej pisalem chce sprawdzic teren i czy przypadkiem ktos tam nie chodzi !!! sukces x2 :jump:





wylupalem juz 2 sionka ,

pozdrawiam zielona brać ....!

p.s. a na dlugie jesienne wieczory i coby czas milej plynal do zbiorow to zapuscilem sie w ......
 
To i ja fotel przyciągam, browar już w dłoni i bucha zaciągam.

To PK 13/14 chcesz lać? To chój strzeli organki.
Pozdrawiam :wave:
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
wczoraj jeszcze wieczorem polecialem z kosa na zagorze , kosa trzezwy byl ale i tak kazal ciac .... heheh ES mala ale nikt jej nie znalazl , a stoja tam tez wieksze ale czekam na ten momen az kosa wroci hehe
Foty jutro podam bo narazie to nie wspolgram z aparatem i kompem ani soba..... chyba mnie zamrozilo ;0

wiesiekborowski tylko nie organki !!! jak se spierdole organgi teraz to na swieta swiety mikolaj odejdzie odemnie smutny ....
tak ! bede tym podlewal tym pk13/14 , ale poczekam sobie na odpowiedni moment ,( a czy cos z nim jest nie tak ?) ale martwie sie tym biocanna organic , jeszcze nie pilem ...wiesiek te rajtuzy sa super , bracie ile sie natrzepalem ;)
pozdro
p.s. wszystko co nowe , z poczatku zawsze nieznane ... lampe w namiocie mam na lancuszku z hhhaczykami i ten prymitywny mechanizm nie zawodzi - teraz tylko lampe musze dospasowac bo jena roslina sie wyciaga - jutro zmiana miejsc w sypialni hehe na szczescie nie musze juz walczyc z temperatura :jump: az mnie chec nachodzi kupic sobie jakis automatyczny podlewacz i niech --- Bo najlepiej by bylo , gdyby hulalo samo hehe
- a swoja droga to ile morze mi stac woda z np. PK13-14 ???
na tym komposcie z canny pisze ze trzeba go zuzyc w przyciagu 24 godz po z mieszaniu z woda -wczesniej bylo mieszane i podlewane !!! nie stalo mi nigdy nic w baniaczku (ale wczesniej mialem zwykly nawoz na flo z canny a nie kowno w plynie ;(


:laughing: historikus
 
ziel-zielona said:
wiesiekborowski tylko nie organki !!! jak se spierdole organgi teraz to na swieta swiety mikolaj odejdzie odemnie smutny ....
tak ! bede tym podlewal tym pk13/14 , ale poczekam sobie na odpowiedni moment ,( a czy cos z nim jest nie tak ?) ale martwie sie tym biocanna organic , jeszcze nie pilem ...wiesiek te rajtuzy sa super , bracie ile sie natrzepalem ;)

Hehe to dobrze, dobrze... jak Ci oczko pójdzie w rajtuzach, to napisz, podeśle ze dwie pary nylonów z UNry, dla Ciebie i żony na zimowe wieczory :bashhead:

A z tym PK to chodziło o to że jak nalejesz to nie będzie to całkiem organiczna uprawa. Może sama Biocanna wystarczy? Jakie to ma NPK?

@Toptop a jest taki biohumus żeby za dużo N nie było? Myślałem że te rosówki głównie azotem srają...

Pozdr.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
ejo TopTop co jest? nie kasowac prosze tu niczego ! :spank: mamy sie lepiej poznac taaa .... pozdro- mniej pic a wiecej banie ryc... :)
wiesiek jest tak ze zona bardzo sobie chwali rajtuzy , cieple i wygodne , oraz tresciwe :nono: wczesniej lalem zwykly nawoz canna FLO + plagron + pk13-14 i ten zestaw potem lecial na tej samej odmianie ( euforia) bez plagronu a potem juz bez pk13-14 a jeszcze inny krzak rosnal z samym pk13-14 - byly tez rosliny bez nawozow i W TEDY TEZ wyrosly piekne tulipany ale wiem o tym ze gdybym dodal nawozow to bylo by bardziej zywicznie i co za tym idze zbite twarde topy.
wiesiek powiem ci ze nie starczylo mi CZASU by kupic wszystkie nawozy bylem miedzy mlotem a kowadlem i kupilem taki zestaw ,mysle dokupic cos w tym miesiacu ...( ale znowu mam delemat bo te CH9 z ich Jackiem mnie kreci + nawozy to jakies 100f - korwa mac - ) sklad kupy w plynie(biocanna organic ) to NPK 2,5-2-5 ...
pozdro


:laughing: to bylo monstruum ... ponad 60g suszonej wagi i 3 tygodnie wegetacji ....
 
Last edited:

rafjol28

Member
Witam ziel-ziel.Jeżęli chodzi o canna bio flores to jechałem na tym rok temu bez pk13/14 i wyszło niezle,niezły smaczek.
blueberry



POZDRO!!!
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
rafjol28 - Tak po plocie cie poznalem hehe a co do canna bio flores to ja tez w zeszlym roku eksperymentowalem i lalem tylko canna flores ale mi wysrosla EUFORIA nie blueberry-hehehe moze cos zpierdolilem i dlatego :confused: hehehe i tez byla pyszna hehe tylko ze ta z pk13-14 byla wybitnie oszroniona i kleista - ta twoja tez piekna ....
to jest moja rozkmina ...NPK 2,5 - 2 - 5
https://sklep.hydroonline.pl/go/_info/?id=1137

pozdro
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

haj przyjacielu!:D A tam wkreta jakas niepotrzebna powstala...:wink:
Mnie nie stac na takie jedzenie dla mojej hehehe uzywam tylko batguano (2,15,2)i tez pieknie rosnie hehe... :wink:


Czy mozna prosic o jakis update? Gdzie nowe foty? nooo poka poka hehehe...

taaak mysle, ze jack od ch9 to jest kozacki wybor...:D Flower, aroma i hashplant tez jest godny uwagi! :smile:

a tu tamcik dla uwaznego oka:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=97438&highlight=ch9+jack

Odór! hehehe dobry numer...z dedykacja dla wszystkich :wave: hehhe
suck it
http://www.sendspace.pl/file/82najxAj/

pozdro i czekam na nowe pics!:D i Nie znikaj!!!:wink:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top