What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

kaczaza

Member
a jednak stało się , przytrafiła mnie się czterolistna Marysieńka :dance013:
picture.php

pozdrawiam
 

purpletop

Member
Black Jack SS 16 dzien flo HPS 150W 11l doniczka 24/25 stC 65% wilgotnosci dostaje biohumusa dla kwitnacych. Problematycznych robaczkow nie widac...
picture.php

picture.php

picture.php

Pozdrawiam
:tiphat:
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam ;) Sorry, że się nie udzielam ale czasu mało no i wsumie już nic u mnie nie rośnie ;) Spóźnione Wesołych Świąt dla wszystkich :wave: A tu wrzucam to co aktualnie mam w swoim słoiku hehe

Moj maroc fs z outdoora - przyjemnie ziółko nie kosa. Zapach taki pieprzowy ostrawy smak delikatny :)

picture.php


Tutaj coś co niby miało być purple power ale albo ja pomyliłem nasiona albo ktoś w sklepie :D nieważne bo fajne wyszło

picture.php


I w ogole ostatnio zdziwiłem się bo nie wiedziałem, że można dostać w Polsce naprawde dobry hasz

Ten tutaj to widać domowa robota, zapach owocowy a moc to poprostu pogrom, dawno czegoś tak mocnego nie paliłem

picture.php


I kolejny hasz też osiedlowy ale widać import. Konsystencja plasteliny, mocny haszyszowy zapach ciężki, lecz moc troche gorzej ale i tak nadal daje rade :D

picture.php
picture.php
picture.php


Pozdrawiam i postaram się częściej odzywać :wave:
 

Silas

Member
Veteran
Bedouin ja teraz też smole taki ciemny plastelinowy haszyk ;D
Raz kiedyś w sumie super zapalić taki wymysł;D ale jak by to miało całkiem zastąpić sensi to bym oszalał...
Nic nie może się równać z pysznym kruchym szczytem :)
 

ziben

Active member
Veteran
Witka, na szybkiego

Big Berry ciągle traci jakiegoś bobka, ale ciśnienie jest i nic nie poradzę :D naprawdę dobra moc, a wiadomo, że będzie lepiej po cur itd :D

picture.php


Al47 x DR, robi się żółta, ale u niej to normalne. Moja duma. Podoba mi się na maxa.

picture.php


:tiphat:
 

smierdziel

Member
Siema wszystkim zielonym braciom ;)

U mnie powoli kończą się słodycze z out'a, ale pocieszenie znajduję w zbliżających się dożynkach szafkowych :)
Fotka z opisem :



Box:



Mazar w pierwszym planie, z tyłu Big Buddha Cheese:



Jest to 9 tydzień przesatwionego fotoperiodu na kwitnienie, czyli 12/12. Zakładam, że jeszcze 2 tygodnie postoją wszystkie panny, a poszczególne osobniki rozpatrzone w tym czasie zostaną na jeszcze jakiś czas...jak się miejsce zwolni to zaraz lecimy z następnym :)
 

kaczaza

Member
c99 zakończyła żywota , zdjęcie słabe ale gdzieś aparat się schował ,daje wiec takie
picture.php
lemonek tez dostal w łeb
picture.php

z fartem
 

Bakunastyk

New member
ładne cukiereczki99:) jeastem w trakcie kompletowania seta i sam sie nad nimi zastanawialem... wole WR ale swoje to swoje a w dodatku geny sativy. juz bardzo niewiele mnie dzieli od szczescia:D jesli zaden zjeb sie nie napatoczy to bede nareszcie prawdziwym forumowiczem a nie obserwatorem a staż mam juz naprawde potezny . najpierw jednak zapewnie sobie bezpieczny login itp (,, ...nie ufam sobie, swojej matce a chcesz bym ufal tobie..."!!!) do zobaczenia
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
No witam wszystkich starych i nowych...dawno mnie tu nie było...ale wszystko w porządku u mnie...po prostu długi urlop. Sorry za nieodpowiedziane pm'y. Trochę zniknąłem, mimo że cały czas jestem w samym środku miasta :) Wielki respekt dla tych, którzy kolorują, fantastyczne rośliny pokazują, polscy hodowcy jak zwykle rządzą!!! I tego właśnie życzę wszystkim w nowym roku, pięknych hodowli, zielonej ręki, dobrych wyborów, szczęścia w boxie i w życiu osobistym...

Też namoczyłem pesteczki na zimowy grow, taki lubię najbardziej, zieleń w szarówce działa terapeutycznie, mało urlopowych wyjazdów więc można się zająć roślinami dobrze, nowe szczyty na wiosnę, nie przegrzewa się skrzynka...Parę pestek od HOT CARGO, Romulan zmieszany z czymś...na nie zawsze mogę liczyć, wszyscy uwielbiają materiał z Jego roślin (czy HOT się jeszcze pojawia czasem?), parę pestek od Esbena (trochę słabo kiełkują), parę pestek moich C99 F3 (podobno kilka osób na forum je polubiło) i spokojne hodowanie, tak jak lubię, bez pośpiechu...

pozdrawiam serdecznie wszystkich hodowców!!!

album.php


Kurwa albo zapomniałem jak sie wrzuca zdjęcia albo icmag się nie rozwija i nie robi się intuicyjny, no nie mogę fotki wrzucić :)
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
w nadchodzacym roku pragne zlorzyc zyczenia wszystkim Wam i kazdemu z osobna
picture.php


12 miesiecy zdrowia

53 tygodni szczescia

8760 godzin wytrwałości

525600 minut pogody ducha

i 31536000 sekund milosci

w Nowym Roku 2012

zyczy ZZ
picture.php


do siego roku
picture.php
 

Amnnesia

Member
Z racji tego ze dziś juz sylwek chcialam zyczyc wam wszystkim aby ten nowy nadchodzacy rok byl jeszcze lepszy niz poprzedni :thank you: Podziekowania dla przyjaciol za pomoc i wsparcie zawsze mozna na was liczyc Buziaki i tony palenia :):*
 
S

Simon Templar

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Hello Ekipa!

Wpadam tylko na chwilę, aby życzyć wam wszystkiego co najlepsze!
Nie mam za bardzo czasu na wrzucenie foty, postaram się to zrobić jutro (chyba też tak można, co nie? - funkcja "edit"!?) - planuje jakieś Nowo Roczne kiełkowanko :D

Pozdr,
Simon

P.S. Mi życzcie tylko, żeby moja druga połowa wróciła :/
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

no i po roku koledzy,hehe
trawy zesmy spalili w 2011 ajajaj a moze i wiecej,hehe
aby wszystkim wszystko debze sie dzialo. powodzenia jak najwiecej i lecimy dalej. aby tak na zawsze.

tu pare kwiatkow odemnie.

jack cleaner

picture.php


sd ibl

picture.php
[/IMG]

jamaican d

picture.php
[/IMG]

picture.php


picture.php


tahoe og kush

picture.php


picture.php


chemdd x chemdd

picture.php


chem dd

picture.php


picture.php


i na koniec zapylony chemdd z sd ibl. jest ich zapylone na paru kwiatkach takze sionek napewno bedzie sporo. za pare tygodni dam znac jak wszystko poszlo i jakis maly zrzut tszeba bedzie zrobic,hehe

picture.php


peace
 

Latest posts

Latest posts

Top