What's new

AK 48, Nirvana Seeds. Pc Grow

SZURET!!!!!

Nha gyerekek, megvolt a szuret...
Kinyirtam :D 1 orat dolgoztam kb veluk...
Iszonyat budosek...a fejem is belefajdult amire vegeztem.
218 gramm lett nedvesen szarral egyutt.
Szepen belogattam oket a boxba, a ventit minimalisra alitottam, Es turelmesen varok!!!

KB mennyi ido, nekuk? 5-7 nap?

Majd szaradas utan jon a SMOKE report is!
Koszonom a figyelmet!!! Mindenkinek!
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    113.7 KB · Views: 47
  • 2.jpg
    2.jpg
    82 KB · Views: 43
  • 3.jpg
    3.jpg
    92.4 KB · Views: 45
  • 4.jpg
    4.jpg
    80.8 KB · Views: 45
  • 5.jpg
    5.jpg
    94.7 KB · Views: 42

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
218 / 5 ~ durván 38-44 g marad meg belőle. szép erdmény egy pcboxból végülis.
 

iwantmorebuds

Active member
Nah tudom whippel nemsokat ersz neha nemtudja mi a kerdes :D
A szaradas ideje fugg a belso keringetes es a paratartalomtol. En a szaradast ugy szamolom hogy a paratartalmat elosztom 10-el. Plusz hozzaadok egy napot. Tehat ha a para a boxomba 50% akkor 6 napig szaritom. Ha jol latom nalad 40 a para tehat 5 napig szaritanam mielott menne az uvegbe.
Gratulálok :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
.. én nem tehetek arról.. ha nem jössz rá a módjára.. amikor szárad.. RÁMÉRSZ és ha már súrolja a 44 g körüli értéket bebaszod egy befőttesúvegbe érlelni..

gubacs ne szívj annyit.. add nekem, árt az agyadnak..
 

iwantmorebuds

Active member
Mert most eppen melyik resze a neked nem megfelelo? :) nekem eddig mukodott igy :D
Inkabb te szivj annyit hogy artson neked is :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
... :D nem azt mondtam, hogy bármit nem jól csináltál.. arra utaltam, amit leírtam... abból lehet következtetni arra.. hogy ha szárad, veszít a súlyból és ahogy csökken és közelít a leírthoz nagyjából kiszámolhatod .. de kb ugyanarról beszélsz csak más formában.. ámen..
 
En is kb 4-5-6 napra tippelek. De majd a szarak hajlekonysaga megmondja. Valahogy felnevelni sikerult... akkor mar valahogy megszarittom ;)))):biggrin::dance013:
 

iwantmorebuds

Active member
Egyebkent ugyis tudod csekkolni hogy veszel egy kis hygrometert akvarisztikaba egy ezreser adnak. Az uvegbe belerakott bugak koze beteszed megvarod mig beall. Ha ilyen 60% korul van akkor aszondjak a tokeletes. Valoban enis 60-65kozott szeretem szivni :) Alatta mar tul szaraz folotte meg konnyen peneszedik :)
Ha mar a tarolasnal vagyunk a boveda 62 egy jo cucc :)
 
Megszaradt a cuccos. Szerintem meg tul szaraz is lett... leszedtem a szarakrol. Ugy lett 51 gramm. Ami nekem hatalmas mennyiseg. Ma fogok elcsummantani egy cigit belole. Es utan jon a smokee riport. Thx.:peacock:
 
Oke, Smoke Report!
Nha az ugy volt, hogy...vagyis ugy kezdodott :))
Megkeszitettem egy cigit, kb 0,3 mehetett dohannyal keverve, es a cigi szurot hasznaltam, mivel en nem cigizek es ugy tul eross nekem.
Kint a szabadban ugyesen ragyujtok, es kezdem pipakolni.
mar kb 4-5 slukknal vagyok...de semmi hatas.
Gondoltam, nha te vagy egy balfasz...termeltel egy rakas semmit :)))
Mar ha megturtem huzom tovabb...
Hat egyszer mit ad Isten, kb a cigi felenel....egy olyan erzes vagott nyakon vagy fejen talan, mindha egy gumikesztyut huztak volna a fejemre, amibe azelott hangyakat tettek...es maszkalnak a fejemenn osszevissza.
Nha mondom, csak lessz ebbol valami.
Szippogattam tovabb...tovabb. Azt vettem eszre, hogy az erzekeim atmentek Supermenesbe :) Rontgen latasom, es hallasom lett :)))
Meg tavolbol jovo hangokat is halottam, amire maskor nem is figyelek...de ekkor mar a hangyak a fejembol lemasztak a hasamba :)))
El is fogyott a cuccos...mondom idelye indulni haza.(kb 200 meter)
Nha ekkor jott az erdekesseg... A testem 2 reszre valt, voltak a vegtagjaim, es az agyam. En tudtam hogy menni akarok es hogy merre, de a labaim irtora...reszketos kedvukben voltak. Igy elindultam hazafele, az agyam kuzdott a vegtagjaimmal....de feluton rajottem hogy nem is 2 reszre hanem 3 ra valtam. 1 vegtagok 2 az agyam es 3 en aki ezt a kettot neztem ahogy bangoskodik .
Nos 200 meteren kb 2 orat csinaltam, gondoltam en de kozbe 5-6 perc volt az egesz. Ezutan jott hogy kikelett nyitanom az ajtot, hat a kulcsjukat megtalalni egy elmeny volt. Miutan bejuttam a hazba megkonnyebultem...kb 2,5 oran keresztul kuzdott a 3 reszem, amig ujra nem egyesultek.

Eszrevetel, kb 2-3 perc kesessel jon a hatas az elso slukk utan.
Mas fuvet mikor szivtam, ott mar nyomba ereztem a hatast.
Koszonom a Figyelmet!!!! PEACE
 

Latest posts

Latest posts

Top