What's new

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
Megnéztem egy kicsit kozelebbrol egy pár bugát. Miert kezd elhalni a mag ami szemmel láthatólag fejlődésnek indult de megállt?!
lekaptam pár banánt, veluk egyutt a tokokat es nemelyikben talaltam ilyen korcs magot. Gombostűfej vagy annal kisebb kis barna fos ami felig szaradasnak indult.
Valaki aki jártas magkészítésben felvilagosithatna. Plusz azt vettem eszre h egy egy helyen kicsit megsargult a viragzat. Van ennek valami koze ahoz h herma ez a retek?

Amugy rohadjon meg a paradise seeds ezzel a hermageci novenyevel. A sajat oldalukra kirakták a nagy banános bugát szóval tisztaban vannak vele h hermulhat mégsem említik.
Az sem lehet h mindig a korulmenyek basznak oda. Volt wappám ugyanabban a rendszerben, az egyik hermult a másik nem. Szopjon le a paradise seeds bőnyállal.
Ráadásul sztem ez a 400w is feleslegesen megy. A 250el is voltak ekkora virágjai az előzőeknek de ez csak tipp. Majd a mérleg megmondja de sztem kicsik a virágok....valami giganagy kulonbsegre szamitottam.....hat ez nem egy nagy pukkanás eddig:)
Szólhattál volna GK h ez a 400w is csak egy vicc;) :laughing:
 

GK_420

Active member
Hát pedig különbségnek lennie kéne bőven de ehhez megfelelő zöldfelület is kell meg virágzási idő. Ezek a virágok szerintem a 250esez nézve lesz jó arra amit írsz 400 alatt még bőven nagyobbnak kell lennie. De közelebbi fotó többet mondana de erről pár normális buga van még csak ahogy írtam.
 
S

ShivaDiva

Paradisenal az a vicc hogy nem is fejlesztenek, nem rukkolnak elo uj strainekkel,10 evvel ezelott is ezek voltak naluk xD amerikai seedbankok sokkal jobbak, pl humboldt,elemental, reserva de meg sorolhatnam.. amugy jo lesz ez is no para,de kiserletezhetnel uj strainekkel is,hatha meg sikeresebb is lenne a vegeredmeny
 

Medicropper117

Active member
Shiva
Hat most kiabrandultam a wappából egy időre. Amerika meg szopjon le. még szerencse h ők kampányoltak a fű ellen aztan most meg legalizalnak. Az egesz vilag maskepp tekintene a fűre ha nem nyomják a faxopo propagandajukat. Nah vegyél ilyenektől magot;)
Gk
Majd a merleg dönt. De gondolom az is bezavart h hermult mindenesetre nem estem hasra egyelore a 400tól. Zöldfelület meg szerintem akad, korulmenyek jok. Gyokerzet rendben sztem....nemtom mi a p lehet. Aztan lehet még meglep
 

iwantmorebuds

Active member
Tekercs a Paradisenak kinondottan erre a strainjere jellemzo a hermulas vagy ugy altalaban mindre?
Azert ket het alatt meg boven nohet nem? lehet meg csak most indul meg azt siman nagyobb lesz mint az elozo :D
 

Medicropper117

Active member
A wappa ilyen kifejezetten hermulós. A többiről nem tudok de sztem azok stabilak/abbak.
A 2 hét már csak a dagadással fog telni kb. Új pistil-t már nem nagyon hoz egy ideje.
Majd a mérlegelésnél elválik. Amugy nem néz ki szarul, lehet az emlékeim miatt hiszem h kicsik. Plusz ez egy teljesen más fenó. Aféle lábszag szerű büdös. Nem az az édeskés, cukros amilyen az előzők voltak. Lehet ez az oka a különbségnek
 

Medicropper117

Active member
Lekaptam egy kis ágat. Még gyenge de már kijön az íze. Kellemes, gyorsszarítas ellenere is finom. Nem nehéz de elég gyanta ízű mota
Jah es megtalaltam az elso magot. Bent hagytam had erjen:laughing:
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    49.8 KB · Views: 29

OakyJoe

TC Nursery est 2020
Veteran
one of my favorite clones from Austria... goes very sticky and nice smell... not too purgent :)

very very hard nugs, nearly like stone... superb!
 

GK_420

Active member
A többi is ennyire érett? :D Kíváncsi vagyok mit tud 2 hét múlva...

Joenak köszönjük meg a sokat mondó kommentet....:woohoo:
 

Medicropper117

Active member
Miert ez szerinted érettnek nevezzük?!?!?:laughing: ;)
Azert vettem le mert kivancsi voltam az izere ennek a fenotipusnak. Jo lesz ez de meg van hatra boven. Mostmar kicsit fosok a penesztől amugy. Itt ott nagyon egybeérnek az ágak.
 

GK_420

Active member
Én nem de te szóltál be hogy milyen fainak már. :D Kíváncsi vagyok hogy fognak állni 2 hét múlva de lehet abból még 3 is.
Aztán azon túl hogy parázol mit teszel a penész elkerülésért?
 

iwantmorebuds

Active member
Miert ez szerinted érettnek nevezzük?!?!?:laughing: ;)
Azert vettem le mert kivancsi voltam az izere ennek a fenotipusnak. Jo lesz ez de meg van hatra boven. Mostmar kicsit fosok a penesztől amugy. Itt ott nagyon egybeérnek az ágak.

Helyes félj is töle, legalabb tudom enekelni neked a nem vagy egyedul cimu szamot :D
 

Medicropper117

Active member
Én nem de te szóltál be hogy milyen fainak már. :D Kíváncsi vagyok hogy fognak állni 2 hét múlva de lehet abból még 3 is.
Aztán azon túl hogy parázol mit teszel a penész elkerülésért?

Megy a légkeverés non stop meg kapja a "szilikont"
Nem kell ennek már 3 hét. Amit láttál az egy takarásban lévő, lemaradt oldalág
 

what_can_there

Well-known member
10 het alatt csak keszen lesz, foleg, hogy nem is atkapcsolastol szamolod. A multkori novenyed picit tovabb lett vegelve szerintem, vagy egyszeruen csak masik feno volt, ezert kulonbozoek. A bananok szerintem a pH ingadozastol johettek ki, de amugy vannak olyan fajtak, amik rendszeresen hoznak parat, akarmit csinalsz. Nekem az a tapasztalatom, hogy ezek a herma novenyek joval kevesebb pollent termelnek, mint a normal porzosok, ezert kevesebb a termekenyules is. A behalt magok lehet, hogy kaptak egy kezdeti jelet pollentol, de megtermekenyules a maghazban mar nem volt teljes, igy leallt a folyamat.
 

what_can_there

Well-known member
Peldaul en is szoktam, klonoknal meg ivarerett fotosnal mukodik, mivel ezek egybol atallnak. Igaz, nekem a viragzas ott kezdodik, amikor megjelennek az elso pistilek, es nem a tojas meretu budoknal. Nem vagyunk egyformak, en sosem viragoztattam 12+ hetig egy skunkot, mivel a sajat kertjeimben 10 heten tul mar nem latok erdemi valtozast, de kivancsian varom, hogy valaki ujat mutasson.
 
S

ShivaDiva

Ertem,szerintem a tobbseg a pistilek megjelenesetol szamolja a flot,ami atallas utan kb a 10.nap..
 

Medicropper117

Active member
Peldaul en is szoktam, klonoknal meg ivarerett fotosnal mukodik, mivel ezek egybol atallnak. Igaz, nekem a viragzas ott kezdodik, amikor megjelennek az elso pistilek, es nem a tojas meretu budoknal. Nem vagyunk egyformak, en sosem viragoztattam 12+ hetig egy skunkot, mivel a sajat kertjeimben 10 heten tul mar nem latok erdemi valtozast, de kivancsian varom, hogy valaki ujat mutasson.

Nahja. En is onnan számolom ahogy az első pistilek megjelennek.

Lesz egy pár mag de sztem nem sok. Az hogy a növény tömör bugát hoz nem olyan szellőset mint az egyik top volt engem mar vigasztal. Lehetett volna rosszabb is.
Amugy elkezdtem 2 wappát. Azért is! Nem hagy nyugodni a gondolat h ez behermult és h én basztam el. Kivancsi leszek sikerul e ismet megcsinalni banán nélkül. 3ból 1x már összejött:)
Ha azok közül az egyik a kedvenc rágógumi szagú lesz -es nem hermul- azt elrakom anyának...a qrva anyjat:)
 
Status
Not open for further replies.
Top