What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.
C

chromegamix

meseszépek, főleg a jobb alsó!

ventilláció van a helyiségben?
 

iwantmorebuds

Active member
meseszépek, főleg a jobb alsó!

ventilláció van a helyiségben?

Koszi :) persze alul egy pc venti fujja be a frisslevegot, a ct-bol a meleget is egy pc venti fujja fel felul pedig egy tt100as szippantja ki a levegot, majd mutatok kepet a boxrol a megoldas hasonlit nl-gyerekere ZK-rol!
Peace :)
 

iwantmorebuds

Active member
Most akkor mit adsz nekik meg mennyit? Milyen EC-vel? Eddig keserűsóról szó se volt vagy lemaradtam valamiről?

Hat eleg sok mindenrol :D
A levelek szele elkezdte elvesziteni a szinet ilyen neonzild szine lett amibol mg hianyra tippeltunk, es ezert a keseruso, anitok valoban ugy latszik h elmult.
Tobbek kozt ph-t mertem az ontozovizen ami 4 volt :laughing: de ami erdekes h a atfolyo viz ph-ja 6,5.
Aztan azt a tanacsot kaptan hogy ontozzek csapvizzel mert ez a hesi tap amugy is ahhoz van. Mivel nem akartam hurtelen enelni az ect, felesbe kapnak ro es csapvizet igy a ph 5 mikor obtozok es ec 1 eddig 0,8 volt.
Csapvizes temaba erdekelt volna a velemenyed de kodde valtal :D
 
Hát ezt már kérdeztem ott is hogy mit ír a tápod van-e benne mg, ca de azt mondtad van benne ezért lett az ro víz. Mikro tápelemekből mi van a tápodban? De ha elmúlt akkor jól van a csapvíz úgyis helyettesíti a ca, mg-t (wuxal super-t preferálom abban is épp ezért nincs bár b*sznak ráírni). Egyik növény alján látszik valami féle szélső design de hát nálam nagyon kicsiben jelenik meg a kép csak. Locsolást hogy nyomod milyen időközönként meg mennyit? Párát azt látom 62% most akkor hogy megy a párásító? Talán sikerül végre kipusztítanunk lol. :yay:
 

iwantmorebuds

Active member
Hát ezt már kérdeztem ott is hogy mit ír a tápod van-e benne mg, ca de azt mondtad van benne ezért lett az ro víz. Mikro tápelemekből mi van a tápodban? De ha elmúlt akkor jól van a csapvíz úgyis helyettesíti a ca, mg-t (wuxal super-t preferálom abban is épp ezért nincs bár b*sznak ráírni). Egyik növény alján látszik valami féle szélső design de hát nálam nagyon kicsiben jelenik meg a kép csak. Locsolást hogy nyomod milyen időközönként meg mennyit? Párát azt látom 62% most akkor hogy megy a párásító? Talán sikerül végre kipusztítanunk lol. :yay:

Hat mer van is benne, csak keves, soul mondta h csapvizhez van par napja, ekkor dontottem ugy h akkor legyen az, emeli is az ec-t kicsit igy ami nem baj. Para 50-60 kozott, parasitot tegnap kivettem mert mostmar max egy novenyt parasit azt kesz :D termelnek eleg parat, inkabb majd kesobbre a paratlanito fog jol jonni
Ontozes pot nehezsege szrint, smartpot ugye vaszon ugyhogy erzem ha az aljaban van meg viz, amugy is, lassan kezdek raerezni remelem,
A nagyobbak lassan napi egy liter korul isznak, amit lassan spriccelek a kozegre whip tanacsara, igy nem atrohan a viz hanem van ideje felinni...
Mostma ne pusztitsuk ki GK, a szivemhez nottek :moon: :dance013:
 

iwantmorebuds

Active member
Upp

33.nap AutoColoradoCookie #1
Napi 800 ml körül iszik EC 1.0 hesi táblázaton kívül plusz 150 mg keserűsó RO és csapvíz felesben
43cm magas
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Nemtudom a képek miért fordulnak el, vagyis tudom h azért mert teloval készült és álló kép, de nemtom az oldal miért fekteti... namindegy ha valaki tud rá megoldást azt megköszönöm :D
33. napAuto Colorado Cookies #2
Ő egy eleg bokros kislány de ugyanazt kapja mint #1, de nem volt még semmilyen tünete ellentétben a másikkal akin előjött az mg hiány, de már a keserűsó megoldotta...
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
28. nap AutoColoradoCookie #3
RO és csapvíz felesbe, ec 0,7 100 mg keserűsó
az eleje óta kicsit lassú, de azért fejlődik :)
picture.php

picture.php


26. nap BlueAutoMazar
Ő ugyanazt kapja mint hasonló korban levő ACC. Elg nyúlank...
picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
JUNGLE!!
picture.php


Sajnos négy képenél többet nem enged berakni a posztba bár korlát elvileg öt :D ezért vannak külön posztba
 

iwantmorebuds

Active member
A hangulatjeleket is képnek mondja a fórum ezért nem tudtál többet és van egy mosolygós fejed bent. :D Engem hsz idézésnél szivatott hogy ott volt a tied meg én is akartam tenni.

Jah abba is belefutottam mar, de azt nemtudtam a smile is kep :D ezt az elforgatast nemtom h lehet kikuszobolni talalkoztam ezzel valamilyen oldalon de nem emlekszem mi volt a megoldas
 

Medicropper117

Active member
Jah abba is belefutottam mar, de azt nemtudtam a smile is kep :D ezt az elforgatast nemtom h lehet kikuszobolni talalkoztam ezzel valamilyen oldalon de nem emlekszem mi volt a megoldas

Elforgatod 90 fokkal winfosban majd lemented maskent...majd mikor az oldal ismet elfekteti jo lesz. Egyszeru....tul egyszeru lehet nem is mukodik
 
C

chromegamix

"az oldal" nem forgat el képeket, ahogy feltöltöd az albumodba, onnan úgy illeszti be ide, ahogy volt.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top