What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hashish - Czech Language

berrea

Member
anandaground : puk tipuju na 48g
ještě jsi tam zapoměl vykuřování mezi tvými aktivitami ne?
no jasný :)

a jeste se chci zeptat - jaky je vas oblibeny zpusob pouzivani hasise ... ja mam rad jointy, ale myslim si ze z nejake kamenne slukovky to musi byt uzasne (obvykle pouzivam ale "hrubostenne" sklo .... proste musi vyniknout ta spravna chut ;-)
PS: pochybuju ze tady jsou nejaci polykaci hasise :-D
já mam na prvnim místě skleněnej bong, na druhym místě hliníkovou 30-ti centimetrovou fajfku
nížší kvalita hašiše může i do brka, ale to dělam jenom vyjímečně, protože v brku nevynikne chuť
a nižší kvalita se i jí :) buď jen tak do sebe vložim tak čtvrtgramovou bobulku, což se postará o energii na celé dopoledne :) nebo si rozmícham gram až dva v jogurtu a to zase odebere veškerou energii až do nejbližšího spánku :)


realHero : krásný bobulky :) pěkně mazlavý
 

polipaja

Member
Vyborne je mleko s troskou cokolady. Dam to vzdycky tak na minutu do mikrovlnky, kosticka se pekne rozpadne.
Jinak ja rad v brcku uzounkyho uvalenyho hada polozenyho presne doprostred - ale to jde temer jen s olejem.
 

BloodyBeer

New member
no ze by se ze me stal taky nejaky polykac :)

treba vyzkouset - rozsirit si obzory :D

a hadiky ja taky rad ... ale musi byt plastelinka ;)
 
F

FIREofKALI

tipuju ....no nevim ještě se rozhodnu:D

krásné fotazz Anando a taky OP wow a mňam!:canabis:

hej a v jointu nevynikne chuť jooo? to nevim, co to balite za jointy teda:thinking:

zrovna sem dohulil joint s přesívanou pryskřicí casey jones, tkaže se omlouvám hehe:yikes:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
tipuju ....no nevim ještě se rozhodnu:D

krásné fotazz Anando a taky OP wow a mňam!:canabis:

hej a v jointu nevynikne chuť jooo? to nevim, co to balite za jointy teda:thinking:

zrovna sem dohulil joint s přesívanou pryskřicí casey jones, tkaže se omlouvám hehe:yikes:

:muahaha:
Jsem vedel ze nejaky "Joint Orthodox" tohle napise.
Presne tak, v dobrem joite vynikne chut vseho, ci je to hash, ci susene :D

:bump: :bump:
 

Flores

Member
To ja som bol taky joint orthodox, s výnimkou výnimočného pálenia môjho dvojkomorového ice bonga, nedávno ale som si kúpil vodnú fajku a zvlhčujúcu melasu s čokoládovou príchuťou. Páru suchých gé, trocha melasy a šup s tým do fajky. A ste v raji! :D Horí to celkom dlho, záleží od množstva, ale ten pol gé celkom iste polhoďku pohorí. K tomu lahodná čokoládová chuť, žiadna aróma trávy, takže to kľudne môžte páliť pred policajnou stanicou a nikto nemá ani tušenie že nepálite tabák, ale tráfku. A najdokonalejšie je to neuveriteľné množstvo dymu, ako z komína. Jednoznačne najlepší spôsob pálenia za predpokladu že si práve nechcete vychutnať čistú chuť ganje :)
 

Anandaground

Member
Veteran
konec hádanky ;)

konec hádanky ;)

picture.php


Tak doba uplynula a nejpřesněji hádal sice valibuk, jenže mu nemůžu poslat PMko... :dunno:

Takže PMko dostává opravdovýHrdina :yes::D:yes:

:thank you: všem za účast a třeba se někdy zase budeme hádat... :tiphat:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Ojojojoj tak ja som to zmeskal...:comfort:
Bol som v tom,ze do konca mesiaca..a este sa k tomu vratim..
Vedel som ale iste ze Mr.Ananda je precizny a bude to 'kulate':)
Ja som tipoval 60 alebo (skvor) 70,nevedel som sa rozhodnut..
Kulate to nakoniec podla ocakavania bolo..65!
(Ten 0,1 sa urcite 'stratil' dosusenim matrosu..)
Takze by som aj tak nevyhral...
O to vecsia gratulacia vytazovi!!Mas to v oku:)
A este raz velky pozdrav Anandakovi:wave:

'P'
 

Anandaground

Member
Veteran
Gumby Style aneboli jak dostat maximum z bubblování

Gumby Style aneboli jak dostat maximum z bubblování

:thinking:Měli jste někdy pocit, že lejete něco drahocenného do kanálu s vodou, která zbyla z hašwaš-pytlů - BubbleBags/Ice-O-Lator?

Já ano a nyní jsem se presvědčil, že tomu opravdu tak bylo. Nechci ani přemýšlet, kolik géé jsem už jen tak spláchnul do hajzlu... :wallbash:

Pořídil jsem si menší pytel 38µ, abych zachytil co nejvíce kristalků najednou. Pytel 70µ už nepoužívám...

Nicméně jsem byl zvědav, jestli i přes tento nejmenší pytel ješte prolezou nějaky mikroskopické části trichomů.

:chin: Jediná metoda pro to kterou znám, abych to zjistil, je GUMBY.
Vodu jsem nechal odstát na pár hodin, aby trichomky gravitačně klesly na dno. Pak jsem vodu opatrně odvedl pomocí akvaristické silikonové hadičky z hašového kýble na stolku do druhého, který pochopitelně byl níže na zemi. :bashhead:

Čím je clověk opatrnější hlavně na konci odsávání vody, tím menší jsou ztráty... ;) Dobrá pomůcka při práci s hadičkou může být toto:

266610661_384511.jpg


Hadičku zkrátka na konci strkáme opatrně níže a níže a nasáváme a nasáváme... :shark: :D

Zůstalo na dně znatelné množství čehosi, co se jevilo jako kvalitní kristalky... ;)

picture.php


Nechal jsem to přes noc uschnout na topení, což byla trochu chyba, protože to pak šlo jen dost obtížně zeškrabat z plastového dna... Ale stejně nakonec pomocí trochu vody a lzyčkou jsem držel v ruce solidní kus, kterej jsem dále hňahňal a zapalovačem se pokoušel vypálit zbytek vlhkosti.

picture.php


5,5g férového Gumby haše, který dokonce bublí, když se přiblíží plamínek.... :blowbubbles:


Kdo chce dostat maximum při práci s pytlema, tomu doporučuji určitě vyzkoušet tuto metodu. Hlavně je gratis. Pokud voda již je přefiltrovaná přes pytle, tak máme dost pravděpodobně téměř čisté kristalky na dně oproti tomu, kdybychom GUMBY metodu dělali pouze s kuchyňským sítkem....

:listen2: Další 2 věci, které bych ještě rád zmínil, abychom měli co nejmenší ztráty:

1) Bordel, který se nasbírá v pytlu 220µ necháme až do konce v pytly. Nakonec když už jsme vybrali všechnu pryskyřicu z menších pytlů, vložíme pytel 220µ do nejmenšího pytle a ve sprše pořádně prosprchujeme studenou vodou ten bordel.
Většina trichomů, které zustaly lepit či viset v bordelu nyní můžeme zesbírat v menším pytli - a je-li to pouze třeba geso navíc žejo.... :bump:

2) Osobně vždy vyndám z pyramidového pytle mokré listí a vymačkám poslední šťávičku jednotlivě ještě do pračky.
Příště ještě zkusím, i tento bordel prosprochovat přes pytel 220µ do nejmenšího... ;)


Periphery: Nebuď smutnej... :comfort:
Šak zas někdy bude hádanka... :D
A nene na takovou preciznost si nehraju, to by ten puk byl mnooooooohem kulatější.... :ying: :D
Díky Mistře a hodně zdaru :tiphat:
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
mouthwatering thread Ananda & all of you Czech bros :yes: :woohoo:.. best and respectful regards old friend and master..
peace & light :joint:
gh
 

berrea

Member
proběhly další dvě várky výroby hašíšku :)
bohužel to bude bez čísel, protože se mi opět vybila váha :-/

Super Silver Haze - to už bylo před časem, takže je to krapítek ohlodaný
kulička je 25-70micro, tabletka je 70-220micro
picture.php


Guerilla Silver - tady je to bohatší :)
První praní 25-70micro
picture.php


picture.php


První praní 70-220micro
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Druhý praní směs
picture.php


picture.php


dostal sem lis, tak sem si hrál :) každá tabletka má akorát 5 gramů
picture.php
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Krasne fotecky Grizlyku!
:thank you:
Osobne najcastejsie pracujem s materialom,ktory zozbieram
v priebehu trimovania..Je zbaveny takmer vsetkych listov
(ktore zbieram zvlast,aby boli neskvor pouzite pre ine ucely)
a obohateny o spodne najmensie buds..Vzhladom k predchadzajucim
skusenostiam,si robievam 'hruby' odhad..
5-6g rastlinneho materialu = 1g Ice-O-Lator
Iba v pripade ze pracujem s 'hrubsim' materialom,ci naopak
si chcem spravit niaku 'chutovecku' s par vrcholovych buds..
Su cisla trosku ine..
Poslednu dobu preferujem combo 'na sucho+na mokro'
picture.php


No tento krat som robil trosku QWISO hashku..
Pouzity material ciste Kusherella a na fote uz takmer dosuseny..
Este chviiiilku..:)
picture.php


Toz,at vsem chutna:)
"P"
 
O

opravdovýHrdina

Kraš však to znáš

Kraš však to znáš

:tiphat:
Ahoj všem, tento týden sem se konečně pustil do výroby hášku...
udělal se takovej malej pokus, a to tak že sem půlku krávy pral v bubbleatoru, a druhou půlku mixoval v pytlech..
pořídil sem si na to nový pytle taakže to byla taková malá premiéra:blowbubbles::artist::bump:
krávu sem obral ze stonků co mi ještě vysí na půdě, bylo toho přesně 610g čistých spodků bez listí, najemno nasekaných v mixéru..
dopadlo to asi tak že sem půlku teda hodil do pracího pytle a šoupl do pračky, a druhou sem počal mixovat..
po prvním mixování, a následně i po prvním vyprání, jsem oba nálevy přefiltroval :p :p a zjistil sem že ze stejnýho brčka a s rozdílným systémem mi toho přes pračku dalo o dvě třetiny míŇ!! takže sem dodělal to co sem mixoval v pytlích, a pak tam hodil i brčko a led z pračky která stojí za úplný hovno!! tím sem přišel na to že sem asi dvě třetiny vždycky vylil do hajzlu :comfort:
pračku už nikdy! nepoužiji odteď jen mixuji :p

Vpravo to co vyteklo z pračky a vlevo přes mixování
picture.php

picture.php


pořád tam jsou mikročástečky krávy :(
picture.php

picture.php

picture.php


před druhým vymačkáním vody(první v pytli)
picture.php

picture.php


po něm..
picture.php


pak ještě tak 10g přibylo, a nakonec sem to nalisoval v mačkači na česnek..

picture.php

picture.php

picture.php


picture.php


teď jsem na to kouknul a přes noc to jesště o tři g spadlo:artist:
 
Top