What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hashish - Czech Language

Anandaground

Member
Veteran
Pure Madness

Pure Madness

Zde další puk z domácí výroby... ;)

Chtěl jsem tomu dát štempl, ale "razítko" po vyndání nezanechalo uspokojivý výsledek... :/ Možná ho tam příště prostě nechám... :D

picture.php

Tentokrát výsledek je tmavší, plastičtější a více olejovatější než předchozí...

Výchozí matroš je převážně ze Sativa modelů (Mendocino Madness a Panama) - květy byly tak vzdušný, že jsem je radši "objetoval" do pračky. Navíc ještě do toho drť z přezrálých květů z produkce semen... ;) Takže výsledek by měl mít hodně THC ze Sativ a hodně CBD z přezrálých květů... proto jsem to pojmenoval Pure Madness :D
 

Anandaground

Member
Veteran
L´Aranciata

L´Aranciata


:ying: L´Aranciata :ying:

Po delší době konečně zase poctivá černá olejová koule - ruční práce... ;)

Jedná se o pryskyřici výhradně z modelů Agent Orange a Marleys Collie. Hašiš se vyznačuje charakteristickou ovocno-pomerančovou vůní...
:blowbubbles:

picture.php


picture.php




picture.php


picture.php


:tiphat:
 

texikaner

Member
wow, ananda, your L´Aranciata just looks incredibly tasty.
i also cant imagine making hashish without my incubator anymore ;)
it's been in there for more than three months, and my friends said they never smoked hash like that before, and most of them just get 2nd grade sieve.
bubble and first quality only for my closest friends and myself.
doufám, že vás poznávám jeden den.


@praxer: Děkuji vám, přečtěte si to všechno znovu pomocí překladače :)


:thank you::tiphat:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
ahoj,pokusil jsem se také něco připravit.Použil jsem gumby metodu přestože mám doma devadesátku síto.Trocha ledu,padesát gé palic a ruce s vařečkou+gravitace a teplo=první větší kulička hašiše.

Kal jsem nechal odstát přes noc v dvou krabicích od džusu bez vršku.Vodu jsem pak z jedné odlil bez použití čehokoli.Až nakonec,když zbyli asi dvě deci,vzal jsem si na pomoc injekční stříkačku(bezz injekce)..druhou polovinu jsem odlil dneska,přendal do stejného kelímku a přebytečnou vodu zase odsál.

včerejší snažení-pohled do kelímku(od zakysané smetany-širší)

picture.php


dnes-po částečném uschnutí a zhnetění kuliček dohromady
-foťák zkresluje,takže to vypadá jinak.Strukturou je to však stejné jako modelína.

picture.php


tady to je pěkně vidět-lepší než ve skutečnosti ale možná je to taky tím sluncem.

picture.php


a na ruce,méně zkreslené ale stále dost

picture.php


vůně tohoto haše byla zprvu octově květinová.Teď už skoro nejde cítít.Jenom tak lehce po mrkvi což bude nejpíš z nlhaze,která byla v materiálu tak z deseti procent zastoupena.

chuť:?jdu to zkusit:D
 

Anandaground

Member
Veteran
Hashish... :D

Hashish... :D

... který jsem hledal dost dlouho... najednou sáhnu do skřínky a vida... je tu... afghan outdoor z roku 2009 (Afghan Delight & Black Domina)... a přítom jsem myslel, že už se vypařil..... :D


picture.php


:ying:
 

berrea

Member
NHG : Napiš něco o tom, jak se to kouří... Já kdysi zkoušel dělat haš ala gumby, ze začátku to taky vypadalo super, ale když sem to zkoušel kouřit, tak jsem zjistil, že je to vlastně jenom hodně najemno podrcený lupení...
 

Chomba64

Member
Veteran
Zde další puk z domácí výroby... ;)

Chtěl jsem tomu dát štempl, ale "razítko" po vyndání nezanechalo uspokojivý výsledek... :/ Možná ho tam příště prostě nechám... :D

picture.php

Tentokrát výsledek je tmavší, plastičtější a více olejovatější než předchozí...

Výchozí matroš je převážně ze Sativa modelů (Mendocino Madness a Panama) - květy byly tak vzdušný, že jsem je radši "objetoval" do pračky. Navíc ještě do toho drť z přezrálých květů z produkce semen... ;) Takže výsledek by měl mít hodně THC ze Sativ a hodně CBD z přezrálých květů... proto jsem to pojmenoval Pure Madness :D

I'll take one of those...
 

NOOW

Member
Nějaká ta domácí výroba. Možná ještě dohledám lepší fotky, ale zatim bych na to nesázel.
Něco přes pollinator, něco přes pytle :tiphat:
picture.php
 

NOOW

Member
Tak jsem ještě něco našel. Všechno přes pytle.
Začátek je z indooru a poslední dvě z outdooru:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
picture.php

+
picture.php

+
picture.php

+
picture.php



takze vse je pres polinator. sucha cesta. vytrep provaden u vetsiny z palic nerozdrcenych max 10min v bubnu.
skunk mix a czech sativa, tam meli i okvetni listky. jinak konzistence bajecna, vune nadherna, v pytliku samovolne tvori hrudky, lisovani slo uplne samo v ruce. proste supr matros. ucinky jsou taky fer. sativka ma akcni grady a docel dlouho ten stav trva. hash z indiky je taky kupovidu docela akcni. cekal jsem nejaky mocny stoned kladivo, ale pohoda. napal bych i nejake nedostatky, ale zatim jsem zadne nenasel :)
 
O

opravdovýHrdina

PraShish

PraShish


Ahoj kamarádi :tiphat:
tak jako loni i letos jsem se snažil zužitkovat všechnu hmotu..letos ovšem stím rozdílem že jsem neschovával žádné lístí, ale pouze palice! na kouř jsem si nechal jen vrcholy, a zbytek šel do haše nebo do výtažku.
Tenhle kraš jsem dělal ze 500g na jemno podrcených palic
picture.php


s výsledkem jsem byl NADMÍRU spokojen, po vymačkání v pytli a následném zabalení do pečícího papíru, vložení mezi dvě prkýnka a 3jím lisování ve svěráku zn.York :D jsem se dostal na číslo 93g, ted po dvou dnech co to ještě schne je tam krásný 88g :yummy:
skvělího plastickýho haše :yummy:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

 

Anandaground

Member
Veteran
naprosto čistá krémová práce hrdino :tiphat:

myslím, že když necháš nějaký ten kus uležet, ztamve sám od sebe... :laughing:

jen tak dále!!! :D:yes:
 

Anandaground

Member
Veteran
1nce again ॐ Circle

1nce again ॐ Circle

:tiphat:
Servus Hašišácký milovníci!


Krok 1
Nasypání uzrálé pryskyřice do celofánu




Krok 2
Zhomtnění pryskyřice nahrubo do tvaru neforemné kole přes celofán, abychom zabránili kontaminaci...




Krok 3
Po prvním opatrném lisování pomocí Jack Pucku nasadíme razítko pečlivě do středu kruhu...



picture.php




 
Top