What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

All in

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ai lasat-o sa se inalte prea mult, o sa ai bud doar pe partea superioara. Copaci de astia se cresc outdoor ori sub becuri de 1000W..
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
in flowering nu cresc radacinile atat de mult. mai ales spre sfarsitul perioadei de inflorire... dar fiecare cu ce il doare...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Aia ma gandeam si eu, pentru sustinere se pun araci sau custi de plasa, nu ghivece mai mari.
 
Pare mare in poza dar planta are 95cm si oricum am lumina pe mai multe nivele. o sa vedem ce teritoriu au ocupat radacinile la final,daca nu e impanzit locul nu o mai fac.
 
Last edited:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Tu trebuie sa te gandesti si ca o schimbare de ghiveci in flower lungeste flowerul si poate chiar afecta yeldul sau calitatea finala.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Tot din cauza stresului. O stagnare la momentul nepotrivit poate sa limiteze acele calitati.
 
a fost un transplant foarte usor de facut ,sper sa nu se intample asta .Tura ce vine o sa le pun direct in ghiveci mare, ca la haze deja mie frica ca o sa faca rootbound ,poate ii fac si ei transplant ...inca nu-mi pot da seama daca a termina tstrechul.
 
Old T. haze 9 saptamani ,asta are 1,20 cred ca s-a oprit si din strech.
 

Attachments

  • IMG_0259.jpg
    IMG_0259.jpg
    51.6 KB · Views: 23
purple pakistani 10saptamani,vedeti vreo urma de amber?ca io nu ,nu-i nimic mergem spre 11saptamani.
 

Attachments

  • IMG_0279.jpg
    IMG_0279.jpg
    70.6 KB · Views: 23
  • IMG_0285.jpg
    IMG_0285.jpg
    56.7 KB · Views: 21
  • IMG_0288.jpg
    IMG_0288.jpg
    58 KB · Views: 22
  • IMG_0303.jpg
    IMG_0303.jpg
    70 KB · Views: 23

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Cum crezi ca putem vedea urme de amber in o poza? Baga microscopul, si daca tu nu le vezi cu microscopul poti fi sigur ca nimeni nu le va vedea in poza urmele alea.
Dar arata bine, seamana putin cu un citral pe care l-am avut.
 
pai e din familia chitral.Am crezut ca se vad ,in poza originala se vad dar le redimensioneaza siteul. arata bine ca-i mov da ma asteptam sa fie mai grasa...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Strainurile mov au productie mai mica determinata genetic. Deci nu exista planta mov grasa.
 
ahaaaaaa,ok ,asta nu o stiam,eu tot ateptam sa se faca mugurii mari hahaha. La primele semne de amber pe muguri o sacrific ca pe frunze vad ceva amberi. 'Țan fain.
 
au trecut 2saptamani de cand trebuia sa recoltez purple kushu si astazi incercand sa o ridic mai sus am scapat ghiveciu de a iesit pe afara, sau rupt niste radacini dar ea e nu arata rau cu toate ca sa lovit destul de tare,mai are rost sa o tin sau o usc?
 
:))) suna ciudat dar dupa mine ar mai fi mers o saptamana ,daca nu o scapam pe jos. recolta proaspata dupa trim,vreo doua grame uscate.
 

Attachments

  • IMG_0329.jpg
    IMG_0329.jpg
    53.4 KB · Views: 19

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Sa ne zici și nouă cum te da de pământ! La efect mă refer ! Și savoarea cred că e de belea! Un smoke report te rog!
 
Top