What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

babygrower1

Well-known member
las un reportaj de shit aici sa vedeti discrepantele,maica-sa zice ca el se droga cu marijuana si el cand da interviu zice ca era pe amfetamine si legale.

n am putut asculta mai mult de 5 minute, tipic dramatizarea românească 2010 cu muzica handicapata care mă face sa fut un pumn în monitor
da totuși de când mefe e speed :muahaha: cine are acces la speed automat are acces la droguri mai bune decât legalele :pimp3: de ce mă atrag femeile cu 20-25 de ani peste mine nu știu.. vreau sa o aud pe maică-sa ca zice "That ain't babygrower, that's my baby!"
goo goo ga gaaa :crazy::crazy:

 

DcSantos

Active member
n am putut asculta mai mult de 5 minute, tipic dramatizarea românească 2010 cu muzica handicapata care mă face sa fut un pumn în monitor
da totuși de când mefe e speed :muahaha: cine are acces la speed automat are acces la droguri mai bune decât legalele :pimp3: de ce mă atrag femeile cu 20-25 de ani peste mine nu știu.. vreau sa o aud pe maică-sa ca zice "That ain't babygrower, that's my baby!"
goo goo ga gaaa :crazy::crazy:


e asa vechi ala pe bune ? alta vechitura ! zici ca-ti plac milfurile? :joint:
 

DcSantos

Active member
ca nu bă am zis doar așa, am luat un sample dp o planta și l am uscat la microwave tot am mișcări involuntare nush dc :watchplant::joint:
eu in caz de urgenta usuc cu o farfurie pusa deasupra unei cratite cu apa pusa la fiert pe aragaz, farfuria se incalzeste si pui iarba taiata in prealabil la foarfeca in bucati cat mai mici(niciodata sa nu pui iarba uda in grinder) si o intorci continuu sa nu se lipeasca sau sa nu se arda ,flacara sa fie la mic. iese mai bine ca la microunde asa bro ! nu am mai uscat demult la urgenta dar asta mai faceam sa mai usuc de niste cuie la foame..:joint:
 

Latest posts

Latest posts

Top