What's new

klint

Active member
Veteran
Siema Cheapwine. Najlepszym sposobem jest mieæ kogo¶ zaufanego. Ja tez teraz aktualnie jestem w Polsce i kumpel chodzi mi podlewaæ. Wprawdzie kilka dni temu przyszed³ mi setup do auto wateringu ale nie mia³em czasu go pod³±czyæ wiec polecilem kumplowi opiekê nad pociechami. Namieszalem mu 20L od¿ywki i poinstrulowalem. Zobaczymy najwy¿ej bêdê go musia³ zabiæ ;)
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
heja @klint, no widzisz - fajnie. Obys sie bratku nie przejechal - wchodzisz a tu pusta chata - hehe... ja niestety sie juz przejechalem nawet na "braciaku" :)

p.s. przyznawac sie ktory to wrzucil geny na ujaranych, poznam swoje pismo i geny z daleka ;) heheh

mob f3 to geny @lob19, nie wiem kto mi podarowal ed x dg ;) moze sam esben... oj kiedy to bylo.

8cjnXi.jpg
 

klint

Active member
Veteran
Mo¿e byæ jak mówisz aczkolwiek mam porobione zdjêcia jego dowodu osobistego tak ze jak co¶ nawywija to maczeta pójdzie w ruch... ;) ale jestem dobrej my¶li. W zesz³ym roku te¿ mu klucze zostawi³em na 3 tygodnie ¿eby podlewal to wywi±za³ siê bez problemowo
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Wszystko uschniete ;) Tzn. nie wszystko ale 2 / 5 totalnie (8 ball & skunk ) wszystko leci w kosz, do wody poszly 2 x think different oraz 2 x nordic jack...

czas myslec o automatyce...
 

TheCreator

Member
Veteran
Uuuuu Panie... To raczej Nowy Rok nie za ciekawie powita³e¶, ale ponoæ co w bólach siê rodzi - oddaje z nawi±zk± czy jak to tam mówi± :biggrin: Na przysz³y rok trzeba ze wszystkim wymanewrowac przed ¶wiêtami, mam takie samo postanowienie noworoczne hehe
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
W zasadzie 1szy Indoor na 5 ktory sie nie udal. Tzn. nie tyle nie udal co sam zjebalem. Wczoraj sie podolowalem, popilem whisky... Dzisiaj juz sie ogarnalem. Zaraz lece do B & Q po ziemie i lecimy znowu... Najbardziej mi szkoda 8 Ball kusha bo naprawde sie wyroznial na tle pozostalych... Znowu bedzie 12/12 od ziarna bo jednak te 40-50cm polapaly i dosc fajnie to wygladalo. Dalo sie uzbierac cos sensownego, jak ktos ma pytania czy swoje uwagi prosze smialo mowic :) Pozdro ekipa!
 

Bongjour

New member
£±czymy siê z Tob± w bólu, chyba kto¶ tu zabalowa³...:) Szkoda ro¶linek, ale nic siê nie koñczy a jedynie zaczyna ponownie...

Powodzonka
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Juz powoli z ziemii wychodza 2 x Think Different AF FEM (freebie od f2seeds) oraz 2 x Nordic Jack FEM, ale chyba dojdzie jeszcze w Hempy buckets (100% perlite) Blue Cheese od Barneya bo jak wczoraj kupilem Blue Cheese'a tak dzisiaj z ranca kupilem nasiona bo musze to miec! hehehehe...
 

cheapwine

Well-known member
Veteran


niepodoba mi sie jak one rosna, strasznie wolno, albo to ziemia albo brak swiatla... dokupie chyba jeszcze jednego marsa... bo ziemii teraz wymienic chyba nie ma jak? w sensie moglbym co najwyzej do wiekszych donic ale tego nie chce bo i tak srednio jestem zadowolony z duzych donic... jakos w mniejszych mi to lepiej szlo... :moon:
 

cheapwine

Well-known member
Veteran


tak ostatnio sie zastanawiam nad genami BOG... ma ktos moze jakies F2 albo poleci cos? sour bubble jest praktycznie niedostepny ale w seedboutique sa inne strainy, cos stamtad warto brac?
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
dokupilem i ziemie canna pro oraz mars hydro reflector 48 teraz czekam az mi przyjda, z mojej strony pytanie w sprawie podmianki ziemii...

1. wyjac planty
2. "otrzepac" ze starej ziemii
3. wsadzic do nowej ziemii
4. gotowe?

???
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
3-4 dni temu dostaly 1/2 dawki nawozu, wczoraj czysta woda (bez rhizo...) i dalej cos mi to sie nie podoba...

dlaczego te dolne partie tak schna i robia sie zolte?

czemu na ******s jack liscie od srodka liscia zaczynaja robic sie rowniez zolte? WTF?! pH w normie... jak ostatnio badalem to pH ziemii bylo 6.2 (wlewalem 6.5)

ehh... :/

 

cheapwine

Well-known member
Veteran
ok, wydaje mi sie ze po prostu one sa "przelane" jako ze stara ziemia to 50% torfu...
wsadzilem palec w glebe, strasznie wilgotno... az tak to raczej nie powinno byc... korzenie nie moga oddychac i stad moze cos takiego, zobaczymy... teraz z tydzien suszy :)


edit: polalem im "wczoraj" troche wody z garden lime... zobaczymy
 
Last edited:

cheapwine

Well-known member
Veteran
jest drugi led, przesadzilem mango tango oraz sann ies jack, mango tango duzo lepiej z tego wyszedl ale sann ies jack tez dochodzi do sieibe, mango tango pokazalo ladna zarosnieta cipeczke, teraz czekac az pusci fajna zywice, drugi led spisuje sie zajebiscie... !


nordic jack oraz blue cheese dalej sa w tym "dupnym" medium.. ale nie chce juz ich przesadzac...

na srodku mango tango, po lewej nordic jack, prawa blue cheese, z tylu sann ies jack oraz a. critical x a. mazar od ggs.


blue cheese




nordic jack


dodatkowo kielkuje a. critical x a. mazar oraz znalazlem stare 3 letnie nasionko od ggs, white master x shaman ktore puscilo juz "bolca"
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D
bedzie dobrze , czasami sie zdarza cos za duzo podlac ja sam w tedy stosuje dodatkowe grzanko pomieszczenia , duzo od powierzchni zalezy ile w jakim pomieszczeniu ale wszystko nie tyrwa dluzej niz 1-3 dni i ziemia wumaga podlania :D

wiecej swiatla znaczy sie wiecej ubawy hehe czego zycze ...


jak moge to zawsze pomoge ...


poZZdro
 

kips0n

Member
cheapwine z tego co pamiętam miałeś kończyć a tu takie coś :)
ta powykrzywiana już nie wstanie miałem to samo z EPxHASHBERRY do dzisiaj nie wiem co jej było

jak oceniasz ledziki?
 

Latest posts

Latest posts

Top