What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

cheapwine

Well-known member
Veteran
@kips0n, konczylem w PL, zaczalem w UK, w sumie ok pol roku przerwy bylo...
Ogolnie teraz Sss a nies Jack x AH odbil i ma sie troszke lepiej... konopie to silne rosliny...
A odpowiadajac na pytanie jak LED'y? wg mnie jak sa dwa to jest zajebiscie! teraz mam zuzycie wattow ok 250-260W i w zasadzie calkiem przyzwoicie to rosnie, wystarczy popatrzec na A.Mazar x A.Critical. Wystrzelil ze hoho. Zobaczymy jak bedzie z efektem koncowym. Lece caly czas 12/12 - pH 6.5... Dopiero niedawno dostaly 1szy raz nawoz na kwitnienie, a tak to caly czas woda + rhizo (ok 6ml / 2L wody)

u mnie juz 2gi tydzien flow, na weekend poleci pk13/14 a pozniej to zobaczymy, pestka z White Master x Shaman juz dawno wykluta i rosnie calkiem niezle, dodatkowo kolejny Auto Mazar x Auto Critical pokazuje calkiem niezly potencjal... no to co? to czas na kolorowanie...

Nordic Jack



Blue Cheese (temu dalej medium sie nie podoba ale staram sie go przeszuszyc lekko)



Ta wieksza to A.Mazar x A.Critical, ta mniejsza to WM x SH.



Mango tango top:



Calosc

 

kips0n

Member
ale to pół roku zleciało nawet dłużej :)
jestem ciekawy jak te automaty a.mazar x a.critikal oba palonka dość wdzięczne a jeszcze w auto zrobione no no może być ciekawie, czekam na efekty i ocenę końcową, jeszcze powiedz mi jaki producent tych automacików?
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
do konca juz coraz bardziej powolutku sie zblizamy...

@kips0n, producent GGS, co moge powiedziec, szybko strasznie rosna... krzewia sie niezle... zobaczymy, zobaczymy!


 

cheapwine

Well-known member
Veteran
kupilem reverse ring'a do macro, nawet cos wychodzi...


nordic jack (do scinki w ten weekend?)




mango tango


mango tango z przodu, z tylu a.mazar x a.critical od ggs (do scinki za ok 2tyg)
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
2/2


a tutaj cos nowego, white master x shaman (ggs - 3 letnie sionko!!)



a tutaj kolejny (nowy) a.mazar x a.critical



a tutaj rosnie jeszcze amnesia haze x jack herrer (warr)




ogolnie to jak zjebalem ziemie to widac... te nowe zupelnie inaczej rosna i wygladaja... :) za bledy zaplace iloscia koncowego towaru.. niestety.

Na kolejny rzut juz mam pewne plany (Zombie Kush - Ripper Seeds) oraz fajny SCROG. Ale to wkrotce... niech sie skonczy jedno zeby zaczelo sie drugie...
 
Last edited:

cheapwine

Well-known member
Veteran
przeczytaj watek, wszystko bylo opisane.

Ziemia miala w sobie za duzo torfu i lubiala trzymac wode...
 

kips0n

Member
wybacz nie mam czasu przegl±daæ ca³ego w±tku
jednak takie zjawisko nie powsta³o w skutek samego trzymania wody
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
nie musisz przegladac calego watku, ostatnie pare stron wystarczy... (watek jest od 2-3lat w tyl)

a jednak tak... takie zjawisko to tylko zla ziemia

sadzone w canna pro nie zachowuja sie tak jak poprzednicy... start jak i veg wygladaja zupelnie inaczej... ziemia oddaje wode i ladnie paruje.

W poprzedniej ziemii woda byla trzymana na dnie donicy... pomimo ze byly otwory.
 

TheCreator

Member
Veteran
Bardzo fajna fota, mo¿e nie tak dobrze o¶witlona ale g³êbia fajnie zaznaczona.

Na kolejny rzut juz mam pewne plany (Zombie Kush - Ripper Seeds)

S³odki Jezu w morelach - co Ty ¿e¶ wynalaz³ za strain ! Zara lece obadaæ na sidfajnder!
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
hello hello!

ostatnio sobie tak siedzialem, dumalem, drapalem sie w noge... i sobie myslalem ze fajnie by jakiegos purple'a wysadzic... no i tak zagladam do namiotu a tam "marzenia sie spelniaja"...

hehe...



jest to auto mazar x auto critical af (GGS), ladne sie pheno trafilo.. fajnie sie zakolorowal... juz na flushu od ~14 dni.. kosa na weekend.

tutaj amnesia haze x jack herrer (WARR) (fajne cytrusowe pheno) - na flushu ~10 dni, scinka w srodek przyszlego tygodnia (niestety mus)



ogolnie troszke je ledy spalily, mam 2x 300W (realne 130-140W kazdy) ale diody 5W to mocne swiatlo emituja.. podnioslem ledy ale to i tak juz pieknej zdrowej zieleni nie przywroci - next time...

pozatym nie cuduje z niczym.. dostaly overdrive (taki wynalazek od AN - w sumie dalem tylko 2-3x ale jednak nowe paki sie pojawily... dziala) a na flushu to poki co raz poleciala woda z miodkiem a tak to tylko woda czysciocha...

nastepny grow... siateczka... bym wrocil w coco ale mam jeszcze caly wor ziemii...

hmm.. co by tu jeszcze dodac? ze wciaga to bardziej z kazdym dniem... hehehe...

P.S. mam fajne regi

og kush x (sour diesel x blue moonshine)
cheese x (sour diesel x blue moonshine)
ktos chetny na testy? samiec byl bardzo fajny, pechy zdrowe... kielkuja elegancko... :)
 
Last edited:

cheapwine

Well-known member
Veteran
jest jeszcze outdoor w namiocie... ;) w sumie fajny strain...

white master x shaman (GGS) - tez juz na flushu ~10dni

 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Zombie Kush 1/1
Girl Scout Cookies 1/1
Grapefruit 1/1
Bubblegum x Cannatonic 1/1

4/4 - 100%... :woohoo:
 

Chucky

New member
fajny ten auto mazar x auto critical af zawsze mam s³abo¶æ do purple :D

interesuje mnie ten og kush na testy ale za ma³o siê na forum narazie udzielam.

Pozdro
 
Top