What's new

WESOLY POKOJ

castlevania

Member
maly szkic dla tygryskow;) nie ma juz off topic thread wiec
tu sobie wrzuce pozdro
12071Obraz-med.jpg
 

szok

Member
castelvania: wiesz ja to nie umiem w ogole rysowac ale powiem ci szzczerze ze z tej laski to najlepsza jest dupeczka , ryj ma jakis niedokonczony i lewa noge krzywą hehehe
 

castlevania

Member
moze i nie jest dopracowana ale to w kilka minut namalowalem taki szybki szkic, sie zdaje ze krzywa bo stoij w rozkroku :) na paierze oczywiscie to lepiej wyglada pozdro
 
G

Guest

jak dla mnie zajebisty szkic :D wielki big up dla @castlevania. Zapodaj jeszcze jakieś.
 
Last edited:
G

Guest

oni tam cale krzaki brali ? hehe tesz bym sie pcozestowal ale nie tak pazernie :D
 

cardiel

Member
Podbijam ten topic pytaniem zebyscie nie zapomnieli o istetniu tego tematu...

dziala wam gg? odwczoraj wyskakuje mi taki komunikat : podane haslo do serwera jest nie prawidlowe...

pozdrawiam :smile:
 

bogusik2

Member
Mi w tym przypadku pomogło odinstalowanie, ponowne ściągnięcie ze strony gadu pliku instalacyjnego i zainstalowanie. Lista kontaktów przeniosła sie automatycznie, ale lepiej jak zrobisz plik zapasowy kontaktów..
Poźniej wszystko działa ok. pzdr
 

L&M

Member
cardiel said:
dziala wam gg? odwczoraj wyskakuje mi taki komunikat : podane haslo do serwera jest nie prawidlowe...

pozdrawiam :smile:


ja też miałem ten problem, w moim przypadku zmiana opcji aby hasło nie było automatycznie zapamiętywane w gg pomogła, teraz poprostu musze za kazdym razem wpisywac hasło:pP
 
Top