What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WESOLY POKOJ

L&M

Member
łeee, mój pulpit to setki ikon, czasem szukam czegos na kompie po 10 min:D totalny nieład i niepożądek,no cóż ale to jest wpisane w nature każdego faceta:pP
 
G

Guest

Rystal - domyslam sie ze dostales wezwanie na badania lekarskie do woja. Hmm.. mnie spotkalo niestety to samo. Jezeli zamierzasz isc na studia (a moze juz studiujesz - nie wiem :chin: ), to radze ci sie zglosic pomiedzy 1 a 2 rokiem studiow. Dlaczego?: Studenci moga wybrac 2/3 miesieczny kurs o charakterze wojskowym (glownie wiedza teoretyczna, czasem pojsc sobie postrzelac, itp.). Pomiedzy 1 a 2, dlatego ze im wczesniej tym lepiej. Pozniej bedziesz zawalony robota. Nie wiem jak to jest dokladnie, ale to cos na wzor zajec dodatkowych. Najlepsza opcja! A jezeli nie zamierzasz isc na studia... to moze zwiewaj za granice hie hie.. :bat:
 
G

Guest

hmm nie chodzi zeby zwiewac
tylko nie wiem czy isc czy nie isc .
nie wiem czy to sie oplaci
mam papiery lekarskie takie ze na bank mnie nie wezma
ale wiem ze jak zagadal bym z tym generalem tam i powiedzial ze chce isc do woja to bym poszedl.
ale nie wiem czy warto :pointlaug
 

Tomu

Well-known member
Veteran
Rystal said:
hmm nie chodzi zeby zwiewac
tylko nie wiem czy isc czy nie isc .
nie wiem czy to sie oplaci
mam papiery lekarskie takie ze na bank mnie nie wezma
ale wiem ze jak zagadal bym z tym generalem tam i powiedzial ze chce isc do woja to bym poszedl.
ale nie wiem czy warto :pointlaug
Ja nie byłem w wojsku bardzo żałuje tego ponieważ zawsze chciałem iść do Jednostki Szturmowo Desantowej lub podobnej, lubie cwiczyc rózne sztuki walki sprawność itp. ale nie moge bo miałem bardzo poważne problemy ze zdrowiem i mam kategorie D :badday:
 
G

Guest

moje argumenty za:
podniesienie sprawnosci fizycznej
samodyscyplina
nauczenie sie czego
zold ($)
byc moze jako taki detox
E: noi papier "nie jest ciota byl w wojsku"

przeciw
stracony out
stracony ind
mozliwosc rozcpania sie
fala?
nie dupczenie
baniaste zarcie
slina na moim ryju osob wyzszych ranga
ponizanie
wstawanie o 5 , 6?
odciski
deprecha
bujki -bo ja zaczepny jestem

jednym slowem moge isc moge nie isc tylko co wybrac
z jednej strony mialem okres w zyciu ze chcialem isc do woja
ale duzo ludzi mi to odradzalo
jestem niezdecydowany :badday:


:wave:
 
G

Guest

LDV said:
Wstawanie o 5:30 i bieg 5 albo 10 kilometrów w 20 minut hehehehehehehe
LDV - mam plusy do wytrzymalosci -nie jaram szlugow hehehe
btw. pierdole nie ide ,nie bede salutowal kaczorom

peace
 
G

Guest

Moj brat cioteczny wymigiwal sie 2 lata. ehehe.. ale jako ze mial tylko mature postanowil w koncu pujsc do woja i tam zarabiac. Byl na misji w Iraqu przez jakis rok :sasmokin: (twardziel sie zrobil ^^), a tera moze pojedzie do Afganistanu. Zarabia calkiem niezle jak na polskie warunki - okolo 1300 netto. Z tego co sie orientuje, to moze nawet mieszkac w jednostce, ale za to klopoty sa z wyzywieniem. Kazdy musi sam se robic zarcie. Duzym minusem w owju jest to, ze praktycznie nie mozna awansowac na wyzsze stanowiska, chyba ze ukonczylo sie szkole (akademie?) oficerska.

Ja tez nie wiem czy chce isc do woja :p Musieliby mi na rozmiar szyc mundurek bo duzy jestem hehehe (wzrost koszykarza ;] )
 
G

Guest

Glegot said:
Moj brat cioteczny wymigiwal sie 2 lata. ehehe.. ale jako ze mial tylko mature postanowil w koncu pujsc do woja i tam zarabiac. Byl na misji w Iraqu przez jakis rok :sasmokin: (twardziel sie zrobil ^^), a tera moze pojedzie do Afganistanu. Zarabia calkiem niezle jak na polskie warunki - okolo 1300 netto. Z tego co sie orientuje, to moze nawet mieszkac w jednostce, ale za to klopoty sa z wyzywieniem. Kazdy musi sam se robic zarcie. Duzym minusem w owju jest to, ze praktycznie nie mozna awansowac na wyzsze stanowiska, chyba ze ukonczylo sie szkole (akademie?) oficerska.

Ja tez nie wiem czy chce isc do woja :p Musieliby mi na rozmiar szyc mundurek bo duzy jestem hehehe (wzrost koszykarza ;] )

zarabia 1300 czego, że tak głupio zapytam?
 

Muczaczo

Member
Rystal said:
moje argumenty za:
podniesienie sprawnosci fizycznej
samodyscyplina
nauczenie sie czego
zold ($)
byc moze jako taki detox
E: noi papier "nie jest ciota byl w wojsku"

przeciw
stracony out
stracony ind
mozliwosc rozcpania sie
fala?
nie dupczenie
baniaste zarcie
slina na moim ryju osob wyzszych ranga
ponizanie
wstawanie o 5 , 6?
odciski
deprecha
bujki -bo ja zaczepny jestem

jednym slowem moge isc moge nie isc tylko co wybrac
z jednej strony mialem okres w zyciu ze chcialem isc do woja
ale duzo ludzi mi to odradzalo
jestem niezdecydowany :badday:

:wave:

Siemaneczko
Byłem w wojsku i było zajebiście :D. Traktowałem to jak długie wakacje, przygodę. Wszystko jest zależne od tego gdzie trafisz. Ja byłem nad morzem i powiem Ci tak:
Samodyscyplina he he daj spokój :D. Pierwsze 2 miesiące może i tak, a potem laba. Nauczenie sie czegoś? hmm, no dobra z 200 metrów ściągne gościa, to strzelać się nauczyłem. Detox? Jaki detox he he, po tygodniu złapałem dwóch gości w kiblu, na gorącym uczynku. Nie mieli wyjścia musieli mnie poczęstować :D. Co do Twoich minusów, to tylko indoor mi nie wyszedł :D. Za to out mieliśmy zajebisty, było trochę dziewiczych terenów, można było bez przypału sadzić. Co do fali, to teraz jest tylko proforma. Fala, to może i była ale z 20 lat temu. U mnie, to porobiłem nieraz kawki dla dziadków szluga się załatwiło i tyle. No i pomki wiadomo, ale ja osobiście lubię pompować :D. Oczywiście wszystko się tyczy jednostki, w której byłem. Różnie można trafić, dużo też zależy od ludzi. Ja to nawet chciałem zostać, ale się nie udało. Teraz mam zajebistą pracę i to pitole, ale może kiedyś, kto wie.
Wybór należy do Ciebie :wave:
 
Last edited:
G

Guest

@Grunwald, 1300 netto (zlotych) jak na polskie warunki warunki w wojsku to i tak jest bardzo duzo. Wiekszosc platnych szeregowych w woju i tak zarabia cos kolo 1300/1400 brutto.

pzdr!
 

Latest posts

Latest posts

Top