What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WESOLY POKOJ

cheech and bong

Active member
dawno nie odswiezalem zawartosci tego wesolego threada wiec robie to teraz ogladajta zdjecia wesole mam nadzieje

oto nasionka ktore zostana wysadzone na out 5 x durban x white widow pewnie nie maja szans ale co mi tam zabawa jest zabawa a kazda dobra zabawa konczy sie usmiechem na twarzy

delektuje sie zapaszkiem ogrodeczka





preflowerki white widow z female seeds


a tak prezentuje sie moj ogrodeczek w calosci


mojlowrydereczekkochany :)


kwiatki



 
Last edited:

cheech and bong

Active member
nikt tego threada nie chce kolorowac wiec musze sam to robic ;)

to zdjecia z wczorajszej wizyty na spocie jest srednio choc zwazajac na to ze nie podlewam wcale roslin w te upaly to chyba nawet w miare daja sobie rade

majestatyczny fruitbowl

low

znowu fruit :)





nie pamietam co to :)

nothern lights cudny zapach

schrom x bx x ww


 
Last edited:

Hog dog

Member

Stooned PapaSmerf ;)


8920papa.jpg
 

Cannagraphic

Active member
Juz gdzies ta fote zrzucilem ale skoro jest specjalnu room dla smiesznych fotek to macie Poczta Polska mysli o nas wszystkich :D

 

troyan

Member
slyszal ktos o mandalach? to duze, misternie tworzone z malutkich kolorowych kamyczkow przez tybetanskich mnichow przepiekne arcydziela ... zreszta zobaczcie sami




a tu mnisi przy pracy.
 
Last edited:

troyan

Member
co do gier do ja juz dluuugo w nic nie gralem (brak czasu i checi). ostatnio z 2 lata temu. dawniej lubialem RPG (morrowind, baldurs gate) i cs - w to sie gralo przez siec dlugo :)

@polak ja pilem hemp valley ale szczerze to uwazam ze to jest gowno - kosztuje duzo, mala butelka i nie za dobry smak. wole sie zjarac i napic normalnego piwa :)

pokoj
 
T

technoMAXgrower

Piona

Piona

A zamieszcze sobie takie sobie foty niekoniecznie sympatyczne
[planty is death]







Ciezki okres my indoorowcy teraz mamy kiedy sa tak wysokie temperatury na dworze. Na focie rozbita na 5mniejszych matka Black Cherry dopiero doszla do siebie wczesniej wszystkie brzegi lisci miala pojarane, widac to zreszta na fotach jak sa pojarane. Nieogarnelem jak zobaczylem ze temp. w szafie przez caly tydzien jak do nich nie zagladalem byla 39 C. :yoinks:




pozdro zioms
:wave:
 

LDV

Active member
ten browarek co ma polak na zdjeciu jest dostepny w marketach za 3 lub 4 zł
 

rogin

Member
Polaku ja mam pusta butelke tego piwka na biurku kolo monitora i stwierdzam ze mi one nawet smakowało. Nie robilo szalu ale z braku laku było OK.
 

greengirl

Active member
TMG, coś w podobnym do ciebie stylu, ale to raczej nie konopia.
(she was living in that moment)

Czy ktoś wie, co to za roślina?
Cheech pierwsza fotka w stylu AnnyC, na tle nieba konopki zawsze fajnie wychodzą. Ogólnie fajne kolorki ma ten lowryder.
 
Last edited:

cheech and bong

Active member
hej sofronov:)
widze ze masz tam w tle jakies bebny mozesz zrobic ich zdjecia i je tu ladnie wrzucic? nie wiem czy wiesz ale bardzo mnie interesuje tematyka bebniarska sam z reszta zobacz te foty juz kiedys zamieszczalem na OG no ale moze nie wszyscy na OG zagladali














 

Latest posts

Latest posts

Top