What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

4 pory roku .... tomeu

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
powaznie gesto sie zrobilo
picture.php


wesolych........,i spokojnych dni w nowym roku :)
zdrowia
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
zdrowia i szczescia w nowym roku

rosliny sa tak duze ze ciezko to ogarnac :)

picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
porobilem trochu selfies:blowbubbles:

karma g-roaddawg
picture.php



drugi roaddawg
picture.php


biker kush v1
picture.php


no najwyzszy z chermddxsdibl
v
picture.php

adios
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Siema siema
strasznie to sie pojebane zrobilo, jak tu fotki dodawac , to bez sensu
mam prosic moderatora o pozwolenia na zaladowanie fotek, taka wsiadomosc mi wyskakuje. Ale hujnia
 

Bnyest

Well-known member
E4AB4E16-ADE2-4034-B518-609B33ABEBEE.jpeg
Siema siema
strasznie to sie pojebane zrobilo, jak tu fotki dodawac , to bez sensu
mam prosic moderatora o pozwolenia na zaladowanie fotek, taka wsiadomosc mi wyskakuje. Ale hujnia

Może u ciebie z kontem cos się popieprzylo po zmianach na stronie. Fotki normalnie wchodzą
 

czkowski

New member
s
IMG_0470.JPG
siemanko Zaloga. Ostatnie swoje wpisy stad znalalzlem z 2005 roku , gdzie wtedy był jakiś leki outdoor no i do tego czasu nic. Wracam powoli do zajawki , dużo zdrowia i z fartem :D 6 x whitewidow
 

Attachments

  • IMG_4409.JPG
    IMG_4409.JPG
    100 KB · Views: 34

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
niestety opcja dodawania zdjec jest dla mnie dalej niedostepna,raczej jest to blad niedoogarniecia przez ekipe techniczna,dlatego ze takich postow o zjebaniu fora niedzialajacych opcjach jest dosc sporo,tlumacza zlym silnikiem :)
wyciagnelem z lodowki trochu genow ,pugsbreath i mendoglue,zastanawiam sie na zrobieniu relacji na rollit ub :) malo tych pugsbreath :)
zdrowia
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
bardzo szkoda ze to forum w momecie zmiany wersji wloczylo samodestrukcje,spowodowalo znikniecie bardzo duzej ilosci uzytkownikow,cygan ogolnie ma wyjebane ,obiecuja poprawe ale poprawy niema wrecz przeciwnie ,pogarsza sie.czy wogole sie poprawi ?
 

Bnyest

Well-known member
Szkoda ze Polska sekcja już i tak umarła. Jak zagladam to tylko żeby sprawdzić czy jakieś fotki wrzuciłeś
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
dzieki @Bnyest,niestety ewolucja nie na wszystko wplywa pozytywnie :)
na szczecie na tym forum bez fotek mozna sie obyc,sa tutaj ludzie ktorych sie zna nascie lat :) ,jest to chyba najwieksze forum na swiecie poswiecone naszemu hobby ,jest mega duzo potrzebnej informacji.co tam bede pisal :) ,inni wrzucaja fotki bez problemu,mi sie to nieudaje.zapewne cos interweniowali bo pisalem ,ale niezbyd to pomoglo bo juz za duzo niemoge zrobic na moim koncie.na razie postepow w moim ogrudku niema ,mialem trochu brak mozliwosci dopilnowania i pielegnacji ,ponownie wrocil wciornastek .jak sie uda to do polowy miesiaca co niektore rosliny bede mogl wstawic na kwitnienie.po dupie bardzo dostaly pugsbtreath ,slaba genetyka,odeszlo z 4 rosliny ,jedna jest bardzo mala nic nie rosnie widac szkody po ataku wciorstka.
z poprzedich upraw zostawilem jedna dosidos ,reszta roslin sie hermila dosidos jak gojiog,teraz juz domyslam sie dlaczego nie wracaja powturnie do robienia danej lini nawet gdy nasiona maja bardzo duzy popyt,i zainteresowanie jest bardzo duze .
miejmy nadziej ze dokonca roku cos naprawia na tym forum,pozdrawiam
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran

Attachments

  • 3BF91C8B-BE10-456A-843A-75EFCDBEAFF7.jpeg
    3BF91C8B-BE10-456A-843A-75EFCDBEAFF7.jpeg
    144.2 KB · Views: 50
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
To trochu mnie przerasata hehe, co to sie tutaj dzieje
to u ziomka dosidos i goji na out ,
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema ,
Click image for larger version  Name:	32027A94-275F-4C75-8F10-C219DD628B43.jpeg Views:	0 Size:	227.8 KB ID:	17963120
 

Attachments

  • 32027A94-275F-4C75-8F10-C219DD628B43.jpeg
    32027A94-275F-4C75-8F10-C219DD628B43.jpeg
    227.8 KB · Views: 43

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
prrubuje na sile ,hehe.sa to fotki z telefonu,z aparatu jeszcze nie prubowalem,z telefonu wolal bym niedodawac ,metadane sa zbyd kompletne hahaha,te czarno bialo to rury a wnich dosidos i goji,bylo to ostatni etap wybierania hermow hehehehe.podwieczor wstawie jak sie uda :) fotki co teraz mam
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Siema.dzisiaj wieczorem obadam z dodawaniem zdjec z apararu. Dodaje fotke swiezynki , glownie bardziej dla mnie samego chcem przetwstowac sa nasionka co udalo mi sie wypocic:)
critical mas x northen light ,white x blue tara i firex18 x blue tara. Zobaczymy co w trawie piszczy . C+ to moje chyba najstarsze nasiona maja dosc sporo :)
Do konca tygodnia chcem przelaczyc na kwitnienie takze dosc szybko pokaza sie jakies kwitnace spocone kwiatuszki
1E805E15-C9D2-4853-9C3A-2249484E53B0.jpeg
 

Attachments

  • 796A4D06-1A0D-4B2C-A032-E6B92B676C40.jpeg
    796A4D06-1A0D-4B2C-A032-E6B92B676C40.jpeg
    174.2 KB · Views: 50

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
wiekszosc forum ma ta sama grafika i te same irytujace opcje ,jak wchodza do tematu musisz wpisac numer ostatniej strony lub zastosowac filtr zeby zobaczyc ostatni post lub nowy napisac ,troche uciazliwe ,
dobra,sie udalo ,musialem zredukowac wielkosc zdjecia i dodalo huraaa hahaha.wsumie dwie uprawy zostaly nieopublikowane,coz.polecam krzyze na runtz ,bardzo smaczne sa ,zazwyczajw kazdym krosie sa wyczowalne smaczki landrynkowe,wisniowe ,super.bardzo dobre tez jest slurricane od inhaus,nie wiem jak z orginalem od archive ale praca jaka wykonalo inhaus na tym sprzecie jest warta wyprubowania ,ponoc warto tez s1 wyprubowac zeby miec porownanie :)
terazniejszym ogrudku mam pugs breath ,mendo glue ,i jafa caked cookies.pugs breath fatalnie wolno rosnie ,i widac ze beda problemy,z 10 wysianych moze z 6 rosnie,nie jestem pewny,prawdopodonie zostawie na wegu zeby cos wydusic wiecej ,bo reszta pozakrywa je liscmi
 

Attachments

  • photo2078983.jpg
    photo2078983.jpg
    83.5 KB · Views: 33
  • photo2079000.jpg
    photo2079000.jpg
    155.4 KB · Views: 40
  • photo2079001.jpg
    photo2079001.jpg
    52 KB · Views: 36

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
musialem bezposrednio do posta powtornie dodac fotki ,niewyskakuje mi nowy album
na wegu trzymam wszystko pod ledem marshydro sp 250 ,kozak lampa na wegu smialo mozna miec okolo 2 x 1.2 na wysokosci 120-150 cm na flo nie prubowalem :) polecam,ostanio widzialem chyba zaprzestali produkowac te sp250 ,byly za tanie chyba bo teraz maja jakies sp3000 ktore sa juz drozsze o jakies 150 euro a tylko 50 wat wiecej :)
na flo puszczam gavita 1000 ,bardzo dobry sprzet ,napewno duzo lepszy w efektywnosci od hps ,grzeje prawie tak samo ,ale ma jedna wade ,trzeba go trzymac wysoko,mi sie wydaje ze tak okolo 100 cm to minimalnie ,choc dopiero zrobilem jedna pelna uprawe pod nia ,takze moge sie mylic,czy ledy sa na tym samym poziomi co hps ,cmh,gavita,nie wydaje mi sie,napewno sie tez grzeja ,driver bardzo,napewno niemozna tych nowych ledow zbytnio spuszczac nad rosliny ,redukuja jakies 20% zuzycie produ,sa dlugo zywotne i sa bardzo drogie.
no to lecimy:)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Click image for larger version  Name:	96E90D5C-878E-4E4F-AB2E-E64ECA4A6BF5.jpeg Views:	2 Size:	196.5 KB ID:	17971385
Click image for larger version  Name:	8CA36838-C336-41D2-97D9-F097B1530570.jpeg Views:	2 Size:	174.8 KB ID:	17971384
Siema. Rosliny sa gorowe do flo, dzisiaj , jutro przelaczam , kilka roslin zabieram dalej na weg, mlozdziesz cisnie jak widac :)
Trochu nieogarniam z tel. pozniej z edytuje.pzdro
 

Attachments

  • 96E90D5C-878E-4E4F-AB2E-E64ECA4A6BF5.jpeg
    96E90D5C-878E-4E4F-AB2E-E64ECA4A6BF5.jpeg
    196.5 KB · Views: 48
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema ,trochu dosisdos 22 z outdorka
TOMR3454.jpg

TOMR3464.jpg

TOMR3480.jpg

TOMR3484.jpg

TOMR3489.jpg
 

Attachments

  • photo2083325.jpg
    photo2083325.jpg
    145.2 KB · Views: 34
Top