What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasile

Well-known member
Veteran
trebuia sa intrebi din prima asta :))
am avut 3 tovarășii ei nu au mai intrat în a 10 a semestru 2
au intrat la bighidii ca au spart case
cred ca acum iti e destul de clar în ce cacaturi te pot aduce prafurile =))
Nu e asa la toate prafurile, eu am prieteni foarte buni care consuma altele in mod regulat in weekend iar in timpul saptamanii sunt perfecti functionali si cu functii importante care necesita abilitati cognitive, mefedrona e ceva special, ca un parazit care iti intra in creier si iti spune ce sa faci.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Nici nu ma indoiesc ca nu ati testat si un kit cu punga si cutie.
Astea nu se comanda. Te duci la magazin si iti cumperi. Din ce stiu prin NL, top ar fi McKenaii comparat cu ayahuasca urmat de Colombia. La primul cica dupa 2,5g daca nu ai experienta esti mancat si de al 2 lea urmeaza sa aud pareri.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Se mai zice ca ne tragem din maimute care au inceput sa evolueze in urmă cu cateva mii sau milioane de ani in urma unei ploi de meteoriti care au adus spori de ciuperci. Maimuta a inceput sa manance pe langa alte animale doar ca in cantitati mai mari :joint:
 

vasile

Well-known member
Veteran
Nici nu ma indoiesc ca nu ati testat si un kit cu punga si cutie.
Astea nu se comanda. Te duci la magazin si iti cumperi. Din ce stiu prin NL, top ar fi McKenaii comparat cu ayahuasca urmat de Colombia. La primul cica dupa 2,5g daca nu ai experienta esti mancat si de al 2 lea urmeaza sa aud pareri.

din punctul meu de vedere strainurile la ciup nu sunt la fel ca la iarba, la ciup e mai mult marketing.

cubensis e cubensis orice ar fi, intotdeauna efectele or sa fie aceleasi, nu e ca sativa vs indica

vazusem niste ratinguri pe anumite siteuri ca un anumit strain iti da halucinatii mai mult insa altu mai putin, ca altu te face sa sa nu ai panica si sa fii mai pozitiv etc.

cred ca psilocibinul este psilocibin, nu se schimba efectele in functie de strain, ci doar concentratia insa foarte putin

diferentele astea ti le da starea mentala in care te afli atunci, moodul, locul in care te afli etc ... nu cred ca tine de strain

cam toate cubensis au aceiasi concentratie insa una singura e de vreo 2 ori mai puternica, penis envy se numeste si este o corcitura de cubensis facuta de mana omului, cautati pe net sa vedeti ca arata fix ca un penis :biggrin:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Am o sămânță care a încolțit și din ea a ieșit doar cotiledoanele , lipsește cu desăvârșire vârful, de prins s-a prins , crește , pana mea, oare va supraviețui? Ați mai întâlnit așa ceva??
 

DcSantos

Active member
Am o sămânță care a încolțit și din ea a ieșit doar cotiledoanele , lipsește cu desăvârșire vârful, de prins s-a prins , crește , pana mea, oare va supraviețui? Ați mai întâlnit așa ceva??
Eu am patit avea doar un cotilden si forte putin din celalalt,probabil se rupsese in carapace sau se dezvoltase fosrte putin . A avut o crestere oarecum ciudata si anume la primul nod erau distantate ramurile gen una mai sus si una mai jos,asemanator cu nodurile clonelor. :joint:
 

DcSantos

Active member
Mai am un borcan de bruce banner. Uscat cam tare,nu simt nici un gust. Zgarie putin pe gat cand fumez acum,mai tusesc ,o flegma,una alta. Nu ma pot dezobisnui sa nu pun tutun in cui . Cine mai amesteca iarba cu tutun ?:joint:
 
Top