What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Ma asteptam sa vad reactii mai devreme legat de subiect. Am vrut eu sa-l deschid dar nu am vrut sa i-au speranta nimanui.
Asa arata si se mentine un stat condus de virgula.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
dupa legea noua orice nu e reglementat si are efecte psihotrope este interzis! deci nu tre sa mai vaneze noile variante sa le interzica, sunt interzise din start!
 

babygrower1

Well-known member
eu nu am fumat stropeli, doar hhc câteva sapt dar nu am avut niciun tip de sevraj, la mefedrona e alta treaba trăgeam tot din plic și după 2 ore îmi venea sa sparg tot sa fac rost de bani :)) bine ca am dat de thc :greenstars:
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Direct din plic cum vedem in filme?
Nu stiu care este diferenta dintre stropeli si hhc ca ambele sunt chimicale si se adauga pe produsul finit, nu?

Am mai auzit povesti legate de ciuperci care au bagat botul direct in punga!

Cand vine vorba de spart si de bani, te gandeai si la tine?
Nu stiu cum este ca nu am incercat.
 

vasile

Well-known member
Veteran
Cum e asta cu ciuperci care au bagat botu direct in punga ? Adica oameni care au bagat ciuperci si dupa au ajuns sa trage prenandez? Daca ar fi asa, la cate ciuperci am bagat, trebuia eu in sine sa ma transform in ciupearca. Chiar mi-a venit pofta de niste psilocibine.
 

babygrower1

Well-known member
nu direct din plic ca n ai cum ca mereu primeam cristale nesfarmate punem un leu pe telefon puneam cristalu pe el sfarmam cu cardu si il trageam pe nara 🤣🤣

ma gandeam cum sa fac rost de bani
dar dacă trebuia banii pt ceva mai important decât mefe nu ii spargeam pe drog aveam un oarecare control chiar dacă crăpam de nervi
toata perioada asta a durat cam o luna
jumate in a 10 a 🤣😂
 

vasile

Well-known member
Veteran
nu direct din plic ca n ai cum ca mereu primeam cristale nesfarmate punem un leu pe telefon puneam cristalu pe el sfarmam cu cardu si il trageam pe nara 🤣🤣

ma gandeam cum sa fac rost de bani
dar dacă trebuia banii pt ceva mai important decât mefe nu ii spargeam pe drog aveam un oarecare control chiar dacă crăpam de nervi
toata perioada asta a durat cam o luna
jumate in a 10 a 🤣😂

Tu esti eu acu 10 + ani, ca la fel am facut si eu cand a fost primul wave de legale, am bagat pure pana mi-am rupt maselele cateva saptamani si dupa nu m-am mai atins, mi se inclesta maxilaru pana nu mai puteam sa vorbesc. Acu mi-as lua panica instant de la asa ceva, nu ma mai ating de nici un praf sau boabe. Doar iarba si poate niste ciuperci din cand in cand!
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Ciuperci care au bagat botu in punga :))

Ma refeream daca te-ai fi vandut pentru bani ca sa-ti cumperi mai departe. Sa-mi fac o idee cam in ce stare poate sa te duca.

Stiu ca erau la moda de prin '08 '09 (prin alte tari mult mai devreme) si ca se frecau precum iepurii!

Nu mai baga prostii ca sunt numai drogati pe aici si le deschizi apetitul
 

vasile

Well-known member
Veteran
am fost nu mai sunt 🤣🤣 ca tot venii vorba de ciuperci a crescut careva de aici cu kituri?

E nasol cu comenzile de kituri de pe net, eu am dat acu 4 ani comanda de pe un site olandez (pe nume, adresa false + telefon de unica folosinta) si era sa o belesc, a fost retinut prin depozit cateva zile fara motiv, pana la urma mi la trimis. Cand trebuia sa ma vad cu curieru am dat niste ture prin zona si am vazut o masina cu numar de MAI, nu l-am mai luat, coincidenta sau nu asta am simtit ca e cel mai bine in momentu ala, nu merita riscul.

Altfel sta treaba cu spori, una e sa primesti o cutie mare de 2kg plina de micelium (care e ilegal, contine psilocibina din cate stiu), alta e sa primesti o folie cat o unghie cu niste spori din care faci tu propia cultura. Nu e asa greu insa trebuie un mediu foarte steril pana cand ajunge miceliumu sa se dezvolte ca lumea in box, pana si cea mai mica picatura de praf iti poate fute cultura la inceput, dupa ce se dezvolta devine mai rezistent dar tot tre sa ai mare grija la sterilitate cand umbli la ele!
 

babygrower1

Well-known member
trebuia sa intrebi din prima asta :))
am avut 3 tovarășii ei nu au mai intrat în a 10 a semestru 2
au intrat la bighidii ca au spart case
cred ca acum iti e destul de clar în ce cacaturi te pot aduce prafurile =))
 
Top