What's new

NAWOZY/PODLOZA/SRODKI OCHRONNE

Bedouin

Active member
Veteran
Używał ktoś hydrożel? Mam zamiar sadzić automaty w donicach. Jak go używaliscie? Sorry za takie banalne pytania. Pozdro
 
A

ares420

Planton K (dla kwitnących) zawiera fosfor i potas
Pnanton S (dla surfinii) zawiera azot, fosfor i potas

Taka różnica, że planton S nadaje się na weg i początkowe stadium flow a planton K na całe
 

Drzewo

Member
stosował ktoś z was samo MEDI ONE firmy green planet? Nawóz podobno na cały okres życia rośliny ale chciałbym jednak zaczerpnąć opinii :)
 

lob19

Member
Veteran
Od pewnego czasu stosuję dość ciekawy nawóz ASTVIT
http://www.astvit.com.pl/

Jest to organiczny środek występujący zarazem w proszku jak i w płynnym koncentracie.
Co ciekawe nie jest to tylko nawóz ale także preparat ochronny. Można go dodawać w formie proszku do gleby, można proszek mieszać z wodą i podlewać a można także stosować oprysk w celu nawożenia dolistnego i ochrony biologicznej.

Póki co stosuję Astvit równolegle z GHE Flora Series oraz GHE Bio Booster'ami (wszystkie 3: roots, bloom i protect) ale wydaje mi się, że nawóz ten może z powodzeniem zastąpić całą tę paletę GHE.

Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym środkiem?
 

Uo-Kai

New member
lob19, jak tam twoja przygoda z Astvit'em? Po przeczytaniu twojego posta zainteresowalem sie troche tym środkiem i ciekawi mnie jak Ci sie sprawuje? Czy faktycznie jest taki dobry jak go zachwalaja? Producent przedstawia go jako nawóz-mikoryza-preparat ochronny-ukorzeniacz w jednym
 

Giet

Member
możnaby podsypać ziemie na miejscówce jakimś granuratem do róż? takie pół graści z azotem chyba by nie zaszkodziło jak się tam nie bywa?
 

Giet

Member
Co myślicie o czymś takim?
http://www.nirvanashop.com/pl/marijuana-growth-solutions/851-propagator-pro.html
propagator-pro.jpg


myślicie że takie coś byłoby dobre na siewki na out i jakieś mikro lrki dodatkowo, wyglonda jakby można było tam dozucić jakomś prymitywną hydroponike?
To jakaś nirvana ze stanów ale myśle że opłaca się od nich kupować, jak dalej mają dobre nasiona teraz f1 dalej po 20$ praktycznie jedyny out jaki udał mi sie w mieście po pestkach od nich
ale czy ten sklep wysyła ze stanów albo jakiegoś pewnego kraju i jest pewny?
 
P

piterr

dzieki Iron, nie wiem jak to przeoczylem ..... kupilem sobie ten astvit, bede podawal go dolistnie, zobaczymy jak to wyjdzie.
Pozdro
PS 300 post!!
 
P

piterr

sory za dwa posty pod soba no ale inaczej nikt nei zauwazy jak edytuje.
wczoraj podalem kwiatkom astvit dolistnie 2 nakretki na 750ml spryskiwacz jak przejechalem nim wszystkie rosliny (ponad 20) spryskalem calosc miedzianem (mialem tylko resztke, gdzies poltorej lyzeczki na pol litra)
i moje pytanie jest takie:
1. astvit z tego co wiem ma 3-9-2 n-p-k czy mozna dolistnie stosowac tez np planton k ?
2. czy jezeli mozna planton k stosowac dolistnie to rozumiem ze moglbym oba wymieszac i pryskac razem?
3. czy do mieszanki moge tez dodac miedzian? czy lepiej tych dwoch nie mieszac. i czy lepiej(bezpieczniej) pryskac 1 nawozem i po kilku dniach miedzianem czy mozna w krotkich odstepach(tzn odrazu)
pozdrowki!
 

DrSmoke

Member
Veteran
Siema. Dzisiaj z rana dojrzałem na swojej PowerSkunk dziwną białą
pajęczynkę. Obawiam się, że może to być choroba grzybowa, choć
jakoś dziwnym trafem nie dotknęła jeszcze topów tylko zajmuje
powierzchnię pomiędzy topkami. Wiem, że może to zdjęcie nie oddaje
tego czego chcę się dowiedzieć, ale mam nadzieję, że zaraz któryś z
kolegów rozszyfruje te symptomy i podpowie co na to poradzić. Ja z
własnego doświadczenie postanowiłem zrobić wywar z pokrzyw, zaraz jadę
kilka poszukać o ile jeszcze nie zakwitły.. Chodzi o szybkość wyleczenia
i jak najkrótszy okres karencji bo harvest miał być na przestrzeni tygodnia.
Mam pod ręką amistar, ale takiej chemii wolałbym uniknąć o ile to możliwe..
Pozdro

picture.php
 

Somelier

Active member
Witam. Kupiłem dla kwiatkow taki nawozik na kwitnienie wydaje mi sie ze jest ok bo nie ma azotu tylko PK 8 ;18

picture.php


Bedzie spoko na kwitnienie czy lepszy byłby z wieksza ilościa Fosforu ??
 

Inkwizytorka

New member
Ponownie postanowiłam was troche pomęczyć gdyż zamiezam zmienić naawozy Powodem jest moje lenistwo :) miałam zamiar pobawić sie w hydro wiec zakupiłam serię GHE Flora blum, gro i micro do tego również bio boster bloom GHE. Nawozów już się kończą co prawda nie stosuje ich juz tyle co kiedyś czego powodem jest teraz plagron batmix ale trzeba coś kupić . tu dylemat bo zastanawiam się nad kupnem Medi One ale nie wiem czy Masive tego samego producenta stosuje się razem z Medi One jako boster czy jest to produkt, który można stosować samodzielnie na kwitnienie ?
 

Inkwizytorka

New member
Ponieważ nie uzyskałam odpowiedzi postanowiłam napisać do dystrybutora i uzyskałam info że Massive to dodatek do Medi one, który stosuje się niezbyt często dokładnie co 4 podlewania - gdyby ktoś chciał wiedzieć :) Jeśli ktoś stosował prosiła bym o opinję
 

Latest posts

Latest posts

Top