What's new

Co bierzecie na Outdoor 2009?

Rolnik

Member
Biorę na pewno Easy sative
-Maroc za moc głównie
-PP bo purpurowa muszę mieć ten kolorek
-Holland Hope- ma zajefajnie zbite topki i jest mocna ale może czasmi do końca nie dojść
-myślę jeszcze nad czymś z genami skunka

Z automatów White Russian, DR, AK47, LS.

Myślę że tak po 5-10 pestek każdej odmiany,

Do tego dojdzie duża ilość pestek z poprzedniego outa a także inne pestki z OP lub od ziomków dzielących się swoimi crossami.

Jeszcze może coś dojść ciekawego żeby trochę urozmaicić czymś oryginalnym out 09. Ale poczekamy zobaczymy.
 
T

thcfanatic

Early Dog x Early Skunk
ruderalis skunk
napewno cos femi z autoflo zeby w wakacje miec sie zrelaksowac po pracy
shaman
maroc femi
skunk
mix by synnek
z czego oprocz wszytskich femi i Early Dog x Early Skunk
to bedzie 100% guirella

pozrto!!
 
M

Mr.TopTop

Nirvana: Hawaii x Skunk#1 może nie dojść, długo kwitnie, zaryzykować można, moc zajebista - jedna z moich ulubionych, opis @@@ POLISH STRAIN GUIDE @@@ strona 7, pozdro :))
 
Last edited:

SLN

Member
Hmm... rozumiem...
no to na początek chyba wybiorę coś łatwiejszego niż Hawaii...
A jak sprawa wygląda ze Swiss Miss???
 

Outowiec

Member
kontemplując o planach na out zobaczcie ceny nasion z FS na cfrpl jak ceny poszybowały w góre za 4 femini z out trzeba zapłacić 94 zł moim zdaniem to się już nie opłaca i wole już nirvane więc po zmianie decyzji biore Durban Poison i Holland Hope oba dwa z nirvany of kors za 64 zł 1 paczka.
 
D

darek648

ja biore
Hash Passion
Ata Tundra
maroc
c'99
Hawaii x Skunk #1
Full Moon
Pakalolo

+ może jakieś gratisy bo z op sie nie opłaca brać moim skromnym zdaniem pozdro
 

KillaCam36

Member
Outowiec powiem tak 94 za ES sie nie opłaca ale poczekajcie euro spadnie ceny spadną ale za Maroca każdą cene dam peace
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Moim zdaniem nie spadną, a i po takich cenach ludzie beda je kupowali i potem coniektorzy zostana bez femi na 09'.
:wave:
 

Outowiec

Member
przepraszam że tu offuje ale gość z cfrpl mówił że ceny podyktował producent, a wg. kursu walutowego aktualnie liczy jeszcze jako 4 zł ... ja już odstąpiłem od feminizowanych z FS teraz tylko nirvana odmiany to Durban poison i Holland Hope. Maroc ma być w kwietniu a którego nie wiadomo, 1 kwietnia to ja zawsze wysadzam swoje nasienie na chusteczki.
 
Last edited:

Giet

Member
nie wiem jeszcze do końca co ostatecznie wybiore, narazie nie mam pracy i nie wiem jak z nią będzie biorąc pod uwage sytuacje gospodarczą ale najchętniej bym wzioł: es, c99, mexican sative, lr i jakiegoś skunka bo ładnie dochodził ale moze nie jedynka tylko wziołbym sensi skunka ktoś wie czy by doszedł jak pierwowzór?
Zalezy jak będzie z kasą moze wybiore tylko jedną z nich a moze jeszcze coś więcej wymyśle, najchętniej to bym f2 tylko wysadził i dokupil c99 ale wszystkie straciłem tego outu który zakonczyl sie porazka;( pozyjemy zobaczymy
Miał ktoś npp?sativkowo kopie?
 
O

OrganicShowmen

Przypomnialo mi sie jeszcze o takiej odmiance jak: Hawaii x Maui Wowie z nirvany, to chyba tez wezme. zaraz sobie podsumuje ile to bedzie kosztowalo. opis ma super i ponoc z tego co mowil cheech rosna takie kolosy ze po kilo mozna zebrac z jednego a rosliny scina sie siekiera na koniec. Gdyby tak 50% sie sprawdzilo to bylbym szczesliwy.

pozdro :wave:
 

Hera

Member
Tak samo zamiezam sie pozadnie przygotowac na outa i to ogromnego ;D
Po cenach, mozliwosciach i w miare dobrych warunkach cena/jakosc wybieram nirvane:
Early Misty ze wzgledu na moc
Hollands Hope nie wiem chce sprawdzic
HawaiiXskunk#1 ze wzgledu na moc i sativke
Early Bud moc

Jak myslicie dojda ? HawaiiXskunk jak wyzej czytalem nie musi ... ale moze mu pomoge zoabcze jeszcze

Jeszcze bede chcial dorzucic cos z rodziny karlowatych ;p jeszcze nie wiem co ale z 2 dyszki napewno regularow

Do tego chce dorzucic Rudelis Skunka od thc-thc 12 sztuk ;p

Noi jak sie znajdzie troche sosu to dorzuce cos FS lub DP feminised po 5tce lub 4ce ;p

OS chyba sobie odpuszcze ;p nie wiem

Co Sadzicie ?>
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Master Kush clones - my selection
Anesthesia clones - my selection
Sensi Skunk clones
True Bluberry clones
Super Silver Haze clones
Shiva Skunk clones
NL x Kill Bill clones
SMBog clones
Heavy Duty Fruity clones
White Widow x Big Bud seeds
Master Kush ( M ) x True Blueberry (F ) - my cros seeds
Master Kush ( M ) x Sensi Skunk (F ) - my cros seeds
Anesthesia ( M ) x True Blueberry (F ) - my cros seeds
Anesthesia (F ) x Master Kush ( M ) - my cros seeds

in my and friends guerilla grow on 3 places.......... :muahaha:
 
Last edited:
M

mirek_mm

Na tegoroczny Out 09 planuje:

Rudelis Skunka - 26 sztuk regural

Passion#1 - 10 sztuk regural

Durban Poison -10 sztuk regural

i jak kasy będzie więcej to jeszcze :

Maroc

Purple Power

Hollands Hope
 

meszkov

New member
witam co mi doradzicie na outa w tym roku ? chciałbym 2 rodzaje po 5 femi myślałem nad jakimś żywicznym powalaczem i czymś owocowym lub z bardzo "wesołym" highem co polecicie ?
 

57fun

Member
a u mnie wylecą zeszłoroczne pestki które zostały juz sprawdzone w polskim klimaciku:)
7heven i PurplePowerPlant
Testy, ciekawe czy coś po ojcu LR-u poszło:
RockBud(F) x LR (M)
RockBud(F) x [OasisxLR](M)
RockBud(F) x 7heven(M) czyba f2
Bubbelicious
Bubblelicious(F) x LR(M)
7heven(F) x LR(M)
7heven f2(F) x [7heven x LR](M) moze af bedzie
[Oasis x LR]
[Oasis x LR] x Shaman jeszcze 2 pestki mi zostały ziomuś :)
White Rhino, ale tutaj to sie zastanawiam czy warto out, moze sotawie na in bo tutaj to 100% bedzie gyt :)
i mam jeszcze 10 nasionek herma z parapetu które zostaną sprawdzone czy wyszły fem nasiona.
Już szukam miejscówek na kfiatki :)
Ps. Poszukuje kilku nasionek od byłego administratowra tego forum, jakby sie znalazło jakieś dobre serduszko do wymiany na wyżej wymienione okazy oprócz PPP <mam tylko 1> byłbym wdzięczny.
 

Blancik

Member
Moje tegoroczne plany tycza sie outdoora z odmianami: Shaman (fem.), Durban Poison (fem.), New Purple Power (reg.), Early Misty (reg.), Easy Sativa (fem.), Maroc (fem.). Moze jeszcze cos dobiore sobie.
 
Top