What's new

Co bierzecie na Outdoor 2009?

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Jak co roku przygoda zwana outdoor zbliża się wielkimi krokami.:woohoo:
Więc piszcie jakie strainy zagoszczą w waszych ogrodach w roku 09.
U mnie sprawa wyglada tak:
Femi
Maroc (FMS)
Purple Power (FMS)
Easy Sativa (FMS)
Cinnamon (FMS) nad tym jeszcze gruuuubo sie zastanawiam
Nl x Maroc (FMS)

Regular
Early Dog x Early Skunk
Oasis x Low Ryder
Oasis x Low Ryder X Shaman
Purple Peace
Maroc x Early
Danish Landrace
Danish Afgan Landrace

I jak znajde troche miejsca to przedluzone przezemnie
Maroc x [Maroc x Early]
Oasis x Low Ryder
Bam x erd/purt
Rudealis Skunk

:laughing:
To narazie wsio jak cos doleci albo sobie przypomne to zapodam.

:abduct:
Pzdr.
 
B

bronek

tophaze x erdpurt green
erdbeer
afg x erdpurt
passion#1
passion#1xPurple Power
AK47xDieselRyder
Easy Sativa
LR [fx]
byc moze lemon skunk
 
Last edited:
A

ares420

Femi:
C99 (FMS)
Maroc (FMS)
Easy Sativa (FMS)
AK47 automatic (JD) - żeby coś na wakacje było

Regular:
Early Dog x Early Skunk
Hot Mix
Chemdog DD
passion#1 f2

I możliwe, że sie załapie na nasiona z otwartej pestki.

Narazie to tyle.
Pozdro
 
O

OrganicShowmen

Out 2479 :D bedzie to:


Plus jeszcze fem. Passion#1 z DP, crossy HC, Marok FMS, ES FMS.
Wedlug mnie wystarczajaco chyba :chin:
:rasta::yes:

:joint: pozdro
 
Widzę każdy już mysli co i jak ,tymczasem ja muszę najpierw skończyć in-a ,a później na pewno też coś wybiore. Zostało jeszcze 3 msc :) Chętnie posłucham Waszych rad co sadzić pod naszym słoneczkiem.
 

lol0#1

New member
jako, że to będzie moj pierwszy Out i w ogole "pierwszy raz", mam zamiar wrzucic jakieś pewne pestki, które dojdą. Pewnie znajdą się:
Easy Sativa i PP z femaleseeds
LR#2
+ pewnie coś z Green House Co.
i coś co wychacze w waszych postach :friends:
nie rozpędzam się póki co, bo jak wiadomo wiosna i wakacje przynoszą różne niespodziewanki ; - )
 

KillaCam36

Member
Ja juz mam :
-40 Diesel Ryder F2
-80 Maroc x GF X Diesel Ryder własny cross
-3 Passion#1 regular DP
-5 Diesel Ryder regular JD
-Indica Mix fem od GH

Kupie jeszcze 4 Maroc i jakąś purpurke najchetniej PP od FS ale nie wiem czy bedzie wogóle do osiagniecia bo na stronce FS nie ma zadnej wzmianki kiedy bedzie dostepna
Kochani ogrodnicy doradzcie mi jakąs inna purpurke dostepna w femi która dochodzi pod naszym słoneczkiem
 

Outowiec

Member
witojcie !
z mojej strony:
Maroc fem.
Easy Sativa fem.
Durban Poison Nirvana reg
możliwe że jeszcze grapefriut fem bo Hodowcy85 doszedł więc możliwe ze się skusze.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witajcie
widze zebraliscie sobie na polko niezly asortyment hehehe - powodzenia
Finger hehe co ja biore na sezon 09-out ??? awiec tak
- lodoweczke z piwami
- lezak
- olejek z filtrem ( zeby rowno opalalo)
- gazetke
- i czilaut....hehe
tak sie to zapowiada na ten rok , zeszly sezon odczulem na zdrowiu , a i krzakow kilka tez mi zajebano ( fajne miejsce spalone) , awiec zadnych wielkich wysadow na obczyznie w 09 jak juz to 2 panny i tyle -tak by czuc sie lepiej ....

pozdro i powodzenia
 
Last edited:
C

ChaosX

ja ostatnio mialem z op taka niespodzianke, ze 2 na 3 planty w ogole nie kopaly ;)

peski masówka, bez szału.
nie wiem jak w tym roku.
 

Somelier

Active member
Hehe pewnie przypał jest ta niespodzianką.....
Ja sie zastanawiam nad hawai x skunk od nirvany i easy sativa od fs bo kaski nie mam i muszę wybrać jedno albo drugie i właśnie sie chciałem zapytać czy ten hawai x skunk jest dosyć wczesny żeby nie było problemu z nim i jaki high?? Chce sie coś więcej dowiedzieć o tym. Jak ktoś miał to niech sie wypowie... z góry dzieki
Pozdro
 
Last edited:

SLN

Member
Ha!
Ano właśnie - także zamierzam się skusić na Nirvana: Hawaii x Skunk#1 oraz Swiss Miss. Zatem pytanie do hodowców doświadczonych w out, czy wyciągnie ładnie?
A jeśli są problemy np. z przymrozkami pod koniec sezonu - to jak im ewentualnie zaradzić, aby możliwie jak najdłużej utrzymać rośliny do dojrzewania - co by plony były maksymalne?
Pozdrawiam wszystkich Plantatorów :)!
 
D

darek648

Hehe pewnie przypał jest ta niespodzianką.....
Ja sie zastanawiam nad hawai x skunk od nirvany i easy sativa od fs bo kaski nie mam i muszę wybrać jedno albo drugie i właśnie sie chciałem zapytać czy ten hawai x skunk jest dosyć wczesny żeby nie było problemu z nim i jaki high?? Chce sie coś więcej dowiedzieć o tym. Jak ktoś miał to niech sie wypowie... z góry dzieki
Pozdro

podpisuje sie pod tym tez chce wziąść hawaiixskunk ale czy na 100%da rede w PL
 

SLN

Member
Hmm... z tego co słyszałem Hawaii x Skunk#1 dochodzi. Zbiory nie są ponoć powalające ale faza typowo Sativa.
Jednak piszę tutaj właśnie po to aby dowiedzieć się popartych praktyką informacji... bo wiadomo jak to jest w przypadku stwierdzeń "podobno" i "z tego co słyszałem"... ;-).
Można wydać pieniądze na parę paczuszek pestek, ale dobrze by było żeby zarówno praca jak i inwestycja się opłaciła :).
Zatem - czekam na poparte doświadczeniem rady!
Dla mnie w grę wchodzą TYLKO SATIVY ;-).
 

orangefreak

Member
Jak bierzesz Hawaii x Skunk z Nirvany to licz sie z tym że może nie dojsc, lub wogole nie zacząć kwitnąć. Spotkałem sie z takim przypadkiem gdzies na forum ze wogóle nie zakwitła. Mi osobiscie doszła, nie było tego duzo bo spot zarośniety, ale mocarna to Ona była, nie powiem :)
 
Top