What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziben

Active member
Veteran
Elo ZZ!

Wiem o czym mówisz... człowiek nie wie co ma ze sobą zrobić w tych czasach... Ja niestety siedzę zamknięty w bloku i jedyną opcją pobycia na świeżym powietrzu jest... balkon :laughing:

Z uwagi na to postanowiłem w końcu coś zadziałać i kupiłem sobie skromne boxiwo na 150W.

Piszesz, że te śliczne pałeczki to jakaś krzyżówka chemdoga, tak?

Ja kilka dni temu otworzyłem pakę z sionkami i takim sposobem mam 4 małe sadzonki Munster Cheesa ;) Ale ciśnienie jest już duże i zastanawiam się nad tym żeby wcisnąć do kąta chociaż jedną roślinę autoflo ;) tylko problem w tym, że "pozbyłem" się wszystkich AF w sezonie outdoorowym 2018.

pozdro Bracie!
dużo zdrowia!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich :D

Ciesze sie ze jestescie , tutaj uklon w strone Was wszystkich a szczegulne podziekowania sle Grubemu , widac ze spokojnie sobie robisz swoje a po kwiatach widac milosc ktora za tym wszystkim stoi . Troszke mnie bylo duzo sie zmienilo a szczegulnie w PL nie bede sie rozpisywal bo dla was to nie nowosc ze recepty sa u doktora hehe a lek w aptekach ktore maja licencje na psychole tam realizujesz recepte wracasz na fotel i palisz lecznicze ziolo w Polsce , a na swiat tez nie stoi z boku ...

klawiature ustawie na PL soon :D



IMG_6141.JPG

Matka GG#4 latka leca a ja ja kocham mocniej niz cheese hehe


poZZdro

p.s. pisac jak ktos siedzi na wyspach
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga :D

troszke zieleni , slabo w tym roku z ta wiosna , szaro i pada caly czas , z nadzieja ze lato bedzie suche i dluuugie , czego wszystkim nam zycze :D
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam :D

Paczka doszla to mysle ze sie pochwale wrazeniami z otwarcia pudelka , kazdego z fiatem 126p uspokoje , mowiac ze smialo miesci sie do srodka ;)

IMG_6230.JPG


IMG_6231.JPG

wszystko jest profesionalnie wykonane i zapakowane , wszystko w pudelku plus sa gratisy , koszulka w rozmiarze L :( ja KCE moje XXL nadruk taki na 30 lat a sam material przetrwa nie jedna wojne heheh .Lapme zawieszac mozna samemu bez problemu mi to weszlo do120 x 120 , ale kupie 150 x150 po 2 uprawach w 120 x120 by miec rozpoznanie , jestem zadowolony na ta chwile wszystko jest solidne i zrobione powaznie , maja teraz upust 14% na kazy zakup to mnie sklonilo do Mars , jedynym dla mnie minusem jest to ze lampy nie da sie wyniesc na strych , panele nie sa wyciagane i lampa jest w calosci , a mam potrzebe przeciagnac lampe przez maly otwor Helion i pare inny firm oferuja dobre doczepiane panele ...

IMG_6232.JPG

IMG_6233.JPG

IMG_6234.JPG

Ciekawy jestem tych choinkowych lampeczek hehehe

ZZ
 

Mars Hydro Led

Grow on Earth Grow with Mars
Vendor
Witam :D

Paczka doszla to mysle ze sie pochwale wrazeniami z otwarcia pudelka , kazdego z fiatem 126p uspokoje , mowiac ze smialo miesci sie do srodka ;)

View attachment 18878376


View attachment 18878377

wszystko jest profesionalnie wykonane i zapakowane , wszystko w pudelku plus sa gratisy , koszulka w rozmiarze L :( ja KCE moje XXL nadruk taki na 30 lat a sam material przetrwa nie jedna wojne heheh .Lapme zawieszac mozna samemu bez problemu mi to weszlo do120 x 120 , ale kupie 150 x150 po 2 uprawach w 120 x120 by miec rozpoznanie , jestem zadowolony na ta chwile wszystko jest solidne i zrobione powaznie , maja teraz upust 14% na kazy zakup to mnie sklonilo do Mars , jedynym dla mnie minusem jest to ze lampy nie da sie wyniesc na strych , panele nie sa wyciagane i lampa jest w calosci , a mam potrzebe przeciagnac lampe przez maly otwor Helion i pare inny firm oferuja dobre doczepiane panele ...

View attachment 18878379

View attachment 18878380

View attachment 18878381

Ciekawy jestem tych choinkowych lampeczek hehehe

ZZ
Thank you for giving our lights a home😉 . It will do what it can. 🤗
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga :D

Thank you for giving our lights a home😉 . It will do what it can. 🤗

You doing a great job bro. 🤗I ordered new lights for my home

IMG_6823.JPG

Wlasnie rozstawilem 150 x150 z green Qube i wstawilem rosliny po 2 dnich we workach , bo trzeba bylo przewozic wiekszosc
IMG_6806.JPG IMG_6807.JPG IMG_6811.JPG

swoje wycierpialy , ale z czasem wracaja do siebie ...

IMG_6812.JPG IMG_6813.JPG IMG_6816.JPG

nowe pokolenia zielonej armi juz sie kielkuje , in , out , af

IMG_6818.JPG

Czas tak zasuwa ze doba to powinna miec 32 godziny ,byl czas siania i wybierania , klonowania i zapylania , czas zrywania i luskania wybila godzina w ktorej nalezy pakowac nasionka . Zwyczajem jest ze zawsze rozdawalem pestki , zatem zrobmy z tego juz tradycje :D

IMG_6844.JPG

poZZdro

p.s. nosi mnie , jak bialoruskiego celnika turysta bez lapowki na widok tych plastikowych opakowan , w zastepstwie sa osiagalne te papierowe koperty , ale czy transport przetrwaja ...
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Mi te worki przypominaja jak landlord mial sie u mnie na kontrole zjawiac hahaha, wpierw do auta a potem z auta ;-)

Co to za groch tam naskubales? ZZ Beans, ladne logo :) Old schoolowe.

Jak nie lubisz plastikow to polecam proboweczki szklane - cos takiego:

 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Mi te worki przypominaja jak landlord mial sie u mnie na kontrole zjawiac hahaha, wpierw do auta a potem z auta ;-)

Co to za groch tam naskubales? ZZ Beans, ladne logo :) Old schoolowe.

Jak nie lubisz plastikow to polecam proboweczki szklane - cos takiego:


Worki 240 litrow nosic do vana z enterprise wyjazd mie z tym na nowe lokum w ktorym czekal juz nowy namiot , kojarzy sie mi podobna akcja w centrum Londynu jak przekazywalo sie roslinki w walizce na kolkach hehe tutaj mamy rosliny po 1,6m , potrzebuje duzo miejsca teraz :)

hehehe ZZ na ziarnku grochu , z odmian co ladnie dochodzily u mnie wypadlo pare pestek pod slonce .Jak tylko ktos cos chce to prosze dres i wysylam , pod niebo albo do szafy , jest tez cos w krosach z AF , ale tego nigdy nie sialem i w to lato 1 raz poleci na out . Dziekuje za mile slowo , w czasach gdzie wiecej ludzi zawistnych niz pozytywnych to bardzo budujace :D logo ulegnie modernizacji , ale to juz po slubie ,bo po 8 latach bycia razem planujemy slub , w taki oto sposob 29latka stanie sie babcia :D
Plastikowe tubki zostana juz ,a papierowe koperty stosowac bede na chwile obecna , ladne te szklane fioleczki , na wysylke malo praktyczne , ale dziekuje za idea :D

IMG_6866.JPG IMG_6865.JPG IMG_6873.JPG

poZZdro
 
Status
Not open for further replies.
Top