What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

kips0n

Member
kolego drogi pierwsza fota w #1191
może masz rację, że już nadwrażliwy jestem po moich ostatnich przebojach, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło :)
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
GG#4 x Las Vegas Purple Kush?
z8gdpn0zajx2mwociyia.jpg


Mozna gdzies kupic te crossy z gg lub stardawg illuminati?
Bardzo mi podeszly
:smoker:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
kips0n - moze sie wydawac ze jest w poczatkowej fazie przenawo¿enia Azotem , dobre oko masz , ale nic jej nie jest , juz mowie jak wyglada jej sutuacja stoi blisko sciany i jej liscie sie zawijaja o nia , do tego zaczela na tym zdjeciu swoj wielki bloom i li¶cie na dole szybko po¿ó³k³y dla mnie to byl znak by wszystkiego duzo dodac , podkresle ze sadzac z nasiona nie moge sobie pozwolic na wielki zbiornik na wode z tym samy pokarmem na cala uprawe , nawozy mieszam w 2,5l butelkach indywidualnie do potrzeb danej rosliny . to tez dostala wielkiego kopa i mocno sie zazielenila na gorze , ale daje ci slowo milosnika obrazkow z gumy do zucia Donald Duck ze bardzo szybko pochlonie wszystko .

NiceGirl - hehe tak tak jak Ty to laska wyczytalas , wo gule ktos mnie jeszcze czyta ? pylek jest z Las Vegas Purple Kush i to nie sa ¿arty udalo sie nam go odwróciæ pierwsze S1 wlasnie rosna , ale to nie szkodzi porobic inne krosy take wlasnie jak GG#4 x LVPK albo Uk cheese x LVPK ...

Mowa o GG#4 x chemdogDDf2 i Illuminati x chemdogDDf2 i tych wszystkich krosach co powstaly przez ostatnie chyba 2-3 lata z chemdogiemDDf2 ? Nazbiera³o sietych krosow na tyle ze warto zrobic jakas liste i to spisac bo nie wszystko bylo w sklepach , jak juz jestesmy na temacie sklepow oraz kupowania nasion przez ludzi zarejstrowanych na IC to powiem ci laska temat rzeka , ale w skrocie powiem tak jesli jestes tutaj z nami to masz latwy dostep do wielu osob , hobbystow , breederow ... tutaj pisze jasno pelen swiadomosci tego co pisze - zawsze mo¿esz napisac na PW - HELLO :D AsiaSrasia az sie rwie do pracy tak ze nie ma problemu wysypiemy jej tam gratisy dla was takie jakie chcecie . Illuminati x chemdog DDf2 tak jak wiele innych krosow nie trafi nigdy do sklepow to jest raczej marka rozpoznawalna tylko tutaj na IC to nadal jest wszystko GGS . Czytajac take posty serce sie mie raduje ze ktos moja chmurê w p³ucu czuje , za co dziekuje :D jak mowiel wczesniej , jeste¶my w stanie zaspokoic Was gratisami tutaj ale jesli sprawa takowych krosow bedzie sie przeplatac i zaczna ludzie pytac o nie na innych forach to moze byc tak ze NIGDY NIE MOW NIGDY , ale sa krosy do ktorych juz nie powrócimy one tez nie byly w sklepach a rosly z nich piekne monstra moja ulubiona to byla Black Pearl , wszystko powstalo w tamtych czasach z zapylenia pylkiem Snack Jack co poniekad znany jako Sour Jack , to byly tez torpedy i pozniej krosy z Ak 47 to wszystko przepadlo i juz musztarda po obiedzie a tez roslo przepiêknie , pamietam tam cos z AK 47 pachnialo i smakowalo agrestem tak bardzo ze czeka³o sie az chrupnie pod zêbami . Przepadlo9 tak ze ma po 2 kulki z tego wszystkiego co pisa³em , presja , mi nie pozwala tego wysiac heheh

tak ze pisac panowie i panie i pokazywaæ ( tylko to co maja panie ;)

ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
... mialo nic nie byc w piwnicy takie obiecanki to juz sam nie wierze hehe

X-Dog feminiZZed
picture.php


picture.php


to robactwo jedynie nie pozwala mi trzymaæ clonow pod tym samym dachem ...

skunk lvl 111 x chemdog DDf2
picture.php


picture.php


poZZdro
 

kips0n

Member
ok wszystko wyjaśnione :)
mnie zaskakują trochę moje postaram sięwrzucić zdjęcie i pokaże jak to wygląda,
kwitą już na dobre azotu nie podaję wcale a i tak mi te szpony się robią
teraz dałem ciupkę Sugar Royal a tam jest sam azot prawie jednak z ilością Green Sensation i PK13/14 wypada blado ta kropelka :)
Ja z kolei mieszam wszystko w 1,5L butelce

tutaj to widać na moich ale też nie na wszystkich liściach, przepraszam za zdjęcie nie wiem dlaczego ICM mi je obraca tak dziwnie, chętnie się dowiem dlaczego, wcześniej nie miałem takich problemów

picture.php
 
Last edited:

Kolekcjoner

Active member
krosy to: GG#4Chemdog dof2, Blue meame x chemdog dof2, sweaty betty, munster cheese czyli z każdego po jednym :biggrin: a no i w podszycie występuje kaktus :bandit:
Duzo duuuzo dobrej karmy za dobrą dobotę! fota jakoś sprzed tygodnia, na dniach podrzuce nowa, bo teraz sam nawet nie wiem jak wygladaja..
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema zaloga

kips0n - czesto pokazuje rosline ktora sie stka ze sciana i jej liscie tak wygladaja , mocne zawijaski moga oznaczac przedawkowanie azotu ale do tego musza byc liscie az czarne , mozesz nie podawac azotu na pelnym flo ale nawozy ktorymi podlewasz zawieraja odrobine tego cudenka bo mimo woli nadal potrzebuja azotu ale juz nie tyle co na wegu , ja nie raz ratuje rosline na wczesnym flo masa azotu bo widze ze sscie panna to niczym ssaki hehe

tutaj mamy

Dog Jones ( cut only ) x chemdog DDf2 z wlasnej stajni i na maxa od poczatku chciala duzo azotu i teraz to widac najbardziej na koncu ...

picture.php


picture.php


^ ta rosline znamy bo ja pokazuje od pocz±tku ..

Kolekcjoner i wybrales sobie zestaw jak jasna cholera , popalisz i bedziesz pipepszyl jak M.Piekarski na mekach hehe , godnie lecisz a to sie mi bardzo podoba poznasz smaki kilku klasycznych odmian ktore laczy jedno - milosci do mosnej ropy hehe foteczki dawaj do konca , tak poprosze sam nie wiem czy moge o to prosic czy co ale i tak fajnie by bylo jak bys sie z nimi pokazal , to kolejne odmiany ktore przeszly do historii ...

Szukam bardzo mocnych fioletowych odmian , nie chodzi mi o liscie ale o czarne/mocny fiolet topy , jakies pomysly macie to piszcie czy to w klonie czy w nasionie osiagalne jest to chcial bym wiedziec , na koniec zrobimy czarnego DOGA :D


prosilem sam siebie by ta fotka nie wyszla bo to byla ostatnia i battery padlo a to szlak by to chwycilo bajzel ktory wiozlem do lasu , w porownaniu do innych i do tego ze juz od 3 tyg. powinny stac na lace hehe a bylo tak ...


https://www.youtube.com/watch?v=vmi_VGqBAAk



Kaktu Power Bro:tumbleweed:

jak juz posluchales o szukaniu diabla ...


picture.php


ZZ
 

kips0n

Member
spoko, dziwi mnie po prostu, że one jadą grube flo a w zasadzie powinny powoli dochodzić (co się nie dzieje bo trio szkliste ;))

foty sprzed tygodnia
picture.php


picture.php


a ta twoja Dog Jones ( cut only ) x chemdog DDf2 mmm bajka długo kwitnie?
powiem ci, że ciężko znaleźć 100% mocne fiolety, trzeba trafić dobrze z feno
ale dołączę się i chętnie bym posadził teraz po tych coś takiego, albo może te twoje :)
jakąś relacje może też, a no i next gro pod LEDami chce
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Ogladajac zdjecia nie moge powiedziec ze im cos dolega , sa takowe objawy na 2 roslinach z przodu , ale to nie sa alarmowe sytuacje , bo to na brak świeżego powietrza nie wyglada , ani tez to nie jest przenawożenie nawozami , ta rosline z lewj strony od frontu miej na oku bo bedzie potrzebowac duzo K na kwitnieniu moze pokazac niedobory K ale tez nie musi. Wszystko wyglada u Ciebie tak ze sam juz niepamietam kiedy tak mialem :D

Dog Jones ( cut only ) x chemdog DDf2 kwitnie Mi okolo 60 - 70 dni mowie ze ja je tak mam bo nie scinam roslin zanim trichomy nie sa mleczno-brazowy albo calkiem brazowy , trudno o to by ktos inny pokazal foteczki tego krosa bo on powstal jakis rok temu.

Sam posiadam klona Las Vegas Purple Kush i powiem ci ze nie jest tak czarno /fioletowy jak ja bym chcial , a info na www jakos ograniczone na temat tego , az sam wpadlem na pomysl aby swoj albom przegladnac ( szczególnie old 1 ) i tak wlasnie to PCK bylo fajne i calkien inne niz Tha Purts locik inny hehe w PCK nie chce sie mi wchodzic bo to nie jest stabilna odmiana i rozne phena posiada a robienie back krossow teraz na cos co juz minelo sie mi nie chce . jebaj sie do IBL aby zrobic S1 to masz 2 lata min pracy nad ta odmiana , po to by uzyskac 200-400 sztuk sionek - nie tedy droga , Purps a teraz fajnie by bylo jak by go nam tutaj z USA w klonie przyslali hehe

Wszystko co chcecie moge wyslac pisac tylko czego chcecie , mam na mysli tylko INDOOR bede wiedzial ktorych odmian szukacie a w tedy wszystkie trafia do Asiasrasia a dziewucha serce ma wielkie i gratisy Wam wysle , usmiechne sie szeroko do Kociarki a moze szybko to zalatwimy i nie mowie o jakis dodatkach nasion do zakupow na SBQ tylko same gratisowe nasiona poleca do Was :D Zawsze piszcie do Asi czy to chcesz kupic cos na aukcji czy w sklepie to bardzo pozytywna Dziewucha na swiat otwarta i rozumiejaca Nasze potrzeby - Cmoook


Warto pisac bo trafiaja sie tak piekne rosliny ze Grzech-em by bylo ich nie pylic ...

picture.php


to jest AutoFlowering by GGS hehe duzo juz widzialem bo tez ciagle sadze , to tez wiem czemu jestem sam pod wielkim wrażeniem ...


picture.php


to co , pozostaje mi zyczyc Wam udanej niedzieli oraz uporczywości w darzeniu do celow ...

Lao Che - pod tym linkiem kryje sie , slonce swieci moze to cie ucieszy , jeli nie to klikni Se ...
https://www.youtube.com/watch?v=VU80BYR4p-M

poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich ...

Fryzjer to ostry koles hehe tnie jak leci ,do momentu jak mu wpada w lapy takie dziwne cos co stalo daleko w tyle i bylo zapomniane , a teraz sie okazuje ze jednak bylo z ostatniej pestki wysiane ...

Alpha diesel x Chemdog x Snack Jack - feminiZZed

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


^ szybciej konczyly zywot z tego co pamietam , ale smaku juz sobie nie moge przypomniec hehe

poZZdro
 

MyNameIs...

Member
A u Ciebie bro widzê ¿e klimat siê nie zmienia, no mo¿e tylko jeszcze bardziej kolorowo siê zrobi³o. Ostatnio niestety za czêsto nie bywam na icm bo brak czasu, ale jak ju¿ jestem to zawsze z dzik± przyjemno¶ci± zagl±dam, podziwiam i czytam co nowego u Ziel-zielonego. Zrobi³em ma³y come back do mojego hobby ukochanego wiec bêdê czê¶ciej zagl±da³ i mo¿e siê pochwale co tam u mnie siê dzieje.

3maj siê bro i dalej nam koloruj.:respect:
 

kaczy

Active member
Veteran
Kilka craZZy odmianek juz opala dupke na sloncu. Bytches dostaly ochrone przed slimakami w postaci granulatu z nawozem. W ogole pierwszy raz sie spotkalem z slimakobojczym preparatem ktory jest jednoczesnie nawozem. Ma uzupelniac w roslinie wyssane przez slimaki substancje. Hmm moze byc ciekawe.

Za tydzien zrobie im oprysk z Asahi bo ciezko zniosly przeprowadzke. Ogolnie polowka maja ( zwlaszcza noce ) zimna jak cholera.

Hehe ale to nic ciesze sie ze sezonik juz sie rozpoczal.

Standardowo mi sie pojebalo co jest co. Wiem jedno cala osobna dzialeczka jest na Auto Mazar Critical mam nadzieje jakis hicior z tego bedzie!





PoZZdrawiam serdecznie zalozyciela i odwiedzajacych.

Kaczy
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam

MyNameIs... - troszke Cie nie bylo , widze ze wszystko u Ciebie dobrze i zaczynasz przygode , dawaj focisze z partyzantki , dziekuje za mile slowa ...


kaczy - przeszedles sam siebie w tym roku hehe licze dni jak tys to wysadzil , juz sam przelot w 3 dni jest jakims zwiastunem szybkosci a kilka dni puzniej juz stoja na spocie - to jest czlowiek fachura :D brak taki ludzi wokol mnie tutaj ... u nas nadal lata nie ma a w niedziele przez 5min sypalo gradem wielkosci fasoli , kaczy zycze ci powodzenia z placowkami hehe bo juz chyba nie spoty sa hehe

wybrany kolorek na lepszy humorek ...

picture.php


poZZdro
 

kaczy

Active member
Veteran
klint said:
Kaczy jak siê nazywa ten specyfik na ¶limaki je¶li mo¿na wiedzieæ?

Siemka to jest to:

http://www.gardenshop.pl/vaco-eco-regenerujacy-nawoz-chroni-przed-slimakami-1-kg-na-500-m2-p-6499.html


@ZZ nasiona od razu z koperty wyladowaly do wody. Praktycznie z biegu wszystko poszlo. W tym roku idealnie wyszlo. Spedzily dokladnie miesiac w wylegarni w malych kubkach. Brylka korzeniowa sie wspaniale wyksztalcila. Potem od razu na spoty.

:thank you: until next update bro :D

I topek na koniec, smacznego...



PoZZdro
Kaczy
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe następnym razem powiedz ze tak sie sprawy maja wczesniej , a poczynię krok do przodu i juz wysle namoczone hehe

ta lista sie jakas zrobila ale chyba nie jest pelna , nie bylo ich jakos duzo to tez nie bedzie problemem spisanie tego co powstalo z Chemdogiem DDf2

Moondog ( bluemoonshine x chemdog DDf2 )
X -Dog ( chemdog D4 x chemDDf2 )
Sweaty Betty ( copenhagen kush x chemDDf2 )
Sour Dog ( N.Y.C. Diesel x chemDDf2 )
Zoonk ( Skunk LVL 111 x chemDDf2 )
Amber Dog ( Amnesia Hy-Pro cut x chemDDf2 )
U.K. Cheese Exodus cut ( w klonie tylko x chemDDf2 )
L.V.P.K. ( w klonie tylko x chemDDf2 )
Blue Meanie ( w klonie tylko x chemDDf2 )
Dog Jones ( w klonie tylko x chemDDf2 )
StarDawg/Illuminati cut ( w klonie tylko x chemDDf2 )
GG#4/joesy whales cut (w klonie tylko x chemDDf2 )
Blues Exodus cut (w klonie tylko x chemdogf2 )
jak sobie cos wspomne to dopisze , a tym czasem milego dnia zycze :D

edite : selasie tak tak Blues zapomnialem i amnesia nie dopisalem ze to byl Hy-Pro- dziekuje
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

hehe smiac sie mi chce za kazdym razem jak patyczki opisuje hehe sam ich mam od podlogi po sufit sa yanie a zawsze ich potrzeba opisane wyciepuja na hasiok , ale to ja hehe bo so ludzie co czyszcza je spirytusem i opisuja raz jeszcze , nie widze w tym nic zlego a wrecz przeciwnie jest to poprawne bardziej , ale o co chodzi w tym jak osoba ta wciagnie koksu za 400funtow w weekend a w poniedzialek czysci patyczki spirytusem ? bo chyba nie o oszczednosci na kasie hehe cos mie sie zdaje ze koks dobry maja hehe

nowego zycia poczatki ...

picture.php


mozna se sadzic co tam w sklepach maja od c99 przez barbara bud na skunku kaczac , ale jak sie zapasy do palenia koncza to sie siega do szuflady po KUNIE i z bani problem pytanie czy to bydzie prać ? bo kopytne to palenie jest i zycie sie mie skończy gdy ich zabraknie ...

Tutaj ciachanko Sweaty Betty oraz Las Vegas Purple Kush , bez ukorzeniacza bo sie mie nie spieszy z tym by szybko korzenki puscily na poczatek lipca chcym ich śtyry i byda ich tyla mioł , ale za to mamusie poleca juz na vega z nasionkami a puzniej na flo:D

picture.php


jeden jedyny preparat ktory polecam do opryskow , zabujczo skuteczny ...

kuncza rozpiska bom jeszcze skacowany , doł zech sie namowic na picie bimbru z młodzieżą , a to nie jest zdrowy pomysl , znaczy sie picie jest zdrowe ale juz nie koniecznie z młodzieżą hehe mlode to to ruchliwe , dre jape , skacze po drzewach ... i tak se nowy przydomek naskrobalem tarzan z dzungli rodem - tylko czemu tak to dzisiaj bardzo boli mnie wszystko i jakos zawirowany ten swiat hehe na koniec dzwi do lasu zamknalem z hukiem i do następnego spotkania na łonie ale natury - powiedziol żech :D

ZZ
 

Kolekcjoner

Active member
HOHO widze dzialo sie tu troche jak nie odwiedzalem..
Co zrobic innego jak sie zdecydowac nie mozna? haha..
Co do fot to jaknajbardziej beda, chociaz tak sie moge odwdzieczyc! Panienki leca ladnie, mi sie bardzo podobaja. Spuchly poteznie i konca nie widac..
Szkoda ze tylko na ten in..

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


cos cos... sie te zdjecia poobracaly jak wrzucalem i nie moge edytowac..
 
Status
Not open for further replies.
Top