What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
picture.php


X-dog 15 dni 12/12 zobaczymy czy trafie jakies fajne feno


Siema Panie i panowie

A to ci zagadka teraz hehe jak nie wiem to strzelam w ciemno , morze w tedy odkryje sedno hehe bogus to Ty ? Zapowiada sie pieknie , jak bys znalazl czas by foteczki cykac i opisywac , ja sie dobrym za dobre odwdziecze hojnie , wyplyniemy na angielsko jezyczne strone soon :D warto planowac i szukac tych wyszukanych pheno typow hehe i zachowywac je na dlugie lata - zycze powodzenia w selekcji oraz w caloksztalcie ...

N.Lights x black cream AF by GGS

picture.php


picture.php


picture.php


poZZdro ekipa
 

frether

Member
Veteran
Witam Serdecznie :tiphat:
hyhy co już zrobisz z tym wiesz najlepiej...
Super Silver Sour Diesel Haze X AK47 x Sham x BHPT X MSxGG THX!!
picture.php

Powalam drzewa na lawe wulkaniczną i robimy ognisko :laughing:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

frether - kuzzwa jak ty pieknie nam rosniesz , duma sie napalam ze mam takich znajomych , nawet Afroamerykanin sie zaczerwienia widzac twoje kolorowe topisze hehe zyj nam zdrow i w humorze ...

a ja tym czasem nowa przygode zaczne ...

picture.php


czary z mleka beda hehe

... Wojtek pij mleko bedziesz wielki , ale narazie siadaj i zapnij szelki ...

poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga ...

w zyciu kazdego ogrodnika przychodzi chwila w ktorej czuje potrzebe odpalenia lampionika w szafce . Krotkie dni zmuszaja do zageszczenia ruchow by sie wyrobic przed zachodem slonca ...

w tym czasie cyknalem kilka fotek pociecha ,



Silver skunk x chemdog DD f2 feminiZZed

picture.php


picture.php


Blue Meanie CUT ONLY x chemdog DDf2 feminiZZed

picture.php


S.P.G. x Chemdog dd f2 feminiZZed

picture.php


StarDawg Illuminati (Nag Champa Kush) CUT ONLY x chemdog DDf2 feminiZZed

picture.php


zapowiada sie upojny wsad hehe

poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
tak na predce za co przeoraszam ale myslalem ze sie wlasnie rozsiadlem by cos popisac a tutaj czas mi konczyc , jebana TelefoniCa ale co bysmy bez niej tez zrobili tak ze na predce wcisne fotek kilka ...

StarDawg Illuminatti (Nag Champa Kush) x chemdog DD f2 feminiZZed


picture.php



picture.php



picture.php

Jak korwa zyje 1 raz widze jakies larwy u mnie w szafie , no ale zanim szlak nawet mnie tknie to ja juz pryskac je chce ...


ZZmykam pany oraz panie , wszystko poprawie jak sie z czasem ustawie ...

ZZ
 

frether

Member
Veteran
hyhy humorek to mi zawsze dopisuje bo czego tu się bać przy ognisku rodzzinnym razem rozrośnie się nasz świat. Siły jak najwięcej dla życia wschodzącego a widok codzienny niech cieszy serca publiki szerokiej bo z przygodą za pan brat tylko tak poczujemy życia smak
Pozdrawiam Serdecznie kolegę ZZla :tiphat:
picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
http://www.youtube.com/watch?v=eeSPr5jVSWE

Siema zaloga :D

frether radoscia serce me napelniasz piszac mi ze masz radosny swit , serca smak i rodzinnego ogniska blask , bo to sa nasze najwieksze plecy , smaku bracie robisz na cukierki i chyba zmiele lisciorow resztke i nabije wielkie metalowe rureczki ... piekna struktura babelkowa wyszla tego apetycznego śpika hehe lubie taKE niespodzianki ladowac na bibulki i puszczac potajemnie w obieg na imprezie hehe radosc z kaszlu mam ogromna ... zycze Tobie bracie i Calej rodzinie zdrowia oraz szczescia w kazdym dniu tego zycia , ludzie zyjacy w milosci nie licza kasy ani na zdrowie nie narzekaja a swoja radoscia bliskich wspieraja

Rozpisalam sie jak szalona hehe moze czas cos z pod kiecy pokazac , tutejsze piwnice nie oferuja za wiele , ale samym faktem istnienia daja juz ogrom radosci i co by sie w nich nie dzialo to zawsze jest z tego przygoda , a to na nia wlasnie czekamy w zyciu bo co nami kieruje jak nie ten dreszczyk emocji i adrenalinki hehe zatem w totalnej premierze ( chyba ? ) u mnie DOG JONES from my brother from another mother who reads me but it has to translate everything , BIG hugging bro. and lots of love man , THX for everything , keep doing and take care , one love...

DOG JONES
picture.php


picture.php


tutaj moj wybor Munster Cheesa , pieknie pachnie szroni sie jak szalony a topy rosna jak BOMBY hehe

Munster Cheese from GGSeeds ...
picture.php


picture.php


poZZdro i do ZAŚ ...
 
D

DLOC

wow:D ten DOG JONES jest wspanialy, drzewko bonsai i niezle ploni,naprawde klasyk :) az szkoda bedzie scinac jego TOPY:D bedziesz go dalej trzymac, robic reveg moze ? Nie chce czegos sugerowac ale chcialbym kiedys moc tak dlugo trzymac rosliny-matki :tiphat: a gdy wybuduje dom swoj to wszystko jest mozliwe hehe :ying: PEACE BRO!
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

'Hello brother from another mother!'

Witam przyjacielu po 'przerwie' bo jak wiadomo 'kto nie robi przerwy szybko traci nerwy...' ;)

Ok do rzeczy: W ogrodzie dzieja sie takie fantazje, ze kazdego dnia, az strach tam zagladac!Sa sour dogi, ambery, zonki i purpurowe kusze.

X dogi ida cudownie jest jeden wyjatkowy i chyba go zreweguje bo na klony juz za pozno. Wyglada inaczej w porownianiu do innych co mnie urzeklo! Purple kush x chemdd jest jedna jednostka (niestety druga nie wyskoczyla) zaczyna nabierac kolorkow licze,ze bedzie dobrym lekarstwem na moje stare schorowane plecy! :tiphat:

x dog
picture.php
 
Last edited:

jahman

Active member
Veteran
x dog
picture.php


Zonk? Moglem cos pomylic, bo wyglada bardzo sativa i skonczy chyba jeden z ostatnich.
picture.php


Amber
picture.php


i perelka <3 w gromadzie purpurowy podwojny piesek :)
picture.php


Wysylam dobre x 3 !
 
Last edited:
C

canna_brotha

..

..

cheese x chemdoog dd f2 15l airpot nie wiem ktory dzien ale piekny byl.. jakie pol roku temu :( niestety nie mam zdjez pozniejszego flo ale zakonczylo sie przekozacko!
peace !!
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witajcie bracia i siostry ...

paszcza sie mi cieszy Jah'u widzac co pokazujesz a czytajac ze zadowolony jestes to juz naprawde wiele dla mnie znaczy , super zaje-fajnie ze trafiles slodkie pheno na reveg , zacne sztuki warto przechowywac na dluzej , zawsze cos odstawiam , to w taki sposob 2 raz scialem krzakuna po dokladnie 39 dniach kwitnienia , za 1 razem nie moglem uwierzyc , byl szybki reveg w malej doniczce i tak samo 39 dni i ciach za 2 razem juz 10 L doniczka i to samo , inne maja jeszcze po min 25 dni a ta juz na vegu pieknie rosnie ,klony ukorzenia sie rownie szybko , ale co tam sie rozgadalem ten P. Kush x chemdog nie porosnie ci wysoki , za to kolory beda i wyjatkowe doznania , na bol w plecach tez polecam tylko musisz usiasc wygodnie z dobrze nabita fajka ,na koniec powiedz jak podobaja Ci sie swojskie zapaszki jakie rosliny daja na flo ? Rosni nam bracie zdrowo i usmiechaj sie kolorowo , wpadaj czesciej ...

Rafaljaracz - piekne paly masz :D ten X-Dog z 73 strony zadziwia mnie samego , co by sie nie dzialo w zyciu zlego , to czlowiek odsunie sobie namiot zobaczy krzaczuny i jak najlepszy psychoterapeuta widok roslin na nas zadziala ... smialo , smialo pokazuj prosze co ci tam pozostalo ... duzo zdrowia zycze

canna_brotha - dobrze sobie wspomniec milo spedzone czasy z munster cheesem , a jeszcze lepiej wykielkowac go ponownie hehe ze zdjecia widac ze bylo co zbierac z takiego krzaczka , zycze powodzenia i pokazuj sie czesciej ...

stòsfranto - DZIEKUJEMY :tiphat:

DZIEKUJEMY wszystkim co nie zapomnieli wkleic foteczki z uprawy , opinie sa bardzo warzne i juz niebawem bedziemy sie mogli nimi dzielic na szerokim forum .

Kilka foteczek z ogrodu ...

Blue Meanie ( cut ) x chemdog DD f2 feminiZZed

picture.php


picture.php


picture.php



ZZ
 
Status
Not open for further replies.
Top