What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Dresiki poprosze wy moje kochane bimbaski , ja juz sie postaram wszystkim cos wyslac jak macie jakies zachcianki to pod adresikiem poprosze szczegulik dopisac ;)

dzieki wiesiek za milosc zamknieta w skorupce :D

IBL SD x OG KUSH pheno 3
picture.php


picture.php


to jest kolejna favorytka do revegacji , klonow , a potem przemiany klonow w nasiono s1 ,
picture.php


pheno 2
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


obecnie jestem w trakcie harvestu to tez brak czasu sie pojawia ,
DieselRyder pachna przepieknie owocowo , na brak szronu tez nie morzna narzekac wygladaja bardzo apetycznie :D

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


tutaj po 1 harvescie poszla na reveg , klony zostaly pobrane a ona sama juz zaczela 2 raz kwitnac :D
picture.php


picture.php


picture.php


^^^ jest zabujczo szybkim krosem , ladnie sie ukorzennia ....

poZZdro

p.s. jesli ktos ma wielkie serce oraz posiada jakies ciekawe odmiany to prosze o kontakt :wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam

Mialem pisac wczoraj w nocy posta , ale juz padalem na pysk i postanowilem z ranka przy mleczku popisac do was :D

Sprawa piersza i wydawac by sie mogla najwarzniejsza ! osoby ktore sa zaintereowane nasieniem proszeni sa o podawanie jedynie adresow !!! to ulatwia nam zywot , srodowisko wysadzenia nie ma znaczenia , swiadomie czynie to przed wiosna gdyz wiem ze nie tylko w szafach beda one mogly rosnac .... raz jeszcze te same osoby proszone o dres .

sprawa kolejna to ten wczorajszy kac ! korwa i ten krasnal z tym mlotem w mojej glowie dyc to bylo nie do wytrzymania , ale jak to powiadaja na kaca najlepsza praca to tez wczoraj sie wcale ale to wcale nie opier....

W ogrodzie trafily sie kolejne 2 piekne sucze , katarkt kush DNA i Sour diesel cali Con ...pieknie suna w strone slonca ,

picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
sa tez inne ladne sztuki ale 2 tylko sa nominowane do powtornego zywota :D
picture.php


palac wczoraj po sniadaniu poczulem nie zachamowana chec zrobienia soku z gandy
picture.php


picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
wysmarowalem se bibuleczke i poszedlem na chmureczke :D

po chmureczce nie moglem zabardzo sie ruszac tak ze wzzielo mnie na art.
picture.php


po arcydzielach nadszedl czas na przesadzenia tego malenstwa do wiekszych doniczek...
picture.php


tak oto zrobila sie pora objadowa :) a bez pracy nie ma kolaczy , tak ze zjadl , popil to niech zapierdala ...

w lapki poszly suszonki ,
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Ibl SD x OG KUSH , inne pheno
picture.php


picture.php


picture.php


Pelnej milosci niedzieli zycze Wam wszystkim :D

poZZdro

posta prosze przeczytac od poczadku gdyz tam jest prawda ukryta 55 strona

na kaca jedynie praca , tako padlem okole 1 w nocy jak stare 20 na pysk .
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
http://www.youtube.com/watch?v=Wdqo9aO0fyo

Dzien wolny od pracy , wcale nie oznacze dniem wolnym od pracy , tak wiec postanowilem pojsc za waszym ciosem i zaprzestac ciaglego ladowania fotek ktorych znalazlem w necie ;) i postanowilem tez cos zasadzic .

ziemia plagron
picture.php

cos nowego jak dla mnie , nigdy wczesniej nie widziana a tym bardziej nie stosowana , brakuje na opakowaniu dokladnejszego opisu , wymieszamy z bat guano i zasadzimy ta nasza kochana Maryske

krokiem nastepnym jest wybor odmiany ktora nas ucieszy najbardziej , tej ktora zadowoli nasze zmysly oraz pomorze bardziej cieszyc sie otaczajacym nas swiatem
https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=629&pictureid=849706

zatapiam te juz wybrane sztuki w wodzie do czasu pokazania kielkow
picture.php


okresu wegetatywnego nie beda miec dlugiego jakies 6-8 dni pod 400mh , glownie w poszukiwaniu tego zagubionego phena co sie mie trafil 2 lata temu .

poZZdro
picture.php
 
Last edited:

TheCreator

Member
Veteran
"Smakowicie" wygladaja te wory ziemi w nowej oprawie graficznej.
W jakiejs konkretnej proporcji zamierzasz zmieszac z guanem? Peace!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
dziekuje panowie za mile slowa ,

kaczaza - to swiete slowa sa :D

TheCreator - mieszam ziemie z bat guano mniej a wiecej tak , ze wysypuje okolo 30l ziemi na mate i 4-5 garscie kupy dodaje , nie odmierzam , nie odwarzam - sie tego robic;)

match -IBL sour diesel x OG kush bx1 f2 dla ciebie .....
picture.php

klony , nie czeka ich swietlana przyszlosc , ale jak sie wykarza mocna checia do zycia to zostanie z nami na dluzej
picture.php

milego dnia wszystkim zycze
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

Zajebiscie masz w tym swoim pokuju

View Image
peace


respACTA bro :wave: bardzo mnie cieszy to co widze u ciebie w szafie, doborowe towarzycho , gesta chmura nadciaga , ojj bedzie palic sie i to nie licho...
http://www.youtube.com/watch?v=WeNSeVoHJ44
TheCreator - wytrwale darzyc trza do wyznaczonych punktow , drobnymi kroczkami sie ,ponoc gory przenosi ;) czy jakos takos , pamietaj , jak moge to zawsze pomoge .

IBL SD x OG kush bx1 f2 pheno2
picture.php


braciak ostatnio rozbawil mnie dobrze , twierdzac ze nie jest trudno roZpoZnac sie ktora to roslina bliska memu sercu jest ? doniczke zamieniasz w popielniczke heh

chemdog DD x sensi star x AK 47 feminiZZed
picture.php


rosliny sa po przejsciach .... hehe

chemdog DD x sensi star x Sour Jack FeminiZZed
picture.php


....cdn
 

Amnnesia

Member
Hejka Ziel jak zawsze wymiatasz jak patrze na takie piekne rosliny az sama mam ochote dojsc kiedys do takich wynikow masa dobrej wibracji w twoja strone w oczekiwaniu na twoj kolejny up Pozdrowionka :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam

Slonce swieci juz od kilku dni , serce sie raduje na sama mysl o tych krodkich sukieneczkach na tych mlodych tyleczkach

(Chemdog DD x sensi star) x Snack Jack doniczka 11L
picture.php


picture.php


picture.php


doniczka 7L
picture.php


nie palcie podczas robienia fotek , zawsze morze popiolek spac na lisc i sie do fotki podczepic niechcaco...

picture.php


poZZdro
 
Status
Not open for further replies.
Top