What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

Azzzzzz

Member
Veteran
Siemasz Zielony !
Za wykopanie tych dolkow planty ci sie odwdziecza po stokroc albo nawet 300 gramokroc :>, wykazales sie wielkim humanitaryzmem.

A twoj zbierajacy sie do konca indoorek cos jakos tak jakby ulewal a ty na sile mu wciskasz wiecej papu, wstrzymaj konia kowboju i daj go na popas bo juz widac kopyta mu plona...

Pokaz koniecznie jak powkopywales autowki i jak sie przyjely, oby iscie angielska pogoda im sprzyjala :>

Pozdrawiam !!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Azzzzzz - nie moge ladowac fotek , rosliny dostaly tylko papu jak potrzebowaly! a teraz jest tak ze upaly zachamowaly rozwoj rosliny mialem po37^C zanim zajarzylem i tak to sie konczy , pisalem ludzia ostrzgalem ze beda upaly ogromne ja 2 razy podaje PK13-14 a do tego czasu staram sie caly czas na nowej ziemi je chodowac , zaraz zawine dupe i cos wytacham na fotke , roslinie co nie dostala nic a takiej co dostala 1 dawke PK13-14 zawsze mowilem ze MH zadawala rosline i potem daje piekne kolory a ja nie wiem czy mnie ktos czyta , w sumie to koniec nadawania ! nie ma ladowania fotek , nie ma sensu .....

powodzenia
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Azzzzzz nie wiem dokladnie o co c chodzi , ale masz tutaj 2 takie same krosy jest to kros od HC 1 lany woda a 2 woda z PK13-14 ,
picture.php


zwracajac uwage na koncowki lisci nie jeden morze stweirdzic ze .... ? no wlasnie ze co ! ze za cieplo albo za nisko lampa .
picture.php


cheseel
picture.php

dostal 1 dawke pk13-14 w polowie zalecanej jak juz kwiatki byly spore i widac bylo ze rosnie , dostal 2 dawke i to juz byla zalecana przez canna , teraz czysta woda( i jeszcze raz morze sie uda PK13-14 ale jak nie to nic na sile )

pozdro

p.s. upaly daja sie we znaki , a problem z fotami pozostaje heheh
 

Azzzzzz

Member
Veteran
No wlasnie po koncowkach lisci mysle ze przenawoziles..., a co do tej lanej z pk i tej bez to w sumie roznicy nie widze w wielkosci topow, ty cos widzisz ?

Ale sie slinie na tego cheesela :>

:wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
http://www.youtube.com/watch?v=EvkQXgC1fCQ

Dzisiejsza wyprawa na spota , z kamerka , awiec sa foty , nie ma czego sie chwali , ja to czekam na to az starzy wyjadacze pokaza swoje spoty na jesien , zycze upalnej jesieni , a tym czasem tak to wyglada , ....
picture.php


snowdog BX1 x AH/arne by esbe THX bro for this LOVE :D
picture.php


picture.php


picture.php


the same cross ,but other pheno
picture.php


picture.php


picture.php


jedno jest fioletowe bardziej 2 zielone :D

picture.php


w tle stoja passiony , maroc , shamany x GGS i passion f3 od hodowcy ...


pozdro ekipa .
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Hehe siema leser hehe co do fot z dwoma posadzonymi a stadzie w donicach to no koment :>:> Do roboty chopaku :>
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam zaloge

cheesel
picture.php


picture.php


juz go nie podlewam , za 5 dni kosa ...
picture.php


l.a.confi.
picture.php


picture.php


picture.php


dzieki finger za cynamon , a rosnie ci on tak:D
picture.php


picture.php


pozdro :D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam:wave:
http://www.youtube.com/watch?v=4KBVlCpXLzE&feature=related

Mial jam ci zasieki , coby intruz sie nie wdarl na miejsce ktore otoczylem takim wielkim uczuciem , trza przedrzec sie przez gesty iglasty ogrotny las , aby potem znalesc scieszke do valahalli , zasieki zerwane !!! bydle krazy , ale nie dolazlo dalej ... widac ze czolganie na kolanach za czyms nieznanym nie jest MU na reke :clover:, poza tym jest kilka jeszcze znakow ktore wskazoja ze INTRUZ tam nie dotarl :lightning:


od lewej to shaman , i 2 maroc w jedej doniczce od GGS :D po prawej mam O.B. f3 od hodowcy :D dzieki za tematy
picture.php


tu Grzes i tam kwitnie esbe heheh:D
picture.php


ESBE :D THX bro.
picture.php

picture.php


tutaj GGS :D THX bro.
picture.php


heheh jak widac szybciej sie doczekaly podstawek pod doniczki niz dolkow :D ale niebawem podsypie im jeszcze ziemi w doniczkach i zobaczymy hehehe:D

bede konczyl , relacjia z roku panskie dnia dzisiejszego :gday:

pozdrowienia i powodzenia:D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

http://www.youtube.com/watch?v=-Pu9EYv1HBc

snes - heheheh to jest dobre MULTI-DOOR :D hehehe ajaha podstawki maja a w szczerym polu stoja heheh

Bohempian - ladnie ten L.A.conf na polku wyszedl ci :D tutaj mam kilka DSD x LA confidental ....
tutaj 4 LA conf . te obiecane :D

picture.php


a tutaj juz znany blizej kwiatek
picture.php


hehe dziwnie to zabrzmi ale jak staralem sie wytachac cala 4 do foty rodzinnej to w tyle boxa znalazlem kolejna hehe jest 5 LA confi:D

tutaj ten najbardziej kolorowy ....
picture.php


picture.php


picture.php


ten znowu najwyzszy jest ... THX HotCargo :D

picture.php


picture.php


pozzdro for all:D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

kilka fotek do poduszki , jak komus zaczna znikac moje foty z postow lub prywatnych wizyt to pisac zazalenia do El Presidente a nie do mnie , ja jestem zmuszony cos usunac by pokazac cos nowego , ( i tutaj mamy waz zjada dupe ) ale cos pokazac trza , w krodce powinna sie poprawic ta sytuacja z moim uploadem , heheh tylko musze skaczyc pisac - TY CHUJU JEBANY a zaczyc pisac ty misiu TOFANY :D( kochany ale przez zgryzione zeby !@) heheh taki joke sie mi splodzil , ale juz zucam ..

caly czas te LA confidentale coby ktos mi powiedzial na ktorej byly nawozy a na ktorej nie !

picture.php


ta pani szlachetna zakonczy zywot nad ranem , czyli zanim kor zapial :D

picture.php


a ta Dama jeszcze postoi i poczeka ...
picture.php


picture.php


picture.php


gdybym ja potrafil robic foto to bym Wam pokazal , a tak to tylko tyle ...

dziekuje i powodzenia zycze
 

darwinsbulldog

Landrace Lover
Veteran
wow mate, friggen amazing plants! i wish i spoke polish so i could read it all thoroughly mate! i'll have to get one of my polish friends at uni to translate for me sometime haha or just use the translator on dictionary.com :D all the best mate!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hello :)
http://www.youtube.com/watch?v=OR-ajg85jiY&feature=related

darwinsbulldog - explain to you all on PW , or take me to your kingdom :) on holiday and then translate whole all Polish hehehalways dreamed of visiting your beautiful country - THX bro.

hodowca - dziekuje :D napisze cos jak bedzie juz gotowe .

nadszedl czas na moj 1 Wsad , ooo tak kolejny pierszy wsad :D powoli sie organizuje , dzisiaj poleca sionka do wody , wciaz czekam na Zombie Virus i to tak sie przedluza , bedze napewno strawberry cheesel :D i cinnamon , euforia ,i reszta cala heheh...

picture.php


WM
picture.php


picture.php


cheesel juz sciety ,
picture.php


gotowe juz bedzie za jakis czas , to dobrze bo czlowiek sie oszczedny zrobil zamiast rozrzutny heheh
picture.php


pozdro all...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top