What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

Silas

Member
Veteran
Siema wariat! Bardzo ładnie Bardzo pięknie!
Silasowe zielsko napawa mnie dumą ;D Ma się rozumieć...kolejne potwory też chętnie przetestujesz ? ;)
 
G

guestabc

no Zielu jesteś mistrzem w swoim fachu
takich kfiatków już dawno nie widziałem

wielki szacun również dla Silasa za takie cudne pestki

pozdro
 

QKI

Member
miło zobaczyć co tam u Ciebie się dzieje ;)
widok bardzo motywujący jak na czwartkowy poranek...
Pozdrawiam!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

harvest ...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pozdro
 
4

4-LifeMan

Finger idealnie to określił...ślinotok :)
bardzo ładne kolorki i te dredy hehe

peace
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam wszystkich i dziekuje za mile slowo ....

tutaj ICE wczoraj sciety , wykielkowal 6 maj , cos sie popierdolilo bo mil byc jedna z szybszych odmian , a mimo to rosl do konca razem z jack 33 , cheese i Ca2 krosem ...

ICE
picture.php


picture.php


picture.php


Silas 2 krzaczek , jak dla mnie to ziolko jest KOZACK hehe podpisuje sie 2 rekami pod tym ze to MASAKRYCZNE ZIELE !!
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


tutaj ogromny Cheese w boxie jest podwiazany drucikami , bardzo piekna roslina , twarde topy i ten aromat .... THX Bro.

picture.php


picture.php


Jack 33 tak przybral na masie ze nie da rady go wyciagnac z szafki , dopiero na harvest porobie kilka fotek , uprawa byla prowadzona w cieple i parne lato co dalo sie we znaki np. plesnia rosliny byly ponad 3 tygodnie na vegu pod 400w MH to tez mi pokazalo na ile moge sobie pozwolic z wysokoscia w boxie , rosliny wyrosly mi jak nigdy to tej pory jak MH to 2 tygodnie mi styka na vegu , no chyba ze swietlowki to morzna potrzymac je 3-4 tyg , albo fim na roslinie to tez zmienia postac rzeczy hehe musze polepszyc obieg powietrza w boxie dostawie chyba 1 wiatrak mieszajacy powietrze ,

pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=6PbqLKzzufY&feature=related
 
V

vod

elegancja :D
siłasowe ziółko wygląda wyśmienicie!
u mnie na razie indoorowa przerwa, ale będzie dobrze do ciebie móc zajżeć. he he teraz z dwoma namiotami będzie jeszcze więcej do oglądania :smoke:
dawaj jakieś smołkreporciaki!
pozdrawiam familię i trzymam kciuki za outa. króliczaki króliczakami, ale może jednak coś z tego będzie :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Az sie serce raduje jak widze ze sie podoba wam moja roslinnosc ... - dzieki ,
vod - taaa Silasowe ziele pieknie rosla i pieknie smaczy oraz poniewiera jednym machem , z tego wsaDU jest najmocniejszym zielskiem jakie mi wyroslo , a Cheese jest znowu najbardziej zbity i ta niezpomniana AROMA , Jack 33 rekordowy plon daje , te odmiany nie chwycila plesn i lanie dorosly do konca , send storm wsumie tez bez plesni , caly bubble gummer i amnesia splesniala wyciaglem okolo 20g z tych roslin co polesnialy , amnesia tez miala bardzo nabite topy , pytajcie co chceciewiedziec tak bedzie latwiej pisac , co do outa to nie bylem tam dlugo , jakos sie wybiore w tygoniu obczaic co i jak ,
lato to doskonaly moment na indoorowa przerwe , bo jesienia i tak beda plony z naturki , ja cisne z kolejnymi roslinami , ale nie jest za dobrze , pozdrow swoich bliskich rownierz i zyjcie w zdrowiu i milosci ...

ICE
picture.php


picture.php


chemdog DD x sensi star
picture.php


schroom x buddha sister
picture.php

ta sztuka rosnie najladniej pomimo bojowych plam na sobie , reszta stoi w miejscu albo obsycha ....

send storm - fioletowe ziele ...
picture.php


pozdro
 
Status
Not open for further replies.
Top