What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Rzadko tu coś piszę ale zaglądam często z wielką przyjemnością :D
Przepięknie jedziesz, jak zwykle, ziel-zielona.
U mnie ostatnie 4 pestki w wodzie. Szamanka :D - jestem jej strasznie ciekawy...
Tzn chyba ostatnie... hehe... już któreś z rzędu ostatnie...
 
V

vod

Byłem właśnie na leśnym spocie i z 6 GfV 4 okazały się męskie, 2 żeńskie. Piękne krzaki, już mi dosięgają do kroku :D
Bangi Haze x Purpurea Ticinensis są ponad połowę mniejsze i jednego męszczaka (w pełnym flo, zaczął już otwierać jajca) wywaliłem. Poza tym 3 żeńskie i jeden kompletnie nieokreślony.
5 Manitoba Medicine x Guerilla Gold dołożyłem i następnym razem muszę jeszcze donieść ze 4 roślinki (chyba GfV albo BHxGG).
Klony Bangi Haze revegowały i się srodze krzaczą. Te co w cieniu i słabej ziemi wciąż małe. Duże będę musiał przy następnej okazji przystrzyc zdeka.
Ślimaki w około, ślady saren. Zero strat :D Sarny zabrał się za leszczynę i ogoliły wszystkie niskie gałęzie tuż obok mojego planta. Z niego zjadły jeden liść i więcej nie ruszyły :D

Taki mały log. Dla pamięci i zainteresowanych. Następnym razem wezmę aparat.

Pozdro!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
zielonylasss - ta szamanka , sam jestem jej ciekaw , jak arazie trzymam ja w domu bo pogody nie mamy slonecznej , ale kiedys musi zaswiecic prawda?
niezle cisniesz z tym lassskiem hehe powodzenia bracie

vod - dostawilem 8 GRx V i czekam na slonce , sprawa sie komplikuje bo w boxie zaczyna brakowac miejsca , ja na okazanie plci to sobie jeszcze poczekam hehe a co do tych kobiet co juz DOROSLY do krocza hehehe no ciekawe ciekawe hehe bobiety juz maja to do siebie hehe To dobrze ze sarny i slimaki omijaja planty , a i pogode chyba tam macie lepsza niz my ? pozdro

fotki z przed chwili ...

picture.php


picture.php


picture.php


cos chorowita ale cisnie do gory .

picture.php


i najmniejsza GUMA
picture.php


i cala reszta indoorowej ekipy ...

picture.php


pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
elo
tutaj rosliny po naginaniu , i 1 listek stracily hehehe
stoja nadal na Veg-u ....

picture.php


picture.php


picture.php


pozdro

Szot - dzieki za pomoc , podstawy wynikajace z czytania juz znam od czasow Muczaczo , ale sa drobnostki nie opisane w NECIE ( youtube itd ..) , sa inne drogi komunikacji , do nich nie trzeba miec 75 postow - czat , jak masz domek na kurzej nuszce to wbijaj na czata pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
http://www.youtube.com/watch?v=jkghvDiji0Q&feature=related

nic nie powiem ,:joint: na temat tego jak sie nowi panosza , jeszcze troszke strzymam ale znowu KORWY poleca , chuj malo amitny zasadzi raz albo 2 i juz opis daje do TWIERDZY wiedzy :abduct: albo taki co dobrymi radami cisnie za mlodu hehe
ja narazietyram w polu czasu nie mam , ale czytam skladnie i biernie , kolejne nocne desanty ...

vod - wysialem GR x V wczoraj w nocy i dzisiaj za dnia , mialy od 10 do 2 dni hehe no garstka wojownikow zilenii hehe slonce wyszlo za chmurki to i desant sie udal , caly ten spacer szamana pod gore z worami itd .... dobra zabawa a i adrenalinka tak naciska ze az w uszach tetno slychac heheh to czlowieka odmladza? czy do zawalu prowadzi? tak czy siak ja mysle zeby jeszcze cos wykielkowac na outa .......:2cents:

tutaj cos z przed paru chwil , wykiwlkowalo 6 maja i rosnie 24/0 pod 400w MH


picture.php


picture.php


ICE
picture.php


picture.php


reka jest na miejscu , teraz dobrze naginac , poczekam az boczne odrosty sie wzmocnia i wzrostem dorownaja do wysokosi glownego szczyta ( pelna kontrolka na jakiej wysokosci ma sie piac roslina , 1 cm albo 10cm od ziemi , )i w tedy przelaczam na 12/12 , jak im czegos brakuje to dokarmie bestie , jak je skalecze to nie placze nad tym ... jak zaczna kwitnac poleca do wiekszej doniczki ...


pozdro
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Hohohoh wbijam złożyć małą wizytę! Wchodzę patrze i oczom nie wierzę! Heeheh ledwo skończył a już 'prawie' w połowie hehehe. Pięknie jedziesz przyjacielu aż miło i przyjemnie :smile: O tak! takie pokoje odwiedzam zawsze z wielką chęcią hehehe :smile: Widzę, że nowa armia zbawienia jedzie pełną parą, aż strach się bać heheh co to będzie z tych bombowców haha...
U mnie całkiem w porządku coś tam rośnie sobie i z tego co wiem ma się dobrze heheh niestety moje wizyty nie będą często ale czujne oko Jah ma je pod swoją opieką :smile: Za niedługo zakoloruje, obiecuje heheh :smile:
Taaa pięknie, pięknie... życzę powodzenia i duuuużo dobrego na ten sezon! Niech wszystko będzie tak jak być powinno! :smile:

ps: a może przyjacielu zasilisz TWIERDZE WIEDZY w jakiś sposób?:smile:

Pozdrawiam i jeszcze raz dużo dobrego, leci w Waszą stronę!:wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
aloha bracie
Gosc w Domu Bog w Domu , srce sie mi raduje za karzdym razem jak sie spotykamy hehe
! skonczyl i mial przerwe ! zapomniales ? walczylem 5 dni z muszkami hehehe a potem dopiero kielkowalem , i co chuj wielki muszki lataja a ja zanizam jedynie Policyjne statystyki ( mowa o tym ze policjia cisnie temat ze growerzy sadza od 3 do 5 razy w roku , uspokoja was nie w tym roku hehehe , bynamniej nie JA) muszki lataj i chyba zasypie ziemie piaskiem powinno pomoc , tak jak mowilem sadze bo to uzalerznia bardziej niz palenie heheh
co do Twierdzy wiedzy to oczy-wiscie ze cos napisze tylko poznam blirzej dana osobe heheh nie naciskaj bo zamkne sie w sobie - hehe chcialem ta amnesie haze opisac zobaczymy jak sie grow zakonczy , obecnie doprawiam smakowo jack 33 to ziele mnie zaskoczylo milo , podczas uprawy malo wyczowalny zapach - prawie nic az sie balem - malo oszroniona , duza wrazliwosc na lampe i temperature , duze laknienie ! lalem x2 dawki a one pokazywaly niedobory ... nie jest to roslina samotnie rosnaca trzeba bylo ja ciagle naginac , wyrosla najwieksza , ziolko schlo i nic nie smierdzialo , palilem w tym momencie c99 x V i jak sprobowalem jack 33 to dostal odemnie duzego minusa ---- za brak rwania pluc ! ale wypalilem c99 x v jacka wyciagam z lodowki i patrze calkiem inaczej wyglonda i lepiej smaczy , ziolko bardzo mocne w polowie blanta mam dosc, milo przechodzi zadnej zmuly itd cos w tym kierunku ....
Fotki musza byc , pokazuj co tam teraz na mazurach sadzisz , ostatnio jak je widzialem to mialy okolo 2 tygodni hehe teraz pewno juz rosle panny tam stoja i sie w sloncu opalaja hehe
My Was rowniez pozdrawiamy , i ceply fluit slemy ... oraz zdrowia i spelnienia marzen zyczymy:wave:

pozdro bracie
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
dodam jeszcze ze te rosliny co teraz widzicie na fotach powinny juz kwitnac ...!!!
stracilem jedynie czas a muchy i tak sie maja dobrze mimo moich usilnych staran by je ZAJEBAC !

pozdro
 

el023

Member
ziemiórki? hmm.. zgaduje, ze tak. u mnie też inwazja tego dziadostwa i tez nie idzie tego wytepić. jeśli piasek uniemozliwi im skladanie jaj w glebie to juz chyba duzy sukces. daj znac czy to dziala, bo nie slyszalem o tym sposobie. jedyna wyprobowana przeze mnie metoda - aczkolwiek malo skuteczna - to jakies naczynie z wodą (podobno najlepiej żółte, ale z doswiadczen wnioskuje, ze niekoniecznie) i odrobina płynu do naczyń - gdy to gówno zlatuje sie jak do wodopoju zostaje 'wessane' ... niestety metoda ta pomaga jedynie ograniczyć ekspansje tych insektów.
pozdrowienia i powodzenia.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
zmuszony jestem narazie podsypac piaskiem , mysle ze powinno je dobic , a jak nie to bende kupowal jakies cuda , stracilem ponad miesiac .... a korwy lataja

http://www.youtube.com/watch?v=Sl0ibt64hy8

tutaj wykielkowane 6 maja sand storm .... na dniach leca na FLO,
picture.php


tutaj chemdog DD x chemdog DD sie wie ze od Hota...
picture.php

i 2 chemicznypies DD
picture.php


dziekuje wszystkim i pozdrawiam serdecznie
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Witaj mój przyjacielu, :wave:
Dziękuję bardzo za nasiona. Dzisiaj przybył i są w porządku i dałem się obecnie kiełkować. Jestem Twoim dłużnikiem. :joint:

 

tomato

Member
Veteran
raportuje, ze czuje cus owocowego na maksa :D
c99 x V ?
jak dla mnie bomba :D

picture.php


:yeahthats

gratuluje panowie, vod- za tego crossa, zz- za reka do roslin :D

pozdro :wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
milo mi ze wszystko dotarlo , jak smakowalo owocowo to c99 x V ... a kielkowac bendzie i musi hehe

tutaj fotka z okolo 27 maja , kielkowane 6 maja ...
picture.php


picture.php


a teraz , w skrucie , wiatrak sie epsul w niedziele ten do mieszania powietrza , zakupy na szybko w B&Q przed 22;00 nic nie daly ( mnie tam nie bylo heheh)
picture.php

srednoi 6 miechow ale jak daje na MAX to wyrywa sadzonki z ziemi hehe
o a co to ?
picture.php

jeszcze jeden IN nie zaczal kwitnac a juz ziemia na nastepny IN kupiona :headbange
tutaj calosc z przed paru chwil jak nowe smiglo machnalem...

picture.php


picture.php

:laughing: jak dla mnie to za duzo lisci ! rwe systematycznie po 2-3 z rosliny co kilka dni , i tak do momentu az zacznie kwitnac , potem daje jej luzz , oczywiscie ze podczas flo zrywam listki ale to juz inna czesc ...

pozdro

p.s. oczywiscie vod ze jest 2 strona medalu o ktorej tez musza wiedziec , ale jak narazie to oni zaczynaja od tej 2 strony i nie chca zrozumiec tej NAJWARZNIEJSZEJ strony medalu ... skasowalem 75% tej mojej pustej gadki ...... pozdro vod - szkoda ze jak ty dostales - od mlodego szczyla to nic nie mowiles ! bo ja bym cie akurat poparl :wave:

http://www.youtube.com/watch?v=5O8k8Ppi6vo
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Jednym słowem dżungla bracie...dżungla !!! Idą idealnie, piękna zieleń aż bije po oczach! :smile: ahh...:smile:

Pozdrawiam!!!:smile:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witaj jahman
slicznie w tym roku twoje rosliny wygladaja , juz chyba ponad pas co? rownierz stwierdzam ze sie tam dzungla szykuje u ciebie , ja mam jeszcze jedna( i juz chyba matka natura nie pozwoli wysiac wiecej ) partie w boxie na outa i wysadze jutro sprawe na spota hehe tym czasem swieci juz 5 dni slonce bez zadnego wiatru ani chmorki ( procz mojej ...) wczesniej lalo nonstop a teraz patelnia hehe jest git Ja osobiscie zapowiadam upalne lato hehhe!

pozdro bracie
 

QKI

Member
Uwielbiam odwiedzać Twój zielony pokoik ;)
Dajesz dalej ! :)
Ja czekam na palemki (StrawberryCough, Euforia, Blueberry, NYC Diesel , C99mix)
Niech już cos u mnie rośnie, bo smutno się zrobiło.
Pozdro !!!!
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top