What's new

זהירות

כן את זה ראיתי. אבל זה הרבה פחות מדכא ומפחיד. קצת מצחיק אפילו, כי זה כל כך אופייני לצבא

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
בדיוק התכוונתי לפתוח אשכול אבטחה.

אם אתה מזמין משלוח של זרעים ומישהו בא להביא לך אותו הבייתה אתה צריך להיות ממש אידיוט כדי לקחת את המשלוח.
אם זה לא מגיע לתיבת דואר או מקסימום בדואר רשום מול פקידה שאתה מכיר - תבדוק מול החנות איך אפשר לסדר את העניין. מקסימום עושים הזמנה חדשה.
למרות שזרעים יכולים להיות יקרים, ואני קניתי זרעים במעל 1000 שקל למחזור הנוכחי, זה ממש לא שווה את הסיכון אם זה לא הולך בדיוק כמו שאמור ללכת.

J

jeki_star

חברים יקרים
בזמן האחרון אני שם לב לעליית מתח וחרדה בפורום בזה
אני מרגיש שאין לנו שותפות גורלית,
אני מתנהל למרות גילי המופלג בתמימות עד טיפשות
בעצם הצגת הפתיל של הגינה שלי
מעולם לא שאלתי או היתייעצתי איתכם( ולא ש אני אלוף העולם )אזזזז
אני מנסה לתת לכם זמן סבבא, להנות מהגלישה
יש אחרים כאן בפורום שבאו רק לקחת
אז למה לי לסכן בעבורם את החיים הנוחים, המאושרים שלי
ולכן החלטתי להגיד לכווווולם תודה רבה על כל הטוב והנעים\טעים
ש קיבלתי ממכם, ואני פורש ל דרך שלי
:wave:בריאות אושר וחופש לכולם​

גקי אף אחד לא רושם פה בפנקס מי ייעץ לי כמה ולמה
למרות כל העבר אני באמת מקווה שתמשיך להיכנס ולהיסתכל לפחות על מה שקורה אפילו אם לא בשביל תגובה
מבחינתי לא משנה אם אני מסכים איתכם או לא כל אחד יכול להרגיש חופשי להגיב או לא
אין פה פנקסים...

נ.ב.

להזכיר לך גקי שבהודעה הראשונה שלי אליך הצעתי לך לפתוח שירשור לבונזאי
יכלת לפתוח שרשור ולעזור להרבה אנשים לא להיצטרך להביא זרעים
לא מאשים ולא מצפה שמישהו יעשה את העבודה בשבילי אבל אני לא מבין למה להיתעצבן או להיתאכזב במקום לייזום
אם אני הייתי יודע אני הייתי פותח שרשור,מאז שאני פה פתחתי שרשור על כל נושא שרציתי לדעת כי זה הרעיון של פורום,ללמוד דרך אנשים אחרים
בנוסף לכך הגבתי להרבה מאוד אנשים בפורום,אני חושב שהצלחתי רק לעזור לסטאג אבל בכללי אני חושב שכמעט כל שרשור שפתחתי יצר דיון וחלק ניכר ממנו היה בריא ופורה
מקווה שתשאר בפורום בכל זאת אחינו ובאמת שלא מובן לי מאיפה האנרגיות האלה של כולם

Dr happy

Member
היי ג'קי...
אכן הפעילות בפורום ירדה בזמן האחרון ונראה שכולם בחרדה... אין מה לעשות.. חלק מעניין הגינון
אך אני בטוח שעם הזמן ירשמו חברה חדשים.
זה משהו שבא בגלים... לך תדע.. אולי כולם עסוקים בסט אפים שלהם
אני באופן אישי מאוד טרוד מנושא ההגעה לחנויות הגינון ועוד לא חשבתי על פתרון יצירתי

בהצלחה לכולם בפורום
האפפי

DB420

Member
הפורום באמת בחיתולים עדיין, אבל הוא משמש מקום טוב לאנשים חדשים שמחפשים ללמוד ולמצוא תשובות לא רק באנגלית.

העניין של החרדה זה משהו שהמשטרה רוצה להחדיר לנו, זאת העבודה הכי קלה שלהם וככה הם גורמים לאנשים לפרק פרויקטים רק מתוך החשש של מה אם..

אני יקח יוזמה השבוע ויעלה תמונות של מה שהולך אצלי :)
אומנם יש לי רק נקבה אחת מתחת ל400 אבל
אני עוד בשלבי הניסוי וטעיה

זרע מאיזה שקית, אבל היא כבר שבוע 7 בפריחה ונראית פצצה!

היי, חדש פה

חבל לי שהתגובה הראשונה שלי פה היא תלונה אבל באמת יש פה אנשים קצת פרנואידים, אם זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי נכנס לפורום שעוסק בנושא, הייתי מפחד להתחיל בכלל.

הדבר היחידי שאתם צריכים להיות פרנואידים לגביו זה מי מהחברים יודע עליכם, וכמה אתם סומכים עליו, אף אחד לא ימצא אתכם בדרך אחרת אם תשתמשו בקצת הגיון בריא.

נא להירגע אנשים ולגדל בשלווה...

Dr happy

Member
היי, חדש פה

חבל לי שהתגובה הראשונה שלי פה היא תלונה אבל באמת יש פה אנשים קצת פרנואידים, אם זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי נכנס לפורום שעוסק בנושא, הייתי מפחד להתחיל בכלל.

הדבר היחידי שאתם צריכים להיות פרנואידים לגביו זה מי מהחברים יודע עליכם, וכמה אתם סומכים עליו, אף אחד לא ימצא אתכם בדרך אחרת אם תשתמשו בקצת הגיון בריא.

נא להירגע אנשים ולגדל בשלווה...

כל הכבוד על העידוד
מה עם קצת תמונות עידוד?

האפפי

J

jeki_star

כן דוקטור כאן הבעיה אתה ,אני ועוד חבר 2
מסכנים את הביצים שלנו בשביל ההנאה שלהם
וגם על מנת להעשיר את הפורום המתחיל הזה
בתוצרת כחול לבן שמים תמונות ומשתדלים למענו
ויש אחרים שאומרים,,,ישחקו הנערים לפניינו
ועוד עונה לי זה עיניין אבטחה, חארטה ,,אתה מפחד
על תציק לאחרים עם כל מיני משחקים
וואללה יופי פתיל גידול עם 2500 ציפיות + עשרות תגובות
ומבלי שיש בו תמונה אחת גועל של פתיל שמשליח על כל הפורום הזה
:moon:

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא מוצא חן בעיניך אל תכנס!
כותב בשביל ההנאה שלי אלעק

בחיי כל אחד פה חושב הוא בעל הבית
זה רוצה תמונות ההוא נעלב שלא מקבלים את העצות שלו שולח אותי לקנות חומר מדילרים

יאללה אנשים תתבגרו זה פורום באינטרנט מי רואה אותכם בכלל?

אני עובד איך שאני עובד מהשיקולים שלי - זה לא נוגע אליכם בכלל. אתה ג'קי ראית מספיק תמונות שהעליתי בשביל להבין שאני לא מזיין פה בשכל. אם להשאיר אותן או לא זו בחירה שלי (ואולי היא לא נכונה אגב - ועדיין עדיף סייף על סורי). לא מספיק לך? זבש"ך אחי. ואל תהיה תמים לחשוב שאתה מעניש פה מישהו שאתה מוחק את התמונות או הפוסטים שלך. זה לא שזה לא חשוב - זה חשוב ומועיל שיהיו תמונות - אבל שאלת האבטחה צריכה להטריד - צריך להבין איזה טכנולוגיות לזיהוי מתפתחות היום, שגם אם היום אי אפשר למצוא בה שום דבר, עוד שנה שנתיים כבר יהיה אפשר לבודד את ההשתקפות שלך מאיזו זכוכית בתמונה או להוציא את הטביעות אצבע מהעדשה של הטלפון אנא עארף. שתדעו לכם שזה חשוב לי שיהיו תמונות ולכן אני כן מעלה כל פעם - ואני משאיר זמן מסוים כדי שכולם יצפו. אם אתה רוצה שיהיו תמונות - תיסלם. לא רוצה - בסדר גמור, אני מזדהה איתך! הנה עכשיו גם הפתיל שלך גועל.

חוץ מזה, לא הבנתי מה הבעיה שלכם עם כמות הצפיות או התגובות. מה, חייבים תמונות? אני מבין שלא לכולם יש סבלנות לקרוא את הררי הטקסט שאני שופך שם, וגם אני אישית מעדיף לראות תמונות על פני לקרוא מלא חפירות של מישהו שאני לא מכיר, אבל אני בונה על זה שבכל זאת אנחנו כבר כן קצת מכירים וירטואלית ויש לנו עניין בגידולים זה של זה. הגידול שלך ג'קי לא הכי מיוחד סליחה אבל את הסטאפ של ד"ר האפי יש לי תמונה שלו בראש גם אם הוא ימחק עכשיו אני אזכור איך זה נראה. כנ"ל פונז. התמונות שלך ג'קי פשוט תמיד לא קשורות כאלה. אבל תמיד נראה אחלה.

בקיצור באמת אנשים, תתחילו להתייחס פה לעניינים עצמם, אני לא חושב שלמישהו מאיתנו משעמם בחיים עד כדי כך שהוא צריך להגרר פה לכל מיני מריבות עם אנשים שהוא לא מכיר בכלל.

ושתדעו לכם שפתחו מתישהו אתר שלם של פורומים בעברית
אני לא זוכר את הכתובת אבל אני זוכר שהגעתי דרך האתר israel420.com
זה אחלה של פורומים, אבל כולם שם נוּבִּים אש, ואני מת לכתוב שם אבל אני פשוט פוחד! כי זה אתר ישראלי, אני לא יודע איפה יושב השרת ומי האנשים וכו'. אבל מומלץ בכל אופן.

כל הכבוד על העידוד
מה עם קצת תמונות עידוד?

האפפי
זה גידול ראשון שלי

את התמונות העליתי גם למקום שהבחור מעליי מדבר עליו, כרגע זה אתר די קטן(קיים מספטבר אם אני לא טועה).

a.jpg
b.jpg
c.jpg
d.jpg
e.jpg

לצערי אני מעדיף לא להגיד מה הזן או מי יצר אותו, כי ממה שהבנתי הבחור שמנהל את האתר כאן נוהג למחוק הודעות ולתת באנים לכל מי שמזכיר את השם שלו בחיוב.

סחתיין אחי
תמונות יפות מאוד!

לא הבנתי למה התכוונת לגבי מנהל האתר? איזה אתר? שדיברתי עליו? היה עדיף לא להזכיר אותו? עוד לא מאוחר...

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
הם לא טורחים להריץ גוגל טרנסלייט על הפורום שלנו וגם בפורום באנגלית לא כזה עוקבים.
לקח להם איזה חצי שנה לצנזר לי פתילים על זנים של סבקול שהם מסוכסכים איתו - לא שזה בעיה שלי.

jungo

Active member
נראה יפה מאוד .:tiphat:
איזה שלב של הפריחה אתה נמצא ?
40 יום בערך ?​