What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

G

grizly

Osobně na pádlí používám KUMULUS myslím od AgroBio...Je to prášek cca 70%síry a pro spolehlivé zničení stáčí velice slabá koncentrace.....
4 dny to v místnosti smrdí,jako bych tam celí den bouchal petardy,ale učel to vždy splní:D
 

papaja

Active member
Veteran
Sensi Jajda :sorry za somův recept je mi líto, že to nefunguje
sám jsem to nezkoušel :) jsem rád, že jste to už prubli a vono škvarek místo špeku
 

hyena

Member
Veteran
čau, mám 5 a 5 semínek, který by mohly bejt dosti zajímavý, ale nemám teď možnost to zkoušet, máma je Larry OG*The purps a tatínky jsou Ghost Train haze číslo nevim a ten Mightykuv cukrující chemdog... :)

+ ještě asi 15 ruznejch semínek vzniklejch "kontrolovaným opylením, nějaký AH core, Cheesberry, bubba kush..co se kde vylouplo..

tak kdyby někdo měl možnost, rád je přenechám
 

hyena

Member
Veteran
poradí někdo, jak nejak jednoduše a bezpečně platit na seedbayi? z toho co tam píšou ve faq moc moudrej nejsem :/
 
M

miris

jak to máte se "strawberry" (nejlíp outdoor) genetikou? zrovna jsem jednu jahodu kouřil celkem překvapilo :D bych taky zkusil hh ale nvm jaký konkrétní
 

Rakosnicek

Member
Veteran
já ted klíčim fire alien strawberry :D tak doufám, že by se tam mohlo něco jahodovýho ukázat... i když ten alien mi přijde hrozně dominantní ve všem, tak to asi bude chtít štěstíčko :D
akorát se jim teda moc nechce, začaly pukat až po 3 dnech, tak snad se rozjedou jak maj
 

sensi23

Active member
Veteran
já ted klíčim fire alien strawberry :D tak doufám, že by se tam mohlo něco jahodovýho ukázat... i když ten alien mi přijde hrozně dominantní ve všem, tak to asi bude chtít štěstíčko :D
akorát se jim teda moc nechce, začaly pukat až po 3 dnech, tak snad se rozjedou jak maj
tak preju hodne stesti at narazis na poradneho jahodaka



pane Spachal matkujes jeste nejake cbd odrudy?chtel bych si to odzkouset a pote bych asi skocil do cbd critical mass..pripadne pm
 
Last edited:

spachal

Well-known member
Veteran
Pane Mistre, jedna kyticka jeste z CBD Mango jest k dispozici, ale uz je na vejminku, takovy neplanovany indoor ala pokojova ozdoba :]. Ale obavam se, ze uz bude nakvetla, zjistim to o vikendu. Bohuzel diky zlovuli jednoho estebaka jsem box zrusil a prevoz genetiky do jinych rukou se pry nejak silne nepovedl :/ ..
ALE: mam jeste dve feminy seminka, pokud je zamatkujes, klidne venuji. Nebude to doufam trvat dlouho a zase mi neco poroste, takze pak se na Tebe obratim s presne stejnym dotazem :]
 

sensi23

Active member
Veteran
Pane Mistre, jedna kyticka jeste z CBD Mango jest k dispozici, ale uz je na vejminku, takovy neplanovany indoor ala pokojova ozdoba :]. Ale obavam se, ze uz bude nakvetla, zjistim to o vikendu. Bohuzel diky zlovuli jednoho estebaka jsem box zrusil a prevoz genetiky do jinych rukou se pry nejak silne nepovedl :/ ..
ALE: mam jeste dve feminy seminka, pokud je zamatkujes, klidne venuji. Nebude to doufam trvat dlouho a zase mi neco poroste, takze pak se na Tebe obratim s presne stejnym dotazem :]
Tak to je solid nabidka asi bych to i zamatkoval covece..
 

spachal

Well-known member
Veteran
Zadny problem, pripadne PM. Take jsem premyslel o tom, ze by se dalo zamatkovat vice veci od CBD Crew, seminka se po jednom daji sehnat okolo 7 liber, nemuselo by to byt spatne se venovat primo tehle genetice .. Kdyby se na nakupu nekdo podilel, nebyl bych vubec proti :]
 

sensi23

Active member
Veteran
urcite bych do toho sel zajima me odruda s co nejmene thc a co nejvice cbd..pisu ted z telefonu pm pisnu vikendove dohodnem se..jeste me zajima kouril jsi to mango?jake to melo ucinky?tezce sedativni nepsychoaktivni?..
 

spachal

Well-known member
Veteran
Mas PM :]. Ucinky prave docela prekvapily, pokoureni opravdu vonave a neagresivni, najezd pomalejsi, ale zaskocil! Na to, ze THC by v Mangu melo byt relativne malo, bud se obzvlaste povedl curing, nebo se to s CBD doplnuje do spise euforizujici nalady. A hlavne, dlooouha jizda, plna kreativity. 'Smradlave zabijaky' nemusim, tohle je presne ten protipol bez prilisneho gaucaku, osobne mi sedne a to, ze dost :]
 

mrakoplas

Member
2 sensi23
ahoj, náhodou tady na to koukám a vidím, že bys rád odzkoužel nějaké CBD odrůdy.

...takže abych nebyl uplně OT :) a na PM jsem ještě pískle... tak se ptám, jestli bys měl zájem nebo někdo jiný o tyto odrůdy, které vykazují známky cbd kanabinoidního profilu.

KC33
KC33x Jackberry
Z7
Z6
Biddy early citral x

a z letošního prcungu, vše open pollination pylem Z7 a Z6...nějak jsem to nekomplikoval. O Z6 samce, jsem ale omylem přišel.

Bubba kush x
bubba kush x Double purple doja x
Old time moonshine x
White fire x
LA confidental x
Z7 x
Z6 x
BEC x x
Bohemia gold x
Larry og kush x
Larry og kush x the purps x
Vanuatu x
KC33 x
KC33 x jackberry x

jinka držím pěsti v detoxikaci:)
 

sensi23

Active member
Veteran
zdarec hledam nepsychoaktivni model..proste jsem myslel,ze tyto cbd odrudy nezhulujou..ale co mi pise spachal,tak zhulujou a to dost..tzn potrebuju neco co ma trebas 3% thc a 7%cbd ..
Prave si posledni dobou me telo prestalo rozumet s thc namisto prijemnych stavu mi to pusobi nekolikahodinovepsycho a tak hledam alternativu
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
zdarec hledam nepsychoaktivni model..proste jsem myslel,ze tyto cbd odrudy nezhulujou..ale co mi pise spachal,tak zhulujou a to dost..tzn potrebuju neco co ma trebas 3% thc a 7%cbd ..
Prave si posledni dobou me telo prestalo rozumet s thc namisto prijemnych stavu mi to pusobi nekolikahodinovepsycho a tak hledam alternativu
Co ruderalis? Nejaky seminka mam kdybys chtel. CBD odrudy naopak zhuluji drsne. S Z7,6 mam ale zkusenost, ze jsem byl jen umrtvenej a neschopnej pohybu a opravdu psychoaktivita slaba, ale byly do toho nejaci vizouri, tak to mozne bylo tim alkoholem.
 

sensi23

Active member
Veteran
Co ruderalis? Nejaky seminka mam kdybys chtel. CBD odrudy naopak zhuluji drsne. S Z7,6 mam ale zkusenost, ze jsem byl jen umrtvenej a neschopnej pohybu a opravdu psychoaktivita slaba, ale byly do toho nejaci vizouri, tak to mozne bylo tim alkoholem.
tak to by me mozna aj zajimalo
 

papaja

Active member
Veteran
zdarec hledam nepsychoaktivni model..proste jsem myslel,ze tyto cbd odrudy nezhulujou..ale co mi pise spachal,tak zhulujou a to dost..tzn potrebuju neco co ma trebas 3% thc a 7%cbd ..
Prave si posledni dobou me telo prestalo rozumet s thc namisto prijemnych stavu mi to pusobi nekolikahodinovepsycho a tak hledam alternativu


držím ti palce :tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top