What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

hyena

Member
Veteran
čau, nějakej tip, kde sehnat něco jako ty velký 15l kyblíky od barvy za rozumnou cenu? tak 12 maximálně. prostě nějaký velký nádoby praktický.
 

IBISLAV

Member
Bubble bag

Bubble bag

Já bych se rád zeptal, kde bych mohl sehnat na českém internetu kvalitní pytle k mokré extrakci krystalků.
Včera mi došel balík z jednoho nejmenovaného českého eshopu. (nebudu jmenovat na ICmagu to nemají rádi). Dneska jsem jim to posílal zpátky, protože kvalita pytlů byla made in china. Respektive bych klidně koupil bazarové zboží, ale kvalitku hlavně. osobně bych preferoval original značku Bubble Bags. Také jsem navštívil náš growshop, ale po tom poprasku co proběhl loni v říjnu, prý je s kuřáckými potřebami problém.
Pomůže někdo? Díkes
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
o
lady berry kush-ta true blueberry pouzita v crossu je z nasi spanelske selekce..ta byla skrizena s anestezii(aghan/skunkXherijuana) z toho crossu vyselektovana samice a nasledne skrizena se samcem kusherelly (SFV OG kush/C99)
Vse selektoval a krizil radvancan (FMS)
takze cely rodokmen je takovyto TrueBlueberry(dj short)/Anesthesia XKusherella (SFV OG/C99)
View Image

View Image

View Image

View Image

View Image
po

jenombych poopravil že samce selektoval Periphery.. :dance013:

jinak na kusharellu vzpomínám dodnes.. chut síla výnos všechno :biggrin:
 
D

Dogon

Já bych se rád zeptal, kde bych mohl sehnat na českém internetu kvalitní pytle k mokré extrakci krystalků.
Včera mi došel balík z jednoho nejmenovaného českého eshopu. (nebudu jmenovat na ICmagu to nemají rádi). Dneska jsem jim to posílal zpátky, protože kvalita pytlů byla made in china. Respektive bych klidně koupil bazarové zboží, ale kvalitku hlavně. osobně bych preferoval original značku Bubble Bags. Také jsem navštívil náš growshop, ale po tom poprasku co proběhl loni v říjnu, prý je s kuřáckými potřebami problém.
Pomůže někdo? Díkes

Ice-o-lator
:biggrin:


http://aukro.cz/separacni-pytle-ice-o-lator-sada-4ks-objem-80l-bag-i4549129106.html
 
D

Dogon

já je mám už cca 5 let a sem spokojen přecedili to ho už víc než dost a furt držej originál ice-o-lator jsem měl kdysi se stejným výsledkem.
bůh ví co ti poslali.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
čus, mám dotaz ohledně Flagada jonese, pokud někdo má nějaký info o této genetice, tipy, rady nebo třeba i nějaý fotky budu jen rád:), díX
Jajda
 

Darius5

Member
Zdarte, má takový menší začátečnický problém :biggrin:, uploadoval jsem fotky do složky "attachments" v mém profilu jsem je nikde nenašel. Vytvořil jsem si slošku v Album a chtěl bych je tam skopčit. Neví někdo jak? Nechci je mazat a uš nemám místo abych je znovu mohl uploadnout, protože mám k dispozici jen 5 MB. Věděl by někdo, jak na to?
 
Top