What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

D

Dogon

semínka dozrajou i když se pak přepne na rust.
dělám si každej rok zimojarní okení semínka a bez problemu se urodí :)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
sensi: zatmívačka mě a napadla, ale z časovejch důvodů je to pro mě skoro nemožný i když bych to měl doma... to už to radši zatmívat nebudu vůbec než jen občas :D

dogon: dík za info, tak já to teda prcnu a uvidí se :)
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tak jo. No jestli prcnout, tak co nejdřív. Já jsem ji opyloval tak nějak okolo 50. dne. V 70. jsem ji vytáhnul na "parapet" a už je to 7 tejdnů co je venku, takže cca 9-10 co je opylovaná a většina semínek nic moc, ale tak 1/3 už by byla v tuhle dobu použitelná. Pomalu už se vrací do růstu, je na periodu dost citlivá, přeci jen tolik světla co máme ted tady je v její domovině nejvíc top leto co se týče fotoperiody :)
Já bych určitě zkusil!

De spíš o to jestli na ni rvát ještě další sativy, můj typ kdyby nebyla opylená, tak kvete nejmín 20 tejdnů... Bych spíš reverznul Bubba kushe a prcnul ji tim :D.
Plus já budu mít nejmín 300 semen s tim Chemdawg D ibl samcem a už ted jsme zvědavej jestli se vůbec najde někdo (samozřejmě včetně mě :D ), kdo bude mít odvahu se pustit do selekce... :)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
:D no holt když to nepůjde tak si jí hodim do dalšího kola k sativám a prcnu jí ve skříni... i když přemejšlim, že si teď hodim jedno rychlý kolo něceho osvědčenýho ať se trochu zahojim po tomhle bordelu co mam teď :D

každopádně pravda, že vypadá, že možná ani nedokvete nikdy :D ale ta usc amnesia kterou to chci prcnout vypadá moc pěkně... super sativovej vzhled, sicela malinký, ale pěkný paličky a vypadá tak na 60 dní květu... to je možná i míň než ten tvu chem ibl ne? :D no a ten golden tiger to bude pěknej bordel no, to samo kvete dost dlouho :D
 

hyena

Member
Veteran
:D no holt když to nepůjde tak si jí hodim do dalšího kola k sativám a prcnu jí ve skříni... i když přemejšlim, že si teď hodim jedno rychlý kolo něceho osvědčenýho ať se trochu zahojim po tomhle bordelu co mam teď :D

ha ha . . už to vidim, jak to zrovna tobě dopadne :D spíš dát klíčit další semínka a pro jsitotu si ještě náký další koupíš :D
 
S

smallgardener

Tygr nebude tak šílenej mám ty early malawi phena a kytky v květu z většiny nastupuje rychle na Pure sativu(hlavně tenhle samec ukázal preflowers dva měsíce od semínka. Otázka je nakolik bude pyl akční po X tejdnech. Jinak semínka dozrajou no problém odzkoušeno
 
Last edited:

papaja

Active member
Veteran
síťovina

síťovina

Zdar chceme s kamarádem postavit stroj na výrobu prosypu. Polinator , který vyrábí podobné stroje, uvádí síťovinu 120 mikronů. Zkoušel jsem hledat nějaký eshop, který by to nabízel a bohužel se nepovedlo. Nevíte, kde sehnat síťovinu na buben toho stroje? Nechci kupovat celý buben, stačila by síťka a zbytek vyrobí kolega kutil sám. Díky přátelé zeleného údolí za případný kontakt na sítkaře:tiphat:
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Zdar chceme s kamarádem postavit stroj na výrobu prosypu. Polinator , který vyrábí podobné stroje, uvádí síťovinu 120 mikronů. Zkoušel jsem hledat nějaký eshop, který by to nabízel a bohužel se nepovedlo. Nevíte, kde sehnat síťovinu na buben toho stroje? Nechci kupovat celý buben, stačila by síťka a zbytek vyrobí kolega kutil sám. Díky přátelé zeleného údolí za případný kontakt na sítkaře:tiphat:
Čaues, tak to sem taky sháněl, ale nesehnal... jestli netrváš na tom, že to musí bejt kovová sítovina, tak zkusil bych použít hedvábí:)... stojí pár korun ve výtvarnejch potřebach a je to opravdu hodně jemný... :) a vyjde to okolo stovky:)
http://www.vytvarnepotreby-hedvabi.cz/zbozi/1544/sala-45x160-cm-hedvabi-ponge-5/
Mě se to osvětšilo..:dance013:
 

BURN

Member
Veteran
Zdar chceme s kamarádem postavit stroj na výrobu prosypu. Polinator , který vyrábí podobné stroje, uvádí síťovinu 120 mikronů. Zkoušel jsem hledat nějaký eshop, který by to nabízel a bohužel se nepovedlo. Nevíte, kde sehnat síťovinu na buben toho stroje? Nechci kupovat celý buben, stačila by síťka a zbytek vyrobí kolega kutil sám. Díky přátelé zeleného údolí za případný kontakt na sítkaře:tiphat:

Zkus hledat "sítotisk" není možné abys něco nenašel:tiphat:
 

papaja

Active member
Veteran
děkuji

děkuji

všem díky myslím, že z uvedených stránek už se dá vybrat všem přeji krásné jaro, léto a tíim pádem pěkně vypečený podzim :tiphat:
 

alesh

Member
Čau, likvidujeme starou výrobní halu a dostali jsme se ke spoustě starých hliníkových kabelů. Jak se toho dá co nejvýhodněji zbavit?
 

spachal

Well-known member
Veteran
Uhmm .. ja tam tech smajliku budu muset dat priste asi vice, ono to bylo pochopeno vazne, to's me dostal! :)) ..

Zadej si do strejdy google treba "ekologická likvidace hliníkových vodičů", reseni hned budes mit.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
čus,
prosim víte někdo o nějakym shopu kde ještě platí ta akce 2+1 na semena? případně i něco podobnýho výhodnýho, nápady se hoděj ..

lovim automaty do kukuřice a rád bych ušetřil co to půjde :D
 

metracek

Active member
Veteran
Není to uplne to co hledas, ale na facebooku na strance Seed City rozdavaji kazdej den par semen zdarma/za like. Sam moc nevim o co jde ale třeba to nekomu bude stat za lajkovani :D
 

Latest posts

Latest posts

Top