What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

1

148466

Elessar: pecka to je presne ono, dik
radvancan: taky diky

Planuju room a mam v planu takovou vychytavku, chci jet hlinu popripade kokos. Misto kvetinacu bych chtel pouzit pytle z textilie usazeny v nejaky konstrukci aby se nedotykali zeme a byly stabilni. Jaka textilie je podle vas vhodna? Dalsi vec kterou resim je ze chci tyhle pytle v konstrukci dat asi tricet centimetru nad podlahu growu na nejakej rost a pod nej chci dat ventilator, kterej bude od spodu rozhanet cerstvej vzduch od pritahu. zatim jako nejvhodnejsi se mi zda takova ta stavebni sit na armatury (myslim ze se tomu rika kary sit nebo tak nejak). Zatim sem se setkal akorat s totalne orezlejma sitema tudiz bych ji musel zbavit ty zasrany lisky a pak ji vzit nejakym naterem. Napada vas nejakej vhodnej nater? Neco z ceho se nebude nic uvolnovat? Posledni silena otazka: myslite ze je realnej vertical v prostoru 120x120?
 

Machoman

Active member
Elessar: pecka to je presne ono, dik
radvancan: taky diky

Planuju room a mam v planu takovou vychytavku, chci jet hlinu popripade kokos. Misto kvetinacu bych chtel pouzit pytle z textilie usazeny v nejaky konstrukci aby se nedotykali zeme a byly stabilni. Jaka textilie je podle vas vhodna? Dalsi vec kterou resim je ze chci tyhle pytle v konstrukci dat asi tricet centimetru nad podlahu growu na nejakej rost a pod nej chci dat ventilator, kterej bude od spodu rozhanet cerstvej vzduch od pritahu. zatim jako nejvhodnejsi se mi zda takova ta stavebni sit na armatury (myslim ze se tomu rika kary sit nebo tak nejak). Zatim sem se setkal akorat s totalne orezlejma sitema tudiz bych ji musel zbavit ty zasrany lisky a pak ji vzit nejakym naterem. Napada vas nejakej vhodnej nater? Neco z ceho se nebude nic uvolnovat? Posledni silena otazka: myslite ze je realnej vertical v prostoru 120x120?

Na ten rošt bych se vykašlal,nejak extra ti to nepomuže.Jinak jo jmenuje se to KARI sít a delají ruzny velikosti ok,vygugluješ raz dva.

A proč tu textilii? Oproti klasika kvetníku me nenapadá žádná výhoda citelná v praxi.A ten vertikal v 1,2x1,2m prostoru žádnej problem.

Třeba ti ten link pujde XL Homebox https://grower.cz/photos/020957/0236.jpg
 
1

148466

od toho rostu si slibuju lepsi cirkulaci vzduchu a co se tyce ty textilie to je tajemstvi.. hehe navic pod rost budu moct soupnout zvlhcovacku nebo treba primotop v pripade ze budu mit za tmy nizkou teplotu. proste mi to nezabere zadny misto v pestebni plose
 
ha takzej sem to nasel co jsem potreboval ..
http://eshop.moravialight.cz/vysokotlake-vybojky-ge-halogenidove
uplne dole (nekde v pulce) predradnik za 2000,- a lampa za 1000,- asi zkusim :)
uz to mate nekdo doma ?
EDIT :
i kdyby jste meli zkusenosti s tema malyma co maji specialni patice .. tak sem s tim :)

EDIT2 : co je pravdy na tom ze jdou ty CMH lampy i na obycejny MH/HPS magneticky balast ? pri tom spectru co to ma , je to na rust/matkarnu jasna volba (nekde jsem se docetl ze typek testoval jenom CMH lampy na kvet a mel celkove min a listnatejsi sisule) delsi zivotnost a lepsi stavba internod a celkove vitalnejsi rust ..
nemate nikdo zkusenosti ?
 

aero1

Member
polipajo , zkoušel jsem jet dvě 600TI kila vedle sebe jedna cistej sodik druha čista metalhalidka rozdily byli minimalni , jen ty pod metalhalidkou byli o par centimetru vyšší, ve vynosu jsem nezaznamenal žadnej rozdil z pod obou lamp . vysledny material z pod obou lamp byl stejne tvrdej ,stejne olistěnej ,stejne vonavej, :)
 

polipaja

Member
polipajo , zkoušel jsem jet dvě 600TI kila vedle sebe jedna cistej sodik druha čista metalhalidka rozdily byli minimalni , jen ty pod metalhalidkou byli o par centimetru vyšší, ve vynosu jsem nezaznamenal žadnej rozdil z pod obou lamp . vysledny material z pod obou lamp byl stejne tvrdej ,stejne olistěnej ,stejne vonavej, :)

Aha dik, a mel jsi to v oddelenych boxech?
 
kamarad by chtel f13 od dj shorta .. nevite kde a jak je (jestli vubec) mozno je sehnat ? on sam nema dostatecne zkusenosti s ICM forem a tak ja musim tlumocit :) dekuju
 

Phuuu Ad

Active member
kamarad by chtel f13 od dj shorta .. nevite kde a jak je (jestli vubec) mozno je sehnat ? on sam nema dostatecne zkusenosti s ICM forem a tak ja musim tlumocit :) dekuju

na Hemp depot ca se daji sehnat. bohuzel odkaz je vyhvezdickovany tak to hod do googlu a najdes je hned.

jen si predem procist Ordering Information, Ale zatim sem na ne neslysel nic spatneho.
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Chtěl bych se zeptat lidí co maj doma hnojivo Atami coco max A,B a EC metr.
Jelikož ještě shánim části EC metru, tak jedu zatim jen tak od oka. Co mě trápí je, že kam se člověk koukne, tak tam maj napsaný jiný dávkování... Na lahvičce je napsáno 0,5-1ml/l, na netu je 4ml/l a ještě je tam v tom balení přiloženej letáček, na kterym píšou 3,5-4ml/l...
Kdyby byl někdo tak hodnej a napsal mi jaký z toho je to správný, nebo hodnotu EC na 1ml/l, abych tak nějak zatim věděl, než dotvořim ten EC metr...
Zatim je krmim 1ml/l a už holky vypadaj, že maj docela hlad, ale nerad bych je zase přestřelil!
Díky!
 

polipaja

Member
Chtěl bych se zeptat lidí co maj doma hnojivo Atami coco max A,B a EC metr.
Jelikož ještě shánim části EC metru, tak jedu zatim jen tak od oka. Co mě trápí je, že kam se člověk koukne, tak tam maj napsaný jiný dávkování... Na lahvičce je napsáno 0,5-1ml/l, na netu je 4ml/l a ještě je tam v tom balení přiloženej letáček, na kterym píšou 3,5-4ml/l...
Kdyby byl někdo tak hodnej a napsal mi jaký z toho je to správný, nebo hodnotu EC na 1ml/l, abych tak nějak zatim věděl, než dotvořim ten EC metr...
Zatim je krmim 1ml/l a už holky vypadaj, že maj docela hlad, ale nerad bych je zase přestřelil!
Díky!

cau spoluzak to promeroval a vytvoril tabulku tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=923655#post923655
 

tomas2pet

Member
Chtěl bych se zeptat lidí co maj doma hnojivo Atami coco max A,B a EC metr.
Jelikož ještě shánim části EC metru, tak jedu zatim jen tak od oka. Co mě trápí je, že kam se člověk koukne, tak tam maj napsaný jiný dávkování... Na lahvičce je napsáno 0,5-1ml/l, na netu je 4ml/l a ještě je tam v tom balení přiloženej letáček, na kterym píšou 3,5-4ml/l...
Kdyby byl někdo tak hodnej a napsal mi jaký z toho je to správný, nebo hodnotu EC na 1ml/l, abych tak nějak zatim věděl, než dotvořim ten EC metr...
Zatim je krmim 1ml/l a už holky vypadaj, že maj docela hlad, ale nerad bych je zase přestřelil!
Díky!
Ahoj, tak sem ti to změřil:
10 litrů vody 10ml. A, B coco max.
Ec se zvedlo na 0,57.
Bylo to mícháno do destilky takže je to přesně o těch 0,57.
Musíš připočítat Ec tvojí vody. Ok.
T25.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ahoj, tak sem ti to změřil:
10 litrů vody 10ml. A, B coco max.
Ec se zvedlo na 0,57.
Bylo to mícháno do destilky takže je to přesně o těch 0,57.
Musíš připočítat Ec tvojí vody. Ok.
T25.
Díky moc! Mně přišly nějaký hladový, sem se bál, abych je nespálil (ze semen cca 15cm velký). Tak paráda, zejtra jim naložim!:)
 

Machoman

Active member
Jo to by tak vychazelo,já to mel spočitany u svojí zdrojovky ec 0,45 při 1ml/l A+B udelalo skoro přesne 1,0
 

Latest posts

Latest posts

Top