What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

Ahoj Peri ! diky za rychlou reakci !
kamarad je v praci (v podstate se tam stridame , a vidame se pouze v ramci vyme smen-ale jeden z male fer lidi co jsem v zivote poznal!)
no je nestastny , pes mu to poskakal kdyz poprve pestoval SensihoSkunky , a tedka konecne mega kytky , nakvet jako krava a tedka pry male jako cca 10halerove flicky po listech .. zitra nafotim , pac mu vezu vetrak , verim ze vetsi pruvan a vyssi odsavaci sila popmuze , verim ze je to diky vlkosti .. ma jenom jeden vetrak co jenom tak smiruje vrsky a dole nic .. :( skoda , nejvic kytky .. nakvet jak svina . krasne mohutne kvety .. pulmetrova siksa SensihoSkunku ..skoda :(
 

nans

Member
tip pro lidi z Ostravska:

baumax shoping park, vyprodej balastu 120cm zarivek: 20kc kus

myslim ze tam jsou elektronicke predradniky, ale ruku do ohne za to nedam..

a otazka:

nejaky shop Ostrava a okoli, který ma sortiment pletiv ? v hobby marketech je vyber zalostny ...
 
haahahhahááá , ale chtel bych nas videt po brcku :D :D :D

ja pamatuju jak jsem kuril neco co chutnalo jako desny citron huba semi pokroutila a celkove to byl super zazitek .. bral bych neco citronove svezi :)
 
Mate nejake zkusenosti s GHS LemonSkunk a SuperLemonHaze ? rad bych to prubl .. a taky bych chtel vedet , muzu nasadit jedno semeno od kazdeho a narizkovat si ? jedno rezani by snad mely prejit bez uhony ne ? predem dekuju za odpoved
 

polipaja

Member
2 ZjakP: covece moje early misty ma neuveritelne citrusovou vuni.. bohuzel ma jina negativa ktera ji cini docela nevhodnou odrudou na cokoli...
vylozene ty citronovy modely jsou hodne povznasejici...
co se tyce lemon skunku a super L haze, myslim ze nicim od ghs neprohloupis.. ty jejich semena v mym a myslim nejen v mym okoli sklizi dost uspechu.
jenom takova poznamka k tomu rizkovani - stalo se mi ze se nekdy vlastnosti rostliny zlepsily a nekdy to bylo naopak.. nedovedu si to vysvetlit..
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
haahahhahááá , ale chtel bych nas videt po brcku :D :D :D

ja pamatuju jak jsem kuril neco co chutnalo jako desny citron huba semi pokroutila a celkove to byl super zazitek .. bral bych neco citronove svezi :)

Ahoj ZJP :wave:
Osobne jsem se stim zatim nesetkal, ale lidi s FUCKEM moc chvalili Mango Haze Od Mr.Nice.
psali ze nasli pheno s prichuti mango ale i citrusove pheno.
Ja mam doma jedno pheno Cali.O.Ae77 x Deep Chunk co ma prave takovou pomaranc-citrusovou vuni i chut, ale prevlada vice pomeranc.
Ja osobne by jsem do GHS nesel, ale ak tak preji stastnou ruku, nech natrafis na dobre pheno.
 
diky kluci za odpovedi , slysel jsem ze GHS jsou podvodnici , no tak uvidime .. na to rizkovani jsem se ptal hlavne z duvodu toho ze jsou to pouze feminizovana semena .. asi vyberu tu SuperLemonHaze , mozna obe zatim nevim .. nebavi me sedet a cumet do prazdneho boxu :) a nez budou poradne sniclone to bude este chvilecku trvat :)
 

polipaja

Member
2 zjp: fakt je ze maji podezdrele propracovanej marketing... co jsem videl od nich ze semen za vypestky tak se to dalo a odpovidalo to tomu co u odrudy uvadeli.. tezko rict precjen na kazdem sprochu pravdy trochu
 

polipaja

Member
jel tu nekdo z Vas The Pure skunk#1 od flying dutchmana? tezce nad nim uvazuju.. semena levny a vsude sama chvala
 

Elessar

Active member
jel tu nekdo z Vas The Pure skunk#1 od flying dutchmana? tezce nad nim uvazuju.. semena levny a vsude sama chvala


Zdravím Tě polipajo:wave:
Osobně jsem ho nejel, mám doma pouze semena připravená na selekci. je tu thread, ve kterém jsou opravdu nádherné kousky The Pure od Flying dutchmana. Avšak, někteří tvrdí, že kvalita šla dolů.
Na G, ho jela vrrn a prý to byla její nejvýnosnější genetika(asi 100g na kytku), hned po Thai-Tanic.
Cena-výkon je naprosto parádní,uvidíme jaké bude pheno...

Good Luck
Elessar
 

Phuuu Ad

Active member
jel tu nekdo z Vas The Pure skunk#1 od flying dutchmana? tezce nad nim uvazuju.. semena levny a vsude sama chvala

V roce 2007 jsme poprve jeli The Pure od Flying Dutchmana, kytky byly v 3,5L kvetinacich v hline rovnou prepnuty na 12/12 a presto bylo z jedne v prumeru 20-15g. Vysoke max 60cm. tehdy jme meli docela stesti na phena...bylo tam jedno ktere vonelo jak cerstve otevrena Plzen / vune chmelu. Luxusni vcelku potentni.
Skoda ze matky sviluchy s bioolem zabily...rip

Letos delal kamos selekci z 10ti no a asi nebylo stesti na phena. Je to takove hodne do sativy. takze vynos tam urcite nejaky bude.
Ja osobne sem ho uz nepestoval. Potence me ale po tech letech uz tolik neoslnila.

vic nevim a dovoluji si upozornit ze je to pouze muj soukromy nazor. Preci jenom je to hodne individualni a za tu cenu ? ..... to za zkousku stoji...

Phuuu
 

polipaja

Member
2 Elssar: cau, jojo ten thrad i to na g jsem videl to me prave celkem inspirovalo.. kazdopadne dik a goodl luck i Tobe :)

2 Phuuu Ad: Dik, du do toho...

jen me zajimal nazor zdejsich... kazdopadne seminka obednana
 
Ahoj , a zase otravuju , mate zkusenosti s bankou DNA seeds ? nasel jsem LemonSkunk i u nich , dokonce regulary , 13 kusu takze juch :) ja co jsem cetl (ovsem v cannabibli-tam je jim venovana stranka) tak prej jsou to slusni kluci :) tezko rict , takze se ptam vas Panu Pestitelu :) dekuju
 

polipaja

Member
Cau,
je tady nekdo kdo si zkousel michat svoje hnojky? Rikal jsem si ze by se celkem vpohode dalo pouzivat akvaristicky pmdd. Napriklad v bezpecnostnim listu vyrobku grotek monsterbloom je udajne obsazen KH2PO4 a MgSO4.7H2O noa vzhledem k tomu ze kdyby se koupily cisty latky stalo by 130g asi 140 ka coz uz je celkem rozdil vzhledem k tomu ze se v growshopech prodava kolem 500.
A to ani nemluvim o akvaristickych mikroprvcich ktery se prodavaji chelatovany ve smesi pod nazvem tenso cotail za uplnej pakatel.
Tady to nejakej borec prodava http://www.pmdd.ptakoviny.biz/aqua.php?s=c-obchod

Co si o tom myslite Vy?
dik za odpoved polip
 
Top