What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zene nélkül mit érek én?!

Solon

Well-known member
:O
A Prosecturának volt videó klippje? Ez most meglepett. 90-es évek elején rongyosra hallgattuk a szép az élet kazettájukat. Mária néni. :D Nyaraltatok Csillebércen, vagy Zánkán?
[youtubeif]989pjmGhK24[/youtubeif]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
[YOUTUBEIF]Jvdulme9MBo[/YOUTUBEIF]

mivótá te tán gumipunk ? :D prosectura :D junkies ? barackca? meg a többi ilyen ? :D
 

Solon

Well-known member
Még gumi punk se, szimat szatyrot se vettem. Azonnal átszoktam elektronikus zenére, amint megjött az első ID ’n’ T cd. Rohadt narkós fajtámat! Szóval sterbinszki csinálja most a trance classics sorozatot. Ezt még egyszer sem játszotta:


[youtubeif]n4Hh2G_Ygh8[/youtubeif]




Na, ez magyarország. :D Kicsit büdös, kicsit savanyú, de a miénk! Faszom, mi a jó a savanyú lábszagban, ezt nem tudtam még idén se megérteni. :D Németeknél mi szimbolizálja azt, ami nálunk a Tanú?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
derrick..? :D
szimatszatyor.. azokon mindig jót röhögtem, ők meg kevésbé amikor pogóban repültek :D


[YOUTUBEIF]yFeo4XDvOpo[/YOUTUBEIF]
 

Solon

Well-known member
Ez a The doors odabasz! Remélem sokaknak van otthon korabeli hifi cucca, mert azon szól igazán jól.


Itt egy másik kellemes ütem:
[youtubeif]_FrOQC-zEog[/youtubeif]




Ezt pedig Chrome küldte nekem a napokban, hogy hallgassam meg, mert jó az üteme és a szöveg odabasz. Kösz króm, nem csalódtam!


[youtubeif]EmNwaoaTkiY[/youtubeif]
 

Solon

Well-known member
Annyira kiváncsi lennék egy 2019-es Jancsó filmre. Sajnos az nem lesz.
[youtubeif]jS-jSTVt670[/youtubeif]
 
Top