What's new

WW RQS & Super Lemon Haze GreenHouse(klonos apo filo)

bazz

Member
Ξέρεις τι σκέφτομαι ;;!!! Τόση ρίζα που ειναι στην γλάστρα ...και εάν δώσεις ανάπτυξη θα φτιάξει κιαλο ρίζα μάλλον...;;
Όχι μην ρίξεις εάν δεν δεις απο κάπου κα πετάει καινούργια ανάπτυξη
 

theia

Member
Ξέρεις τι σκέφτομαι ;;!!! Τόση ρίζα που ειναι στην γλάστρα ...και εάν δώσεις ανάπτυξη θα φτιάξει κιαλο ρίζα μάλλον...;;
Όχι μην ρίξεις εάν δεν δεις απο κάπου κα πετάει καινούργια ανάπτυξη

an ftia3ei kialo riza pou tha tin balei....oi ifasmatines pou exw eiani terma dn paei alo apo riza !!
 

bazz

Member
Ναι... Να χρησιμοποιεί την ίδια ;;; Δεν νομίζω !!! Ψάχνω κιαλο;;;!!!
 

420brother

Member
kanto san peirama ti na sou pw, emena den maresei san idea giati proteimw na riksw ena epipleon spori.

otan ftasw sto shmeio na exw arketo xwro kai na kaliergw se dwmatio anti gia tenta tote tin tenta tha tin kanw clone / veg room gia na min agorazw sporia

dld re-veg de tha ekana as poume, apla an allaza epipedo kai pigena perpetual tha kratousa klonous ap ta pheno pou mou gializan mexri na vrw enteli ta pheno pou tha ithela na pinw mia zwh kai tha kaliergousa ta idia non-stop opws kathe grower pou to xei vrei kai de psaxnei allo
 

theia

Member
kala ta leei kai o filos mas o brother !! egw to kanw kathara apo periergia !! twra perimenw na megalwsei akoma to white na parw 4 klonous !! to lemonaki pragmtika exei bgei fobero kai einai klonos !! gt na xalaw sinexia sporia kai na min bgazw kai klonous ? afou mathame pleon !! problepete poli dinatos ximonas elpizw na prolabw na oloklirosw ta sxedia m ola mexri to kalokairi wste na exw mia kathos prepei posotita na bgei to summer!!!
 

theia

Member
pantos ets opws to paw twra me ena grow gia anaptixi k ena mono gia anthoforia doulebw sinexomena kai dn tha xeminw !! to kalokairi isws mpei kai airco !! tha dixei !!
 

420brother

Member
ama exeis lefta gia to reuma vale k kalokairaki me kana aircondition

egw kalokairi logika tha exw teliwsei 2 grow kai elpizw na vrw kana shmeio na riksw merika automata na yparxei kati na pinoume mexri na ksanampei o xeimwnas
 

theia

Member
brother exartate apo ton filarako mou gia airco !! logika oute to kalokairi tha stamatisoun na douleboun ta grow !! abrio exei update paidia !! to lemon exei ginei TERAS to ww paei perifima mazi m ta duo automatakia !!! kai fusika ayta pou ekopsa einai oti kalitero exw vgalei pragmatika dinati mastoura kai trelo aromaa !! kai akoma dn exoun mpei sta vazakia fadastite ti tha m dwsei se ena mina pou tha exoun orimasei kala mesa sta baza tous !! abrio tha ta balw se bazakia kai tha zigistoun exw piei kana dekari sigoura gt eixa k ipoxrewseis stous aderdous !!
 

420brother

Member
egw 14 meres flower akoma ta trichs isa isa pou emfanizontai, ekana ena geniko defol na anoiksei ligo to canopy kai emasa kati digmata. ta epeksa ola mazi se ena tsigaro na dw ti kanoun kai exw xesei ta vrakia mou se akraio shmeio.

oi indices den eixan tpt na kopsw mono fylla, oi satives eixan poly mikropapadakia opote efige mia salata amnesia kai g13 kai exw speedarei apeira

ante me to kalo na ta pioume orimasmena theia!
 

theia

Member
exoume kai leme mages :D :D to metro egrapse sto prwto pou kopike 88,1G edw thelw na sas pw paidia oti o papas einai kalimenos apo zaxari melomenos mono pou akumpas ton papa kolas olokliros kai mirizeis aytomatos h mirodia kolaei pano sou !! to exw erwteftei pragmatika !! kai to deutero to megalo pou legamame egrapse 113g mazi me to 15 pou exw katanalosei kai dwsei sta aderfia...dn exei tin idia piotita se mirodia exei e3isou poli ICE pano tou alla san mirodia einai pio bargia kapws !!


elpizw na fenete to ICE
 

theia

Member
kai twra to TERAS ahahaha SUPER LEMON me exei magepsei h anapti3i tou ...diabazw pws epidi einai klonos nio8ei basika oti einai se megaliteri ilikia to fito apo oti einai !! dn 3erw an isxiei ayto pantos exei trexei para poli grigora kai stin anapti3i kai sto fountiasma !!




 

theia

Member
3erw oi foto trabixtikan me anamenes lampes !! abrio tha anebasw kaliteres !! pio poli ithela na dite pou eskasan filarakia kai tin founta pou ekopsa apo ta WW !!
 

bazz

Member
To ice einai apo rqs???

Pragmati to lemoni einai poli Oreo, poso kero edoses anaptiksi??
Merika fita ksexorizoun ap tis protes meres re file!!! Auta nomizo legonte mpampades h mamades.

Ela re ksana ebgale filla?? Eksigise mou, ekopees ton kormo, kai ta fan leaves kai to afises gia anaptiksi?
 
Top