What's new

WESOLY POKOJ

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Jestem tak "porobiony" kosher'em czy serio widze "Smile face" ?????
picture.php


Widzicie dwie ciemniejsze plamki jak oczy i usmiech???
3mta sie chlopy
 

kips0n

Member
nieźle ja od jakiegoś czasu biegam i to co schudłem 2-3 kilo w święta znowu przyszło.. ale teraz znowu i wróciłem do tych tabletek Clenburexol od Treca fajny wystrzał mają, do tego witamiki ActivLabu i czuję się w miarę doobrze
 

klint

Active member
Veteran
Znajomy z pracy poprosi³ mnie o jakie¶ pestki wiec oczywi¶cie je otrzyma³. Ale fotka która mi przes³a³ kilka dni pó¼niej wola o pomstê do nieba :) wiedzia³em ze to jego pierwszy grow wiec za du¿o siê nie spodzialem aczkolwiek nie my¶la³em ze mo¿e byæ a¿ tak ¼le...
Po obejrzeniu ocb napisa³em mu tylko jedno ZIELONYM DO GÓRY!!! :)
picture.php

Pozdrawiam i mi³ego dzionka ¿yczê :)
 

klint

Active member
Veteran
Nie no ja sobie zdaje sprawê ze nie ka¿dy musi mieæ pro grow skills ale to s± podstawy podstaw ogólnie siania czegokolwiek :) no i tak jak mówisz kips0n szkoda pestek. Ale jak to siê mówi cz³owiek uczy siê na b³êdach :)
 

kips0n

Member
Nie no ja sobie zdaje sprawê ze nie ka¿dy musi mieæ pro grow skills ale to s± podstawy podstaw ogólnie siania czegokolwiek :) no i tak jak mówisz kips0n szkoda pestek. Ale jak to siê mówi cz³owiek uczy siê na b³êdach :)

dokładnie, zgadzam się z ostatnim zdaniem w 100%
jakbyś tam chciał koledze dawać kolejne pestki to napisz do mnie ja posadzę w dobrą stronę :D hehe

albo wiesz najlepiej mu daj w kubeczkach już wykiełkowane takie 7dniowe heh
 

klint

Active member
Veteran
Jednak uczy siê na b³êdach :) podobno ju¿ s± zielone i maja siê dobrze hehehe siê oka¿e. :tiphat:
 
Top