What's new

WESOLY POKOJ

hodowca

Active member
Veteran
Łowny Gość vel Maniek ;) hehe

463120498611997.jpg
 

Ergonomic

Member
@hodowca

nawet wiem kto napisał ten tekst (nie ja xD)- chyba kilkanaście osób obmyślało tekst tego "artykułu"
został napisany tylko po to, żeby trollować ludzi obeznanych w temacie.
Nie ma co się załamywać :D nikt nie pisał tego poważnie xD
 

klint

Active member
Veteran
haha @hodowca ten tekst mnie rozjebal ;] "Jedno zaciągnięcie się dymem powstałym w skutek spalania masy marihuanowej potrafi uśmiercić nawet do 30000 szarych komórek-ostrzega profesor' wedle tego co ten chlop napisal to moj mozg juz nie powinien nawet ogarniac trzymania moczu a a gdzie reszta ? cos mi tu smierdzi ;P
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
to był moment hehe takiego zakończenia się nie spodziewałem również lol

pozdro z party

peace
 

jasiu83

Active member
Sądząc po dotychczasowym przebiegu kariery , za rok stoczy walkę z Majdanem , albo Michałem Wiśniewskim :woohoo:
 

Cannagraphic

Active member
Witam i życzę miłego słuchania ! xD


Go to Google Translate; Copy this text:

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

Pick German as the 'from' language; Press the 'Listen'-button
:tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top